Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Duče u Omiše-

avatar Re: Duče u Omiše-
28. 03. 2008 12:29
salam napsal(a):
-------------------------------------------------------
> U kterého? My jsme tam byli už asi třikrát v kempu Ivo.
-------------------------------------
jeho jméno si nepamatuji, my jsme byli ubytování v apartmánu nad magistrálou, je ale v místě slova Poljička na této mapce




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Prof.Klaus (28. 03. 2008 12:30).
Re: Duče u Omiše-
29. 03. 2008 19:27
pohled na pláž v DUČE LUKA



avatar
XXX
Re: Duče u Omiše-
29. 03. 2008 22:27
...



Upraveno 3krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 05:55).
Pivo v Duče které se točilo v sezoně 2007 se v sezoně 2008 točit nebude. Naše firma stánek BOVA nepronajala na letošní sezonu.
Vážená paní, reaguji na Váš inzerát a rád Vám pomůžu. V descinaci Duče jsem dělal delegáta a mohu Vám odpovědět na Vaše otázky pokud budete mít zájem.
Vážený pisateli, je vidět,že nejste žádný znalec piva. Pivo které se točilo na plážovém baru BOVA nebyla zmíněná značka kterou jste jmenoval. Firma GAMBRINUS nemá v Chorvatsku zastoupeni. Tak se zde nemůže točit tato značka. Skutečne se jednalo o 12 stupnové pivo Plzeň které dodávala Splická firma která zastupuje Plzeňský pivovar v HR. Pokud by inspekce která kontroluje pomalu kažký den bary, zjistila že turisté dostávají dovežené pivo z ČR. Hrozila by provozovateli pokuta. Tu Vám nemusím vyčíslovat. je vydět z vašeho příspěvku že nemáte přehled o pivu ani o cestovním ruchu. Coš se tíče vámi zmíněné kvalitě. pivo které se točí zde v ČR je dáno do sklepa. V HR sklep není a chladící zařízení které dodáva pivovar není na odpovídající kvalite. Čili čím točíte více piva nemůžete ho uchladit. Proto mohlo být teplejší.Abych můj příspěvek zkrátil mohu Vám zbělit,že příště až půjdete na pivo zeptejte se co pijete,mohla by to být voda a budete říkat,že je to pivo. Jinak vám mohu zdělit,že v točení piva v HR za sezonu 2007 jsme se umistili na druhém místě vrámci HR. Coš si myslím,že jsme pivo měli na dobré úrovní.Jenak Vás mohu uklidnit na sesonu 2008 se v Duče neplánuje točení Plzeňského piva. Čili Vám přeji dobré větry jak jste se v příspěvku zmínil. Dejte pozor ať nepřelétnete na Brač tam české pivo netočí a v letošní sezoně Vám přeji dobtou kvalitu piva. Ale přečtěte si co se točí. Ať nekalite vodu.
Mada
Re: Duče u Omiše-
02. 04. 2008 22:17
Pavle Vondráčku, vraťte okamžitě školné!!! Na Vašem článku je vidět, že jste asi do školy moc v mládí nechodil! A to se chlubíte, že jste
dělal v HR delegáta. To je naprosto šílené, jaké osoby nám na pláži např. doporučují výlety - ještě, že je neustále odmítám..... Ach ta Vaše
čeština!
Re: Duče u Omiše-
06. 04. 2008 23:23
Ahoj,prosim o foto a ceny. Dik
martinaW
Re: Duče u Omiše-pro kuneše václava
08. 04. 2008 18:30
Ráda bych Vám odpověděla, ale na Váš mail mi nejde poslat zpráva, vrací se jako nedoručeno.
Martina
Re: Duče u Omiše-pro kuneše václava
10. 04. 2008 23:08
Ahoj, pro MartinaW .meil kunes.vaclav@seznam.cz dik
Re: Duče u Omiše-pro kuneše václava
12. 04. 2008 16:47
Tak jsem Vám odpověď zkusila teď znova zaslat, pokud se to zase nedoručí, napište mi prosím na můj mail
Martina
Re: Duče u Omiše-pro kuneše václava
13. 04. 2008 12:32
paner Kuneši, hlásí mi, že mail je nedoručen, protože máte přeplněnou mailovou schránku!
Martina
Re: Duče u Omiše-
20. 04. 2008 11:40
ahoj letos jedeme s detmi poprvé do chorvatska. Chtela jsem se jeste zeptat toho Prof.Klause ta půjčovna vodních skútrů je přímo v Duče? Manžel by si to rád zkusil. Kolik stojí půjčovné? Budem bydlet ve Ville Jelene. Restauraci v Omiši určite vyzkoušíme. Moc děkuji za odpověd Ahoj všem
avatar Re: Duče u Omiše-
21. 04. 2008 09:35
to Lucouš:
ano, vodní skútry půjčují přímo v Duče, dokonce na 2 místech. Ze stejných míst je taky odjezd lodě s banánem a jinými kratochvílemi. Taky je tam možné půjčit motorovou loď (tedy ten motor je spíš motůrek…).
Pokud jde o ten skútr, tak pokud se dobře pamatuji, stál 100 kuníků na 10 min. S dcerou jsme si vždy půjčovali 2, byla to pěkná pálka, ale vyblbli jsme se dost…. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Duče u Omiše-
23. 04. 2008 12:35
Prosím nemate někdo kontakt na nějaké ubytování pro 3 rodiny,ne moc drahé.
Re: Duče u Omiše-
23. 04. 2008 14:02
skus VALSA.cz
Re: Duče u Omiše-
23. 04. 2008 20:20
Valsa je bez šance !! Pokud chce někdo do Duče do domů na pláži tak rezervace probíhají v září a v lednu se platí záloha !!!!
Re: Duče u Omiše-
23. 04. 2008 22:55
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Nekane (25. 04. 2008 14:59).
Re: Duče u Omiše-
24. 04. 2008 10:28
ahoj, mate niekto skusenosť z domom MILKA v Duče Luka od VALSY? Ďakujem........yawning smiley
Re: Duče u Omiše-
25. 04. 2008 21:25
Valse jsme posílali zálohu už v prosinci.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.