Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd n/M - penzion Šimac

Autor arua 
Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 10:25
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s tímto penzionem, nebo aspoň nevíte jak to vypadá atd...? nikde na internetu jsem totiž nenašla ani jednu fotku ani okolí jak vypadá nic... což se mi zdá nějaké divné, proto prosím jestli máte někdo nějaké informace ráda si je přečtu, díky mockrát....
avatar Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 12:09
Mrkni na tyto stránky asi je to ten apartmán:
[www.moscenicka-draga.com]
komenský
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:04
VIPADÁ se píše s měkkým "i", trubko.
avatar Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:12
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> VIPADÁ se píše s měkkým "i", trubko.


Tady nejsi ve škole Ámosi tak si nech ty blbé připomínky,každý se někdy utne a když ti to vadí tak sem nelez.NAZDAR!
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:22
Tak to jsi se předvedl, nadáváš ženské do trubek a ještě neumíš česky... opravdu... když už někomu nadávám tak si nejdřív uvědomím jestli oprávněně nebo ne. Bohužel tě musím zklamat ale mám to napsané správně, vypadá se opravdu píše s tvrdým y a jestli jsi to do teď nevěděl tak je mi tě líto. Takové lidi mám ráda, nadávají a opravujou a přitom neoprávněně. Děkuji za zastání, opravdu se každý může splést, ale co je moc to je moc....
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:23
díky za ten odkaz, hned jsem se mrkla a vypadá to, že by to mohlo být ono :-)
avatar Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:36
arua napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to jsi se předvedl, nadáváš ženské do trubek a
> ještě neumíš česky... opravdu... když už někomu
> nadávám tak si nejdřív uvědomím jestli oprávněně
> nebo ne. Bohužel tě musím zklamat ale mám to
> napsané správně, vypadá se opravdu píše s tvrdým y
> a jestli jsi to do teď nevěděl tak je mi tě líto.
> Takové lidi mám ráda, nadávají a opravujou a
> přitom neoprávněně. Děkuji za zastání, opravdu se
> každý může splést, ale co je moc to je moc....

Já jsem vůbec nepřemýšlel jaké tam má být i,y.Nasr... mě jak se vyjadřuje buran!
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:40
vojto62 : jj to věřím, mě taky pekelně naštval... bože když už někomu nadávám tak si to nejdřív pořádně promyslím a ne hned to napsat a pak je stejně za blbce on :-)
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 13:45
No neviem . Vojto sa snažil pomôcť , ale ten apartmán na ktorý odkázal je v Mošćeničkej Drage a to je úplne inde než Biograd na moru ktorý je v severnej Dalmácii.
avatar Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 14:01
Doky fakt že jo už jsem asi nějakej přepracovanej raději valím na jednosmileys with beer A Hance se omlouvám za mylnou informaci.
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 14:07
smiling bouncing smiley nevadí stane se, je pátek tak je to v pohodě :-) třeba se najde někdo kdo tam byl a dá vědět :-)
Gába
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 15:11
Chci se zeptat ,jmenuje se ten penzion opravdu ŠIMAC? Biograd znám dobře ,ale tenhle název penzionu není nikde hlášený jedině ,že by byl na černo provozován.Pokud možno napiš jakou máš adresu na tento objekt.
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 16:41
ja nasel pouze toto:


odkaz
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 18:29
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chci se zeptat ,jmenuje se ten penzion opravdu
> ŠIMAC? Biograd znám dobře ,ale tenhle název
> penzionu není nikde hlášený jedině ,že by byl na
> černo provozován.Pokud možno napiš jakou máš
> adresu na tento objekt.

ahoj, ano opravdu se jmenuje ŠIMAC - což je mi taky divné, sice Biograd neznám vůbec, ale na internetu o něm není ani zmínka, kromě cestovky u které jsem to našla (CK Valaška) takže vůbec netuším co to má znamenat, tu cestovku znám, jezdíme s ní každý rok, takže na černo to asi nebude, ale nikde o něm není ani zmínka.... adresu bohužel neznám, jedině že bych zavolala do té cestovky a zeptala se jich.... když se podíváš na odkaz od StandyM tak to je přesně ono co myslím... to je taky jediný obrázek který jsem viděla... a když už si psala že Biograd znáš dobře, můžeš mi jen napsat jestli je to dobré místo pro dovolenou pro dva mladé lidi? díky moc
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
25. 04. 2008 22:51
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chci se zeptat ,jmenuje se ten penzion opravdu
> ŠIMAC? Biograd znám dobře ,ale tenhle název
> penzionu není nikde hlášený jedině ,že by byl na
> černo provozován.Pokud možno napiš jakou máš
> adresu na tento objekt.

