Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Da se jet na "blint"??

Autor Aninka 
Re: Da se jet na "blint"??
07. 06. 2007 20:41
Jezdíme obvykle na "blint" a vždy jsme sehnali velmi pěkné ubytování.
Chce to ale nechat si tak hodinu, dvě na vyhledání hezkého místa a hezkého apartmánu. V jedné lokalitě bývají různé apartmány za různé peníze. Určitě nebereme první, ale projdu jich několika a vyberu si.
fery*
Re: Da se jet na "blint"??
08. 06. 2007 08:27
no jasně,jedině na blintttt,jezdím do hr každý rok a nikdy jsem neměl zabukováno,bez problémů se ubyt. sežene jak v červnu tak i v červenci,stačí koukat na ty babky,dědky,studenty co seděj u příjezdových cestách s cedulkou SOBE,PRIVAT,KUČA
DOBRO DOŠLI
avatar Re: Da se jet na "blint"??
09. 06. 2007 11:14
Dá sa zohnať v Brele, resp. niekde v okolí, v sezóne, ubytovanie na 1 noc?
Apartmán mám k dispozícii od soboty, ale chcel by som pricestovať o deň skôr, aby som sa vyhol tradičným problémom s cestou z piatka na sobotu.
Re: Da se jet na "blint"??
09. 06. 2007 11:56
Mirod, nevim jestli se ti neco podari sehnat, protoze vetsina domacich urcite uprednostni ubytovani na vice dnu....ale mozna se postestiyawning smiley
Re: Da se jet na "blint"??
15. 06. 2007 07:39
dobry den, chcela by som sa poradit so skusenejsími cestovatelmi. Chcela by som ist s detmi (1a3roky) od 23,6 do primoštenu alebo na Murter pripadne na Pag, len som nenasla zatial cez net vhodne ubytovanie. Asi som velmi naročna.... Da sa este v tomot termíne zohnat slušné ubytovanie aj na mieste (blízko mora)? Mam to risknut s dvoma detmi? Da sa najst aj cez miestne turistické informačné centrá alebo radsej iba priamo obehavat volne privaty? je lepšie hladat privat v soboru ked sa menia turnusi? Je ich vtedy viacej volných? Ako sa da dohovorit? Neviem velmi dobre po anglicky.Dakujem velmi pekne za vsetky rady, som uz bezradna stale nieco citam, aj na tomto fore a uz sa mi vsetko pletie Zuzka
Re: Da se jet na "blint"??
15. 06. 2007 09:58
simonko napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dobry den, chcela by som sa poradit so
> skusenejsími cestovatelmi. Chcela by som ist s
> detmi (1a3roky) od 23,6 do primoštenu alebo na
> Murter pripadne na Pag, len som nenasla zatial cez
> net vhodne ubytovanie. Asi som velmi naročna....
> Da sa este v tomot termíne zohnat slušné
> ubytovanie aj na mieste (blízko mora)? Mam to
> risknut s dvoma detmi? Da sa najst aj cez miestne
> turistické informačné centrá alebo radsej iba
> priamo obehavat volne privaty? je lepšie hladat
> privat v soboru ked sa menia turnusi? Je ich vtedy
> viacej volných? Ako sa da dohovorit? Neviem velmi
> dobre po anglicky.Dakujem velmi pekne za vsetky
> rady, som uz bezradna stale nieco citam, aj na
> tomto fore a uz sa mi vsetko pletie Zuzka

S takhle malyma detma je to dost velky risk a pokud jedes sama tak o tom spis ani neuvazuj. Ver ze neni nic horsiho nez po te strece v horku s otravenyma prckama schanet strechu nad hlavou. Pokud jede nekdo s tebou (dospely) je to o necem jinem, muze vzit prcky k vode zatim co neco najdes. Domluvis se cesko-slovensko-nemecko-anglicky snad vsude, prinejhorsim stary osvedceny spusob rukama-nohama grinning smiley

Kazdopadne hezkou dovcu. yawning smiley

--
TomKa
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 00:08
Letos se slečnou vyjedeme projezdit mimo jiné Chprvatsko, a jedeme samozřejmě na blint. Předpokládám že když jsme dva a nemáme žádné moc nároky tak se něco lehce najde.? Počítáme hlavně, že bychom spali v autě na parkovištích, což by snad neměl být v Chorvatsku problém, co myslíte? A jinak v kempech a třeba někdy na přilepšenou nějaký ubytování v soukromí. Máte nějaké zkušenost přibližně vypadá cenově pro dva ubytování v kempu x soukromí x apartmán.? A jestli se můžeme časti setkat s tím že nás na jednu noc nevezmou?

