Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Orlí hnízdo

Autor jarka 
Orlí hnízdo
15. 06. 2008 16:45
Ahoj, chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s apartmány Orlí hnízdo, uvažujeme o letošní dovolené. Napiště mi své zkušenosti.
avatar Re: Orlí hnízdo
15. 06. 2008 18:28
Jarko,dej si to do vyhledávače vpravo nahoře. Vyjede ti plno příspěvků.
Pet
Re: Orlí hnízdo
15. 06. 2008 21:06
Myslíš na Pelješaci?
Re: Orlí hnízdo
16. 06. 2008 19:26
Pet
Re: Orlí hnízdo
17. 06. 2008 12:33
Je to už delší dobu, je to mimo město, na pobřeží stojí sem tam apartmánový dům, majitel Božo Radič je v pohodě, je tam bazén, do moře plata a 2m oblázků, na nákup je to do Janiny cca 5km, nejbližší hospoda ve Sreseru cca 4km, je to ta správná díra, večer jen cikády a západ slunce na terase, byli jsme tam přes agenturu Šárka [www....], není to idealní pro děti, hodně betonu a schodů, ale měli jsme sebou 3 letou dceru a v pohodě, ve vodě po 2m hloubka. Fotky mám bohužel ještě papírové, v té době jsme ještě neměli digitální foťák, ale na internetu má fotek dost. Podél pobřeží tam vede kvalitní nefrekventovaná silnice, ideální na kolečkové brusle.
Re: Orlí hnízdo
17. 06. 2008 18:21
Ahojky smiling smiley Orlí Hnízdo je moc krásný... Dřív jsem tam jedzila každý rok, velkou výhodou je bazén s mořskou vodou, kterej je vždycky teplejší než moře winking smiley Domeček je postavenej přímo na břehu moře v klidné osadě Pěštata. Pokud pojedeš s agenturou Šárka, vyděláš na tom i cenově smiling smiley určitě se podívej na její stránky, tahle cestovka má totiž i mnoho jiných zajímavých nabídek než jen Orlí Hnízdo winking smiley My jsme s ní byli vždy spokojeni...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 193
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.