Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brno - Krk

Autor f.a.n.o 
Brno - Krk
08. 06. 2009 14:36
Dobry den, Vase nazory kudy jet se ruzni, ale chtel bych jet trasu BRNO-WIEN-GRAZ-MARIBOR ... a pak vaham (ZAGREB nebo LJUBLJANA), muzete mi prosim poradit? Nebo radsi jinak? A nejvic me zajima, ma nekdo aktualni info o tom, na kolik vyjdou vsechny dalnicni poplatky a znamky?
Nasel jsem neco, ale prosil bych o overeni, jestli me zdroje plati a jestli jsem neco nezapomnel:
znamky : Rakousko 10 dni=7,7 Euro
Slovinsko pulrocni = 35 Euro
Chorvatsko : Krapina - Zagreb 11 Kn
Zagreb - Rijeka 56 Kn

Diiiky za odpoved.
Re: Brno - Krk
08. 06. 2009 15:06
Na LJUBLJANA, když už budete kupovat slovinskou dálniční známku, tak ať ji využijete thumbs up
A ještě ušetříte na HR dálnici, to se vyplatí yawning smiley
Re: Brno - Krk
08. 06. 2009 16:13
jednoznačně přes Lublaň, nikdo tamtudy nejezdí, dálnice je volná, jen mne štve, že přes staré mýtnice se jede 40 Km/h, ale jinak bomba. Jel jsem tudy poprvé v roce 1994 a to je rozdíl smiling smiley
avatar Re: Brno - Krk
08. 06. 2009 16:46
Ještě most na Krk - pouze směr tam, asi 30 Kn.
Re: Brno - Krk
08. 06. 2009 18:27
Určitě na Ljubljanu, taky tak letos jedeme, aspoň si užijeme dálnici. Most na Krk stál vloni 30kn.
Re: Brno - Krk
09. 06. 2009 07:45
Super, diky moc za radu, takze je jasny, pojedu na Lublan... jasne, na to jsem zapomnel, most na Krk je spoplatnenej (takze +30Kn), jinak ty ceny a poplatky sedi? yawning smiley
Re: Brno - Krk
09. 06. 2009 08:02
to fano : Zagreb Macelj 42 HRk [www.azm.hr] , Zagreb Rijeka 60 HRK [www.arz.hr] . Ale když pojedete po slovinské dálnici tak je to nepodstatné.
Re: Brno - Krk
09. 06. 2009 12:27
A mě zase více vyhovuje chorvatská dálnice, takže jezdím přes Zagreb. Několikrát jsem jel i po slovinské dálnici a nezdálo se mi, že by tam byl menší provoz. Navíc je to o 15 km delší (podle plánovače)grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 76
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.