Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Škrapavac Privlaka komáři

Autor jirkab@wo.cz 
Škrapavac Privlaka komáři
19. 01. 2008 12:11
Škrapavac Privlaka jsou místa kde jsou komáři takže se moc nevyspíte. A strojky proti komárom nepomáhají.
Re: Škrapavac Privlaka komáři
21. 01. 2008 14:56
Zdravím Jirku,

je pravda že ve Škrapavci jsou komáři, ale je to ovšem pouze v řekněme deštivějších letech. Vloni komáři byli, ale nebylo to tak strašný jako cca před 5 - 6 lety. To co bylo vloni se dalo v noci s různejma repelentama přežít. Byl jsem s malým cca ročním synkem , namazali jsme ho a byl v pohodě. Já sem mazal vnitřně a taky sem byl v pohodě.
Jinak do Škrapavce jezdím skoro pravidelně, protože s malejma dětma to nemá chybu. Pamatuju dobu kdy tam žádnej hotel nebyl, směrem do Zatonu po prašný silnici byly dva domy. Teď je to už "malinko" jinak. Bohužel.
Jinak v roce 2007 jsem tam byl prvních 14 dní v červenci. Tam i zpět v pohodě.

Zdraví Herrgott
Re: Škrapavac Privlaka komáři
21. 01. 2008 17:37
herrgott napsal(a):
-------------------------------------------------------
... Já sem mazal vnitřně a taky sem byl v pohodě...

Že různí vožungři chlastaj Alpu, Čikuli apod., jsem už slyšel. Ale Herrgotte, repelent ???? confused smiley
A jaký značce dáváš přednost, piješ to chlazený, s ledem nebo teplý? grinning smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Škrapavac Privlaka komáři
25. 01. 2008 17:44
Za mě ani vnitřní mazání nepomáhalo natož repelent Byl jsem tam 20.června 2007 s 2,5 letým synem a ženou. Oni domácí mají klimu a sítě v oknech, ale na nás kašlou takže buďto spíte zabednění nebo se ráno probudíte poštípaní.

Jirka
Re: Škrapavac Privlaka komáři
28. 01. 2008 08:25
Zdravím Jirku,

my jsme malými synkovi pořídili takovou tu kuličku od Johnsna. Zabralo to perfektně. Výraz repelent jsem použil jako obecný pojem na přípravky proti komárům.
Musím přiznat že mě komár taky štípnul, ale to bylo jedniný negativum lonské dovolené.
Zeptám se Jirko, jinak jsi byl spokojený ?
Co se týká Hopkirka, tak mazání vnitřní, loza, tequila, slivka, apod.

Zdraví Herrgott
Re: Škrapavac Privlaka komáři
28. 01. 2008 12:23
herrgott napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Co se týká Hopkirka, tak mazání vnitřní, loza,
> tequila, slivka, apod.

No tos měl napsat hned a nemuselo dojít k politováníhodného omylu, ke kterému dochází maximálně jednou za dest let. grinning smiley Naštěstí sem to na sobě nezkoušel ani chlazený, ani s ledem (tušíc pravý stav věci). tongue sticking out smiley

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Škrapavac Privlaka komáři
28. 01. 2008 12:56
Zdravím Hopkirka,

díky za pochopení, to víš někdy se ten slovosled tak rozesere že by to ani prase nepřečetlo.

Zdraví Herrgott
Re: Škrapavac Privlaka komáři
28. 01. 2008 17:14
herrgott napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím Jirku,
>
> my jsme malými synkovi pořídili takovou tu kuličku
> od Johnsna. Zabralo to perfektně. Výraz repelent
> jsem použil jako obecný pojem na přípravky proti
> komárům.
> Musím přiznat že mě komár taky štípnul, ale to
> bylo jedniný negativum lonské dovolené.
> Zeptám se Jirko, jinak jsi byl spokojený ?
> Co se týká Hopkirka, tak mazání vnitřní, loza,
> tequila, slivka, apod.
>
> Zdraví Herrgott

Zdravím Herrgott, na tvoji otázku zda jsem byl spokojený musím odpovědět, že ano i ne. Co se týče pláže, která je vhodná pro malé děti a můj syn si tam krásně vyhrál v písku tak je to tam krásné.Proč ne protože jsem byl zvyklej každej večer chodit na procházku s rodinou nebo sedět na terase a odpočívat a jak zalezlo sluníčko tak to nešlo protože komáři štípaly .
Letos budu zkoušet pláže u Omiše tak potom budu moc porovnat.

Zdravím J



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkab@wo.cz (28. 01. 2008 17:16).
Re: Škrapavac Privlaka komáři
29. 01. 2008 11:55
Zdravím Jirku,

díku za odpověď, máš pravdu že Privlaka jsou ideální pro malé děti, a s těmi komáry jsi měl smůlu. Co se týká Omiše, tak budeš určitě spokojenej, krásný městečko, prima koupání (samozřejmě jsou tam rozdíly - hlavně co se týká přístupu k moři). Přímo v Omiši by neměl být problém. Pokud pojdeš od Omiše níž , směrem k Makarský, tak můžeš narazit na místa s velkými svahy. Tak to bych s malými dětmi nedoporučil. Myslím tím schody k pláži apod. Ale každý místo je jiny. Rozhodně doporučuji se přeptat zda jsou v místě k pláži schody a kolik !!! Jinak palmy na pláži apod. pěkné ..

zdraví Herrgott
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 133
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.