Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Srima apartmány Dalmácija

Autor RenataH 
Srima apartmány Dalmácija
06. 06. 2008 14:37
Dobrý den,
chci se zeptat zda jste někdo nebyl ubytován v těchto apartmánech, popřípadě ve Srimě nebo ve Vodici. Můžete mi napsat jakékoliv informace o této lokalitě. Děkuji
Re: Srima apartmány Dalmácija
10. 06. 2008 11:23
Taky se sem chystáme, tak jsem zvědavá, zda se někdo ozve.....
Re: Srima apartmány Dalmácija
10. 06. 2008 12:59
A můžu se zeptat kdy jedete? My 28.6.- 5.7.
Re: Srima apartmány Dalmácija
10. 06. 2008 19:36
My taky jedeme v tom termínu, akorát na 11 dní, do 8. 7. smiling smiley Máme to přes Ck Dezka..... V katalogu to vypadá moc dobře, tak uvidíme
Re: Srima apartmány Dalmácija
10. 06. 2008 21:21
Jedeme také z Dezkou, jedete autobusem a máte děti?
Re: Srima apartmány Dalmácija
13. 06. 2008 10:33
Jedeme autem, máme 10 měsíční mimčo, tak jsem zvědavá, jak to zvládnem spinning smiley sticking its tongue out....a Vy????
Re: Srima apartmány Dalmácija
13. 06. 2008 10:41
Tak mi jedeme autobusem a "děti" máme trochu odrostlé - 17 a 18 (holky). My jsme z Ústí nad Labem a vy? V Chorvatsku si můžeme dát nějaké poznávací znamení, abychom se poznaly.
Re: Srima apartmány Dalmácija
16. 06. 2008 11:14
My jsme z Teplic, budeme tam služebním autem VW Caddy, s nápisem RICOH smiling smiley, určitě se poznáme, jedeme 4 ( mimčo, manžel a moje mamina ). Už máte od Dezky pokyny na cestu??? V kolik budete vyjíždět?? My je čekáme tento týden. Jinak posílám mail: beniva@volny.cz. Četla jsem to Vaše vlákno ohledně výměny peněz, byli jsme v Chorvatsku i před 2 roky ( v Brele ), a co si tak pamatuju tak kopeček zmrzliny stál 5 kun, za 3 poháry jsme dali okolo 100 kun, ale byly to opravdu velké poháry, klidně by stačily i 2....smiling smiley, my budeme mít s sebou kuny ( jen tak pro informaci v ČS teď vyměnují bez poplatku, ale to určitě víte ), pak nějaká eura a i Kč......stejně oboje musíme mít až pojedem. Snad jsem Vám trochu pomohla.......

Ivana
Re: Srima apartmány Dalmácija
16. 06. 2008 11:41
Tak to se v pohodě poznáme. Papíry ještě nemáme, taky je čekáme tento týden, ale předběžně jsem se ptala a meli bychom vyjíždět kolem poledne. Až nám přijdou papíry, tak se ozvu na e-mail. Teď pošlu naší fotku, to pro lepší poznávání. V pátek jsme koupili 2000 kun v ČS, 260 kun máme doma vezmeme ještě eura a kč, přinejhorším budeme mít kartu. Snad to nějak zvládnem. Nám nejde ani tak o ty mlsky, jako o jídlo a my jsme na maso. Takže doufám, že tam budou funkční grily. Jinak na fotkách to vypadá krásně a je škoda, že na internetu nejsou nějaké recenze.
Re: Srima apartmány Dalmácija
18. 06. 2008 10:19
Ve Srimě jsem byl hodně krát. Co potřebujete vědět?
Re: Srima apartmány Dalmácija
18. 06. 2008 11:04
Cokoliv, jaký je tam tip pláže, jak daleko je to do supermarketu a do Vodice, zda je poblíž nějaká hospůdka, popřípadě nějaké stánky u pláže, jak je to se základním pečivem - zda se dá koupit v nějaké pekárně nebo se pro něj musí do supermarketu. Za odpovědi předem děkuji.
Re: Srima apartmány Dalmácija
18. 06. 2008 15:00
Nevím kde ve Srimě budete, ale: pokud půjdete podél moře směrem od Vodic narazíte na uměle udělané molo na kterém je uděláno posezení. To patří k hospodě s názvem BIRGARDEN. Je nejlevnější široko daleko. Pivo za 10kuna (loni). O pár metrů dál asi 200 je malý obchůdek s pečivem. Pláže jsou betonová mola nebo jemné kamínky. Písek se tam nevyskytuje. Srima v podstatě splývá s Vodicema v jedno. Procházka ze Srimy do Vodic podél vody trvá asi hodinku. Necelé 3km. Krásná procházka. Pokud pojedete do Vodic autem tak při vjezdu bude po právé straně samoška KONZUM. Tak za ní doprava a tam můžete bezplatně parkovat. Jinak Vodice jsou velice krásné. Je tam taky tobogan, trampolíny, půjčovna čehokoliv a bary. Je to celkem málé (Srima) a všechno na jednom místě, takže se velice brzy budete dobře orientovat. Ve Vodicích doporučuji jízdu vláčkem. No pro vaše dospívající dcery to asi nebude to pravé ořechové. Já totiž nevím, že by byla diskotéka ve Srimě. Ve Vodicích ano. Jinak přeji hezkou dovolenou. Já tam letos nejedu. Tak se ozvěte jaké to tam bylo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.