Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Super pobyt

Autor Teryndy 
Super pobyt
28. 07. 2005 20:31
Ahoj lidi asi před 15 minutama jsem dorazil z Chorvacka pokud máte zájem o klidnou dovolenou v apartmánu s kuchynkou a WC za přijatelnou cenu možnost používáni klimatizace(super věc) . Místo pobytu caa 35km od Zadaru pláž oblázková ,apartmán caa 130 kroků od pláže .Klidné místo s pohodovým domácim. Foto a kontakt na požádáni zašlu. Vhodné zejména pro rodiny s dětmi.V místě obchody,restaurace,trh.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (31. 07. 2005 19:10).
Re: Super pobyt
28. 07. 2005 23:30
ahoj,pošleš mi na mail nšjaký věci? Zítra vyrážíme,tak chci mít rozhled...díky
Re: Super pobyt
29. 07. 2005 06:29
Ahoj, můžu taky poprosit o bližší informace?
Franta
Re: Super pobyt
29. 07. 2005 11:09
Včera jsem se vrátil z Boraku. Super dovolená, dvě oblázkové pláže pro děti jak stvořené, ubytování bez chyby, k pláži co by kamenem dohodil, vynikající restaurace a krásné počasí po celou dobu. Nemá to chybu, jenom smutním, že jsem zase tady.
Re: Super pobyt
30. 07. 2005 01:05
Ahoj, můžeš mi poslat nějaké podrobnosti, zítra vyražím na blink, díky R.
Re: Super pobyt
30. 07. 2005 14:19
Teryndy (Luboš): Dík za kontakt a foto. Možná že ještě letos v září prověřím osobně - chci jet ještě na týden, kamkoli. Ale podle fotek je tam na mne moc mělko (malé děti jsou u nás dávnou minulostí). Ovšem debrých restaurací není nikdy dost.
Ještě jednou dík.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Super pobyt
30. 07. 2005 16:10
Ahoj, Franta!
My ideme do Boraku 22.8. Po prečítaní príspevkov na iných miestach som nadobudla dojem, že je tam nejaká hrozná krkolomná cesta a ža ľudia sú odkázaní byť už len tam, aby nemuseli ísť autom po tých serpentínach. No my sa chystáme po večeroch chodiť obzerať mestečká /Orebič, Trstenik/. Je to naozaj také zlé? Aký je Tvoj dojem?Ešte sa chcem spýtať, či sa tam dá spať bez klímy a aké sú ceny v tej reštaurácii. Vďaka za odpoveď.
jan
Re: Super pobyt
31. 07. 2005 11:34
Ahoj,pošleš mi prosím kontakt afoto.Chystáme se do Chorvatska a hledáme kde skončíme.Moc dík.

Honza
Re: Super pobyt
31. 07. 2005 12:24
teryndy mohu poprosit o info a foto?? díky
Re: Super pobyt
31. 07. 2005 14:10
Ahoj,
13.8. vyrážím do Chorvatska mohu poprosit o info a foto-díky.
Roger
Re: Super pobyt
31. 07. 2005 15:18
Pro Mima

Lidi tu cestu dolu serpentinama tady tak zdramatizovali, ze je tu z toho az hruzostrasna baje.
Asi to tu vyvolavaji ti, co by do auta nemeli vubec sedat, protoze jestli nezvladnou sjet ten kousek dolu k Boraku, tak at vubec nelezou za volant. Ja jsem to sjizdel a vyjizdel nekolikrat (jezdili jsme se tam koupat z Orebice) a uplne v pohode. Staci brzdit motorem a jet pomalu. S protijedpucim autem jsem se tam potkal a vyhnout se dalo, zajel co nejvice ke kraji a ja ho bezpecne objel. Takze tak.
Jinak ja pamatuji, jak pred Orebicem v tech zatackach v skalnich previsech vubec nebyly svodidla a dole lezel ohorely nakladak. Tam to opravdu navozovalo divny pocity.
Re: Super pobyt
31. 07. 2005 16:27
Ahoj Roger!

ďakujem Ti za odpoveĎ. Manžel hneď hovoril, že to nič nebude, ale spoň mám istotu. On je skúsený a dobrý šofér, takže to bude v pohode. Minulý rok sme šli do CH cez ten kaňon v Srbsku, ktorý nám opisovali ako niečo hrozne nebezpečné a bola to úplná prechádzka. Prosím ako to vyzerá v Orebiči? Oplatí sa tam ísť večer, je tam nejaká prmenáda?Ak som dobre pochopila, tie zvodidlá pri ceste už sú...?
Re: Super pobyt
01. 08. 2005 07:42
Ahoj.pošlete mi prosím nějaké info o ceně atd.Chceme jet 4.8. Moc díky.
Re: Super pobyt
03. 08. 2005 11:01
Zdravím v Seline jsem letos byl taky je tam krásně ,čisté moře, jen mi tam scházi noční život disko,baby,dýchanky.
Ale mně je 20 takže tak asi
Re: Super pobyt
03. 08. 2005 15:54
Do Seline jezdím už 5let právě proto že tam není noční život,diskotéky a dýchánky.Je tam božský klid a krásně.
Re: Super pobyt
04. 08. 2005 10:23
Ahoj.
Chceme vyrazit 25.8 s prichodom 26.8. na blint.

