Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Duče u Omiše-

Duče u Omiše-
03. 03. 2008 18:00
Kdo má zájem o ubytko v Duče u Omiše v apartmánku 1+1 max. pro 4 lidi, kuchyň a pokoj a sociálka, cena 10 EUR za dosp. osobu, dítě sleva na EUR, ať se mi ozve na mail m.wawrzyczkova@seznam.cz. Moje domácí má etos ještě volno.
Martina
Re: Duče u Omiše-
04. 03. 2008 11:17
Když už to sem vyvěšuješ, proč nedáš kontakt přímo na domácí? Takhle to smrdí...
Re: Duče u Omiše-
04. 03. 2008 16:09
Co na tom smrdí?eye popping smileyJe tu spousta pisatelů co to takhle dělaj.

A jinak dá se jí plně důvěřovat,byl jsem tam.Martina vše zařídila!!!thumbs up
Re: Duče u Omiše-
04. 03. 2008 18:31
Pro Aldu: Nedala jsem přímo adresu, říkala jsem si, že by to byla nedovolená reklama. Naopak, se chci chovatz korektně.
Tak fakt nevím, co máš proti. Když nemáš zájem, tak se nerozčiluj. Díky za pochopení.
Re: Duče u Omiše-
05. 03. 2008 07:17
Já se nerozčiluju, jen jsem chtěl říct, že právě takhle se chovají "provizionáři" pod pláštíkem samaritánství. Pokud se tě to netýká, pak se omlouvám.
Re: Duče u Omiše-
10. 03. 2008 19:51
m.wawrzyczkova napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kdo má zájem o ubytko v Duče u Omiše v apartmánku
> 1+1 max. pro 4 lidi, kuchyň a pokoj a sociálka,
> cena 10 EUR za dosp. osobu, dítě sleva na EUR, ať
> se mi ozve na mail m.wawrzyczkova@seznam.cz. Moje
> domácí má etos ještě volno.
> Martina

Zdravím!Můžete napsat bližší info?(jak daleko u moře,jaké místo-jestliklidné,nebo divoké,jestli je v dosahu nějaký obchod,a pod...
wawrzyczkova
Re: Duče u Omiše-
10. 03. 2008 20:09
Pro Radima: Dobrý den, jedná se o Duče u Omiše, kde jsou písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vhodné i pro malé děti. Na pláž je to z apartmánu 4 minutky. Obchod je 100 m, také pekárna, zelenina a také hospoda, kde se točila plzeň za 10 Kn.
Moje domácí má poue tento 1 apartmánek ve svém domku. Není to cestovka.
Rastislav
Re: Duče u Omiše-
11. 03. 2008 18:38
To chcem vidiešť to PIVO za 10kn letos tam idem divolenkovať tak uvidíme......
avatar
XXX
Re: Duče u Omiše-
12. 03. 2008 07:03
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 05:54).
Rastilav
Re: Duče u Omiše-
12. 03. 2008 07:26
také pivo ďakujem, to radšej budempiť plechovkové z domu alebo karlovačkoo....
wawrzyczkova
Pivo na pláži v Duče.
13. 03. 2008 19:20
Můj muž říká, že to pivo co pil bylo Plzeňské a 12 st. Točilo se po 15.8. v bufáči u pláže naproti obchodu ,kterému místní říkají Dučan.Vedle bufetu je kousek je turistbiro. Bylo prý průměrné, ale české a levnější o 2 KN jak to jejich točeno. Nafouknutej nebyl, já teda taky né!!
Martina
Re: Duče u Omiše-
15. 03. 2008 19:42
Dobrý večer,
jenom se chci zeptat, jestli je to stále volné a pokud ano, kolik je schodů k moři a zda nemáte foto apartmánu a okolí.
Děkuji
V.
wawrzyczkova
Re: Duče u Omiše-
16. 03. 2008 09:13
Pro valipr > napište mi prosím mail, nemám na Vás kontakt, pošlu foto, k moři nejsou schody, ale je to z kopečka asi 4 minutky.Nevím ve kterém termínu chete jet, zatím se mi hlásili 2 zájemci, jeden chce jet na konci června a další ve druhé polovině srpna. Budou se teprve domlouvat s domácí. m.wawrzyczkova@seznam.cz
Martina
Re: Duče u Omiše-
20. 03. 2008 16:23
Dobrý den všichni, kdožjste byli někdy na dovče v Duče ( Omiš).
Tímto, bych se ráda vyptala na nějaké ifo o tomto městečku, kam bysme letos rádi vyjeli s našima dětičkama na dovču a máme stále pocit, že jsme nikde nesehnali dost info od CK.Pokud, by někdo měl nějaké foto a cenné info, budeme moc rádi.
Předem moc dík a všem krásný den Markéta s rodinou.yawning smiley
RUM
Re: Duče u Omiše-
20. 03. 2008 18:22
Ahoj ketko - pískl jsem Vám pár informací do soukromého mailu.
Re: Duče u Omiše-
25. 03. 2008 11:28
Mohl bych také poprosit o nějaké informace - třeba do toho emailu?
Díky smiling smiley
avatar Re: Duče u Omiše-
25. 03. 2008 13:39
Když tady si každý „píská na e-maily“…….. moody smiley
V Duče jsem byl minulý rok a celkem spokojenost. Pokud by jsme nebyly založení tak, že na „místo činu se zásadně nevracíme“ jistě bych si dané místo rád zopakoval. Každopádně se jedná o místo vhodné pro rodinky s dětmi, tedy alespoň, co se týká koupačky. Vše ostatní pak záleží na místě ubytování. Pod magistrálou je to OK (často málo místa mezi jednotlivými objekty), jak jsem to tam procházel, tak hodně objektů tam má pronajata ck Valsa, nad magistrálou to je už s dětmi asi horší. Přímo u ní je nějaký ten hluk, dál od ní se musí často do pořádného kopce, viz. obrázek

