Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytování v Malé Dubě

Autor JAVI 
Ubytování v Malé Dubě
09. 12. 2006 21:23
Zdravím,
hledáme ubytování pro 2 osoby (apartmán, studio) v Malé Dubě v době - poslední týden v srpnu 2007. Dáte mi někdo typ???
Díky Javi
Dobrý den, do Malé Duby jezdím už 10 let a jsem maximálně spokojená. Pokud budete mít zájem tak napište na mail m6@post.cz a já Vám pošlu třeba zajímavé fotky nebo Vám doporučím ubytování.
Naschledanou Martina
Re: Ubytování v Malé Dubě
15. 12. 2006 17:42
Info pro JAVI
Cena je 7.490,-Kc pro 2 osoby. Loznice, kuchyn, koupelna wc, balkon, vyhled na more, parkovani, grill.
Re: Ubytování v Malé Dubě
22. 01. 2008 07:17
Ahoj všichni ! Zkusím pokračovat v tomto vláknu, jestli se mi to povede spinning smiley sticking its tongue out Sháním na letošních posledních 14 dní v červnu ubytování v Male Dubě pro dvě osoby, pokud možno blízko u moře, tak 30-50 m. Můžete mi někdo prosím poradit nebo dát nějaký dobrý tip ? Předem díky smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 227
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.