Niekde ku Sibeniku. Da sa zohnat apartman/y pre 2+3(11,10,5) a 2+1(4) za rozumnu cenu okoloEur pre 2+3 a okolo 30uer pre 2+1 ??
A k tomu aspon kusok vyhlad na otvorene more ?
Ideme tam hlavne kvoli detom .
Veronika.
Re: Super pobyt
04. 08. 2005 13:54
Pro bedob:
Kamkoliv vlezu na tomhle fóru, tak tam vidím Tvůj dotaz :-)
Takže, ubytování na 100% seženete. Jen bych doporučila dojet do místa pravděpodobného ubytování v dopoledních hodinách, ať máte čas na výběr. Může se stát,, že v první vesničce se vám líbit nebude, tak pojedete dál. Navíc malé dítě bude lépe absolvovat cestu přes noc.
Letos jsem tam ještě nebyla, ale myslím, že app pro 2+1 za 30 EUR seženete (my ho tak máme taky domluvený).
Krásnou dovču :-)
Re: Super pobyt
04. 08. 2005 16:11
:-), Som neprehliadnutelny :-).

Ale idem takto prvy raz a ......
Re: Super pobyt
06. 08. 2005 18:28
Krásný pobyt je v Živogošče-Blato na Makarské r.Apartmani LM
jita.vk
Re: Super pobyt
07. 08. 2005 20:48
teryndy-------ahojky prosim muzes mi napsat neco bliz ..kontakt na to kde jste byli diky moooc .-)
Re: Super pobyt
08. 08. 2005 12:10
Ahoj ,
zašli mi tvůj e-mail zašlu ti i foto ať vidíš jak je tam krásně.
Re: Super pobyt
08. 08. 2005 12:13
Já taky prosím o info a foto, chceme někam na Istrii s děckama.Díky předem.
krkrtek@centrum.cz
Re: Super pobyt
10. 08. 2005 20:46
Jo je to klidné místo s pěknou pláži a naprosto bez randálu. Můžu jen doporučit.cool smileythumbs up
Re: Super pobyt
14. 08. 2005 13:48
chtela bych poprosit o zaslani fotografii a kontaktu.Dekuju
Re: Super pobyt
14. 08. 2005 15:20
ahoj,chteli bychom vyrazit na blind už pžíští týden a máme mimčo,takže tohle by bylo ideální.Posleš m,prosím nějaké informace o ubytování?Moc díky.Milena
Re: Super pobyt
15. 08. 2005 15:11
Chystáme se ve čtvrtek do Chorvatska a zrovna kolem Zadaru. Zaujal mě Váš příspěvek. Prosím pošlete mi více informací, případně fotky. Veronika
Re: Super pobyt
16. 08. 2005 13:51
Ahoj,můžete mi prosím napsat podrobnosti a fotky,díky.
Re: Super pobyt
23. 08. 2005 11:48
ahoj všem - přijeli jsme z HR - ubytování: kontakt od Teryndy smiling smiley obec Seline - super!!! Perfektní lehký jednoduchý příjezd (jeli jsme poprvé, ze Znojma klidnou jízdou 9hodin), děti máme už hoooodně velké, ale dá se najít mělké moře i hlubší, kde synátor prohlížel krásné mořské hnusné potvory, bezva vesnice, vysoké hory 500m od pláže smiling smiley takže já "nelenoch" jsem denně nutila rodinku na tůry, možnost pochodů "dost hodně", no prostě fakt bezva. Obchody, hospody, tržnice, hodnej pan domácí, pěkné čisté ubytování-nejsme nijak nároční smiling smiley jen počasí nebylo nic moc,ale tomu naštěstí neumíme poroučet smiling smiley Jestli chcete tip, pošlete mejl smiling smiley
mm
Re: Super pobyt
23. 08. 2005 12:11
ahoj Evo pokud mi pošleš kontakt a par foto budu moc rád díky
Re: Super pobyt
23. 08. 2005 14:18
Byla bych ráda Evo, kdyby jsi mi také poslala bližší informace o Seline. Budu ráda, jezdíme také na vlastní pěst. Děkuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 235
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.