Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pláže i pro psy

Autor Racetiger 
avatar Pláže i pro psy
07. 03. 2020 08:00
Uvažuji, že bych vzal hafana sebou na dovču. Kde jsou prosím od Zadaru dolu nějaké ok pláže vhodné i pro psy?
avatar Re: Pláže i pro psy
07. 03. 2020 11:48
Ahoj, věřím, že Ti někdo odpoví přímo. Ale i zde možná najdeš vhodná místa.

[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
[forum.ihvar.cz]
avatar Re: Pláže i pro psy
07. 03. 2020 12:55
Vloni jsme byli v Gradacu. Za Bristem směrem na Gratz je na pobřeží cedule, vyrobená z plechu, čerstvá, neoprýskaná a nápisem "Plaža za pse" a pod tím " Beach for dogs" pro anglické psy. thumbs up smiley
Mám dokonce taky fotku (ale nemám Rajče a jemu podobné stránky, tak to nejde vložit)

Nevím ovšem, jestli by se tam psům na rozdíl od páníčků a některých paničekk líbilo. Je to totiž zkombinováno s neoficiální nudapláží, která se táhne od hotelu Labineca směrem právě na Brist.
Vloni v září na ni žádný pes vidět nebyl. A těch nudistů tam bylo zhruba "celkem přesně 5 až 9". Jak kdy .Ale i to bylo dost, protože na pláži pod hotely Labineca, Laguna většinou dopoledne bylo těch lidí taky kolem 10. Někdy jsem tam dokonce bál. To jsme tam byli třeba do 10.27 úplně sami. Počasí bylo přitom ideální.
avatar Re: Pláže i pro psy
07. 03. 2020 14:10
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj, věřím, že Ti někdo odpoví přímo. Ale i zde
> možná najdeš vhodná místa.
>
> [forum.ihvar.cz]
> g-232844
> [forum.ihvar.cz]
> g-192436
> [forum.ihvar.cz]
> -116008
> [forum.ihvar.cz]-
> 95999

JJ to jsem viděl, ale to dost staré.Spíš jsem měl na mysli, kdo viděl měnší město, kde je i míň lidí a není to off pro psa. I když co bylo loni nemusí být letos.
Re: Pláže i pro psy
07. 03. 2020 16:54
Racetiger, když si viděl tato vlákna, proč neoprášíš a zakládáš nové?
Pokud jsem viděl pláž pro psa, označenou tak jak uvedl Kabinet, já bych tam osobně nevlezl. Úplný okraj, nic moc přístup, místo samotné.....prostě pro psa.
avatar
mdr
Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 13:45
Proč by se psovi nemělo líbit na nudapláži?
avatar Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 14:44
Protože má zastřižený ocas? thumbs up smiley
avatar Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 16:58
mdr...na té pláži v Gradacu, tak bych řekl, žádný velký výběh, žádné patníky, žádný stín.Ale nejsem pes, tak nevím.
avatar Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 17:16
Tak to je pláž pro psy. A pro nudisty. V Gradacu.

Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 17:26
Aby nebyl pejsek naučenej na párečky, když je vedle ta nůďasmiling smiley
avatar
mdr
Re: Pláže i pro psy
11. 03. 2020 21:20
Myslím, že pejsek by po čichu poznal, že to není páreček k snědku. Ale nechme toho, nebo nás admin zruší.
avatar Re: Pláže i pro psy
27. 04. 2020 14:21
kabinet - napsal jsi to opačně - když jdeš z Gradacu do Bristu, tak hned za Gradacem je pláž pro psy ... kdybys šel z Bristu na Gradac .. tak nám se psem vlezeš na naši pláž , a tam jsou psi zakázaní yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Pláže i pro psy
28. 04. 2020 10:28
To je zajímavé. Já šel z Bristu podél moře směrem na Gradac a jako první byla značená pláž pro psy (cedule jak vrata) a teprve potom se začali vyskytovat na neoznačené pláži nahulačky a nahuláči, tzn. když jdeš od Gradacu od hotelu Labineca, nejdříve jsou ti nahuláči a pak teprve pláž pro psy.
Takže podle té fotky, která je výše, tak fotograf stojí na místě označeném "Pláž pro psy" a odsud směrem ke Gradacu je pláž "nudistů"..
Asi si budu muset zařídit Rajče" a dát tam svoji vyfocenou ceduli, abych to tady mohl zdokumentovat. Ale to se mi nějak nechce......a bez "adresy" není fotka.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.