Díky moc
Anonymní návštěvník
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 01:08
Na jednu noc do apartmánu nebo pokoje vás nevezmou. Když náhodou najdete na jednu noc ubytování, tak vám připlácnou minimálně 30 % navíc. To platí i v hotelu. V kempu je to jedno. Ceny kempu najdeš na internetu. Jednou jsme jeli Chorvatsko od Rijeky do Dubrovniku a občas jsme spali v autě. Jediný problém je hygiena a WC. Doporučení - spat v kempu ve stanu, když chceš ušetřit za auto, tak ho parkuj mimo kemp.thumbs up
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 08:36
Jednou jsme spali jednu noc v kempu na Istrii a jednou v apartmánu v Baška Vodě
a v obou případech měli cenu do tří dní a nad tři dny.
V HR se přece nesmí přespávat na parkovištích, předevčírem se vrátili naši mladí příbuzní, pokutovali je ve 2h ráno V Dubrovníku na parkingu-vyhlídce u mostu F.Tudjmana, vybrali asi 5 aut - pokuta za každé 100euro, takže chtěli ušetřit na noclehu, po cestě měli jistě iks možností zastavit a ubytovat se,ale znáte to, jeli jeli až nemohli a v noci to zapíchli kde se dalo nedalo, a přesně jak o tom tady mluvíte - na jednu noc je nikdo nechtěl,oni zase nechtěli platit.
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 14:38
Mám zase informace, že se na vyhrazenýcvh parkovištích spát může, a že je tam dostupná i sprcha a WC... A bohužel přesně nevím jak je to se zákazy, ale přece když je tam vyhrazené parkoviště, tak je jedno, jestli tam stojí prázdné auto a nebo jestli v něm někdo spí...? A to jestli v něm spíte celou noc a nebo si dáváte 2 hoďky chrupku během cesty, vám nemůže nikdo dokázat. Co myslíte?
avatar Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 16:12
Já bych neřešil spaní na parkovištích u dálnice a ve vnitrozemí. U pobřeží ale počítej s tím, že když tě vyberou, tak budeš platit.
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 20:58
to Luděk --- Takže ve vnitrozemí a u dálnic se to neřeší?
A nebo je to ve vnitrozemi a u dálnic povolený a u pobřeží ne?
Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 21:42
Myslím, že povolené to není nikde. Ale ve vnitrozemí asi není problém kontrolu přesvědčit, že tam nenocujeme, ale pouze nás přepadla únava a netroufáme si bez krátkého odpočinku jet dál. Zatímco u moře by to asi vypadalo nevěrohodně.
avatar Re: Da se jet na "blint"??
18. 06. 2007 22:08
Asi tak jak píše Ifča. Na parkovištích u dálnice nejsou žádné ubytovací kapacity a spějí tam všechny národnosti bez vyjímky. Od němců přes švédy až po smotné chorvaty. Pokud jsem jezdil po staré a zastavil v noci někde na odpočívadle vždycky tam někdo spal (včetně kamióňáků). Taky tam není nikdo kdo by tě bonznul. Iniciativa některých domorodců je v tomto směru "pozoruhodná". Jednou jsem zastavil v Ploče s tím, že si hodinku pospím a pak zajedu dolů k trajektu.(na parkovišti u trajektu svítí světla a já si zastavil pěkně ve tmě). Během 5-ti minut už mi klepal na okno policajt (bylo půl čtvrté ráno) a já mu vysvětloval, že jen čekám na trajekt. Byl neoblomnej a musel jsem zajet dolů na to osvícené parkoviště a čekat tam.
Pokud chceš někde přespat musíš to holt dobře znát, vědět že se zašiješ a nikdo tě nenajde,nebo spát na parkovišti u trajektu a nebo spoléhat na štěstí.
Re: Da se jet na "blint"??
19. 06. 2007 12:39
to Luděk a Ifča ---- díky moc za rady, nějak jsem v tom neměl moc jasno. Zní to docela dost logicky... To znamená, že na dálnicích nebo na hlavních tazích, kde jsou velký parkoviště se to asi ztratí a hlavně to tam provozují takhle všichni (vč. kamionákú), no a na menších silnicích, nebo dokonce ve městech se to asi nedoporučuje vůbec protože tam je člověk jako "pěst na voko" a je tak trošku nápadný a když bude mít šťestí a nevšimne si ho žádná policejní hlídka, tak ho práskne domorodec...
Myslíte si tedy, že je dobrý buď přespávat na velkých parkovištích (u benzínky a tak), kde jsou i kamiony a pod. a nebo se někam pořádně zašít mimo silnici a z dohledu?
A pak... V jiném vlákně psali, že je potřeba mít nějaký doklad o tom že máš ubytování a že máš povinnost se do 24 hodin někde ubytovat a nosit potvrzení sebou? Víte o tom něco?

Díky moc



Upraveno 1krát. Naposledy upravil xstrnad (19. 06. 2007 12:40).
Re: Da se jet na "blint"??
02. 07. 2007 20:22
kde najdu chat,prosím?
Re: Da se jet na "blint"??
02. 07. 2007 21:21
Laminator pokud si vopravdu neděláš "pr..l" tak je to nahoře na stránce smiling smiley číst , číst, číst

Mirek
Re: Da se jet na "blint"??
02. 07. 2007 21:46
Laminátore vlevo na hoře je vstup do chatu a máš tam i aktuelní počet přítomných, ale musím Tě varovat: je to pěkná sebrankathumbs up smileygrinning smileythumbs up smiley
Re: Da se jet na "blint"??
03. 07. 2007 07:33
a po 22 hodině je to s hvězdičkou.
pekáč
Re: Da se jet na "blint"??
22. 07. 2007 16:58
jj v pohodě my jsme jeli Tribanj 30 euro třílůžkovíý sice ledová voda byli jsme tam 4 dny.Pak jsme jeli do sv. petra 35 euro 4-lůžkovýí tam jsme byli 3 dny blbá pláž. Potom Pakoštane 35 euro 3 lůžkovíý tam jsme byli 3 dny všechno super , ALE hrozně lidí!!!!!!!!

Jeď na blint já jedu už podruhý na blindddddddddddttttttttttttspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.