Ahoj,když znáš dobře Biograd,můžu se zeptat na apartmány Angela?Zajímá mě u jaké je to pláže.Děkuji.
Gába
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
27. 04. 2008 15:14
Pro arua:
Zdravím tak jsem se pokusila a v Biogradě jsem našla ap.Šimac pokud se jmenuje podle majitele tak je to Šimac Ružica,Brače Radič 23,Biograd na Moru.Apartmán není hlášený na MÚ ,ale má registraci u cestovní agentůry v Biogradě.Majitelka by měla vlastnit restauraci a obchůdek poblíž centra.Podle plánu Biogradu je to na pláž docela štreka přes centrum.Jinak Biograd krásné město plné živé hudby ,barů,pláží.Je tam udělaný bazén v moři kde se konají různé akce ,vodní polo ,koncerty/např.vloni Colonia,Severina a jiné nám známé skupiny /disco,přehlídky atd.super!!!! Pokud chceš napiš svuj mejl pošlu tu mapku upravenou s označení ap.fotky jsem ,ale k tomuto ap.nenašla ,pokud najdu pošlu.
Pro svet'a:
Ap.Angela zatím nemám ,ale zkusím to ,zatím jsem ho nenašla v žádné registraci ,pokud možno pošli nějaké info jestli víš/ jméno majitele,fotku/
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
28. 04. 2008 21:49
Pro Gába:
Ahoj,jméno majitele je Angela Reich,ulice Porto S.Giorgio, a nevím co je Naselje Kumenat.Foto mám taky ale neumím ho vložit.A děkuji za ochotu.
Gába
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
29. 04. 2008 23:47
Pro sveťa:
Reich-Crnogorac Angela Apartman Porto San Giorgio 2, Biograd na moru ,je v registraci na MÚ ,nejbližší a taky nejlepší písečná pláž Soline ,sice je to dost z města,ale pokud nemáte malé děti super procházka po pobřeží.Tato pláž bývá docela napráskaná ,využívají ji především rodiny s dětmi,hned u ní je veliký autokemp/plný čechů/ menší supermarket,bary a hospůdky.Vy budete až za autokempem je to taková menší víska nebo jak to mám říct osada,ale stále to patří pod Biograd.

Autokemp SOLINE
Gába
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
01. 05. 2008 15:36
Zapoměla jsem zdůvodnit Naselje Kumenat
Naselje - předměstí
Kumenat -tak se jmenuje ta část toho předměstí ,je to jako Brno -Modřice nebo Ostrava -Podolí
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
01. 05. 2008 18:00
Pro Gába:
Děkuji za info a hlavně ochotu.Děti máme dvě (6 a 3r.).Ale to nám vůbec nevadí,na chůzi jsou zvyklé.A popřípadě se určitě bude dát koupat i mimo hlavní pláže,někde blíže k apartmánu.
Gába
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
02. 05. 2008 23:02
Pro sveťa :
Není zač děkovat rádo se stalo ,pokud to jde ráda pomůžu .V káždém případě koupat se tam dá všude a na soliny/ráj pro děti / projdete krásnou cestičkou v borovém lesíku .V době prázdnin se tam budu pohybovat také s rodinou tak se třeba potkáme.smileys with beer Přeji příjemnou dovolenou.
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
03. 05. 2008 09:05
Pro Gábu:
Budeme ubytovaní pár kilometrů od Biogradu a uvažovala jsem, že bychom se zajeli vykoupat a zajezdit na tobogáně do Biogradu. Nevíte, jak je to tam s parkováním? Dá se parkovat u kempu nebo je to jen pro ubytované hosty? Můžou pláž, bazén a tobogán využívat i "přespolní" ?
Re: Biograd n/M - penzion Šimac
03. 05. 2008 15:31
Pro Gába:
Jedeme až koncem srpna 23.-31.8.Ale jestli se tam opravdu potkáme tak platím rundusmileys with beerdrinking smiley.Jinak taky přeji krásnou dovolenou.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 97
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.