ten kopec je takový, že po příjezdu s plně naloženým autem a když jsem nevěděl kam vlastně jedu, tak jsem nakonec skončil s pěkně „smradlavou spojkou“. Faktem je, že po okoukání už to bylo v poho. Co mě značně vadilo bylo to, že tam nebyla žádná cestička, která by se mohla nazvat něco jako promenáda. Takže nějaké ty večerní procházky se zmrzkou, pokud člověk nechtěl chodit po úzkém chodníčku na magistrále, nula. My to řešili tak, že jsme si zajeli třeba do Omiše apod.
V místě jsou nějaké ty malinkaté markety, pekárna apod. – standard. Opět jsme to řešili nákupními výpady do Omiše, restaurace 3. My jsme si oblíbili, myslím že se jmenovala Croatia – pefektní (měla i český jídelníček), jídlo vynikající, obsluha taky. Když zjistili, že nejsme takoví ti hosti, co si dají 1x čevabčiči pro 2 osoby to skončilo jako v Řecku (nějaké ta ořechovice na účet podniku apod.) a při druhé a n-té návštěvě se mohli přetrhnout. Poblíž místního marketu, lépe řečeno za ním byl i prodejce sudového vína a domácích lihovin. Víno bylo velice dobrý a v podstatě za babku. Na pláži pak nějaké ty atrakce, já s dcerou jsme si celkem oblíbili vodní skůtry – perfektní na zlikvidování přebytečných kun před odjezdem. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Duče u Omiše-
25. 03. 2008 17:42
Prof.Klaus: restauraci Croatia můžu taky jen doporučit! A ještě pizzerie Gajeta s krásným výhledem na moře a s nadprůměrnými pizzami (lasagne až tak dobré neměli) a skvělé tam jsou zapékané žampióny plněné sýrem.
Sakra, už abychom tam byli!
Re: Duče u Omiše-
25. 03. 2008 18:59
Poslední dobou hodně čtu o Omišu,kde jsou všichni celkem spokojeni.Máme 3 malé děti a v loni jsme byli s cestovkou v kempu na přeplněné pláži.Nic pro nás a hlavně pro malé děti.Proto hledáme nepředražený apartmán na pěkném místě.Děkuji.
Re: Duče u Omiše-
26. 03. 2008 13:32
Pán PROFESOR nenašli by sa ešte nejaké fotky z DUČE aby som mal nejaký ten obraz kam to pôjdem aj s rodinou, idem z Valsou takže neviem si presne predstaviť tú pieswkovú pláž...Ďakujem
avatar Re: Duče u Omiše-
26. 03. 2008 18:02
to Dovolenkám RR:
no, abych pravdu řekl mohl, ale mám strach z kabineta302 a Rero. Tady jsem zveřejnil jednu fotku z pláže u kempu, kam jsme chodili a sklidil jsem od jmenovaných posměch. Faktem je, že o pár příspěvků výš měl poměrně výstižné foto, právě z oblasti, kde jsem si všiml objektů ck Valsa, Luboš. Z nějakého důvodu to odstranil. Díval jsem se na stránky ck Valsa a zjistil jsem, že fotky tam uvedené jsou taky poměrně věrné a vystihující situaci.
Co ovšem nikde zveřejněný není, to je právě ta scházející promenáda. Prostě jako v Rabacu na Istrii, nebo Podgoře to není ani náhodou. Středem obce prochází magistrála, na které to vypadá takto

