Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

cena za ubytování v corona krizi

Autor Market 
cena za ubytování v corona krizi
13. 07. 2020 19:36
Ahoj,chtěla bych se Vás zeptat jestli jsou znát nižší ceny ubytování v coronakrizi. My jsme byli v červnu v Tučepech apartmán kuchyň s obývákem,ložnice 2 balkony celkem pro 4 osoby za 40 euro noc. Dva dospělí. Teď,když scháním apartmán na srpen tak chtějí kolem 110 euro což se mně zdá hodně.
Re: cena za ubytování v corona krizi
14. 07. 2020 00:54
Musíš hledat, já kolem 25. 6. začal a pro 4 mám za 65. Dá se.
avatar Re: cena za ubytování v corona krizi
14. 07. 2020 10:29
Dá se i levněji. Díky koroně letos hodně moc funguje pravidlo - čím níže, tím výrazně levněji. Od severu někam do střední dalmácie mají obsazenost 70-100% (100% Istrie a okolí Rijeky, 70% Zadar). Jižní Dalmácie tím jak moc lidí nechce jet autem o 2-3 hodiny déle, tak mají obsazenost okolo 30-40%. Úplná tragedie je to v okolí Dubrovníku. Jsou ale i Výjimky, jako je poloostrov Pelješac, kde i v této době se ubytování hůře shání. Je to dáno jeho specifičností a hlavně díky tomu, veškeré pobyty tam se už rezervují několik let vždy od podzimu na léto a podzim následujícího roku. TAkže když přišla na jaře korona, tak už měli téměř plno a minimum lidí svoje ubytování rušil.
14. 07. 2020 16:21
Do 60E musíš sehnat bez problému na nějakém méně profláklém místě na Makarské, ale jestli to chceš konkrétně v Tučepi a první řadu u moře tak klidně těm 110E věřím.
14. 07. 2020 22:11
Díky všem za odpovědi,ale v Tučepech právě už ne tam jsme byli spíš bych právě chtěla někde kolem Šibeniku nebo Trogiru.
15. 07. 2020 11:56
Zkus airbnb, jen když si zkusmo zadám okolí Šibeniku v půlce srpna, tak mi ukáže zhruba padesát nabídek do 60E pro 4 osoby.
15. 07. 2020 16:42
Díky jsme jen dva tak snad něco seženu do těch 60 éček a taky záleží jak se bude vyvíjet situace s covidem do karantény bych teda nešla po návratu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 60
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.