a navíc často to je jedno stojící parkoviště.
A po ní jsme museli chodit do obchodu nebo do restaurace, takže když byla potřeba jsme to řešili autem přemístěním se do Omise (pro znalé je to místo skoro až v Omiši, ale v Duče to vypadá úplně stejně). Aby to nevyznělo tak, jak to není. Spokojený jsme byli a uvedené bylo jediným nedostatkem, dovolenka tam byla po všech stránkách příjemná. spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Duče u Omiše-
26. 03. 2008 20:20
Prof. Klausi, přestaň, já se moc ráda dívám na Tvé příspěvky, a náhodou na obrázky se podívám vždy s velkýn zájmem. Zvláště, když minulý rok jsem byla v Ruskamenu, a celé okolí kolem Omiše projela. A ty moje "rejpanky", ty jsou vlastně "vyznamenání", že to nebyl nudný příspěvek.....i když je pravda, že jsi mě pořádně zakomplexoval svou znalostí navigace. Teď nám budeš muset dát telefon, a všichni Ti budem volat o pomoc v kteroukoliv denní i noční hodinu z různých - myšleno doslova - zapadlých míst Evropy.
PS. Pošli ještě obrázky.....
Re: Duče u Omiše-
27. 03. 2008 07:15
Tak pán prof. pošlite ešte nejaké foto...nemajte obavy komu sa to nepáči nech ide niekamdrinking smiley
Re: Duče u Omiše-
27. 03. 2008 08:12
f



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Fido (19. 12. 2012 19:44).
Re: Duče u Omiše-
27. 03. 2008 15:51
ako že na čom sa mám kochať ja chcem konkréktne DUČE LUKA na fotkách, ktoré spravili navštevníci v minulom roku teda 2007.........
avatar Re: Duče u Omiše-
27. 03. 2008 22:11
Rero:
je to těžký. Vyučili jste mě s kabinetem tak, že ve strachu před dalším posměchem jsem procházel všechny fotky a zjistil, že na všech je něco špatně. Prostě jsem fotograf amatér a u dcery, která měla druhý foťák, to vypadá, že jablíčko nespadlo daleko od stromu. Nakonec jsem to vzdal a vzal náhodný výběr s ohledem na spadyho z pláže.


Re: Duče u Omiše-
28. 03. 2008 07:48
Pan prof. veľmi pekne ďakujem......a tie fotky to sú z LUKY?

[cdn.content.sweetim.com]
Anonymní uživatel
Re: Duče u Omiše-
28. 03. 2008 09:46
Mně se ty fotky líbí!
Tomm
avatar Re: Duče u Omiše-
28. 03. 2008 11:49
spady napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pan prof. veľmi pekne ďakujem......a tie fotky to sú z LUKY?
----------------------------
ano jedná se o Duče-Luka, pláž u kempu
Re: Duče u Omiše-
28. 03. 2008 12:20
U kterého? My jsme tam byli už asi třikrát v kempu Ivo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 263
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.