Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Šibenik Solaris, hotel Jakov

Autor Ivucha 
Najde se tu prosím někdo kdo byl v loňském roce v tomto hotelu? Pojedeme tam tento rok a zajímali by mne Vaše zkušenosti. Děkuji
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
24. 04. 2006 13:38
Byli jsme loni týden v Podzablače a do Solarisu jsme se šli podívat.Nevím,který byl Jakov,ale v některých hotelech byly pokoje tak 2x4m + balkon 1x2m.Našlapany to bylo jeden na druhym(nebyly takové všechny).Možná to někomu stačí,ale já mám rád prostornější apartman.V okolí bylo dost restaurací,bazénů,stánků atd.,ale voda v moři nic moc(dál od Solarisu se dobrá koupačka najít dá).Kousek od komplexu,hned na kraji Šibeniku jsou dva supermarkety.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
25. 04. 2006 08:13
Děkuji, ale ráda bych měla informaci přimo do někoho kdo byl v tomto hotelu. Jinak v tomto komplexu jsem byla před 5 lety takže to tam znám, ráda bych ale věděla co se tam změnilo.Jinak mám pocit že hotelové pokoje v Chorvatsku jsou malé většinou, máme ale pokoj se dvěma přistýlkama takže zrovna v tomto hotelu by měli být větší... Jinak tenkrát jsme byli v Jure kde byla jedna přistýlka a určitě měl teda pokojj víc než 2x4 .
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
26. 04. 2006 09:49
Ivucho, my jsme byli loni v Andrii - ta je hned vedle Jakova a je architektonicky podobná, ale Jakov nemá balkony. Do Jakova jedeme letos 8.7., jede s námi moje ségra, má dvě děti, tak jsme potřebovali taky dvě přistýlky. Našla jsem na google nějaké chorvatské stránky, tam byl vyfocený pokoj v Jakovu, asi ten s dvěma přistýlkama a zdál se dost prostorný. Kdy jedete vy?
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
26. 04. 2006 15:16
Tak my jedeme týden před vámi, takže info nebudu moci předat protože se budeme střídat, dobrý :-)))))

Vidíš, o těch balkonech ani nevím, bohužel ale hotelů se dvěma přistýlkama moc není takže bychom to as stejně neřešili...

Můžeš prosím napsat něco o tm jak tam vylepšili pláž? Má být údajně lepší než před těmi 5 lety kdy jsme tam byli... A jestli je tam skutečně to hezké dětské hřiště které jsem taky našla někde na stránkách googlu? Jinak pokoje jsem tam viděla taky ale nevím co je pokoj a co apartmán který tam mají taky mít, no uvidíme...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
27. 04. 2006 08:29
Ahoj Ivucho, já samozřejmě nevím, jak to tam vypadalo před pěti lety, ale teď jsou pláže upravené, široké, pozvolný vstup, ideální pro děti, sprchy se sladkou vodou, u Andrie byly nějaké průlezky a to hezké hřiště s dřevěnými průlezkami je u Ivana u toho Aquacentra. Na pláži bývá dost lidí, ale je opravdu prostorná. Mezi Andrií a pláží je ještě takový borový háj, kde taky leželo hodně lidí ve stínu na lehátkách. Já myslím, že budete spokojení. Akorát ještě u hotelu Jakov není bazén, chodí se k Andrii, ale v bazénu jsme byli 2x za celou dovolenou. Jěďte se podívat určitě do Šibeniku, tam je moc hezky. Jsou tam problémy s parkováním, ale stojí to za to. My jsme to letos zvolili takhle taky hlavně kvůli těm přistýlkám. Škoda, že jedete o týden dřív, mohli jsme se sejít. No, tak Vám aspoň můžeme zamávat.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
27. 04. 2006 22:45
Skvělý - díky za Info - ten váš hotel co jste v něm byli vloni mi nic neříká - mi byli tenkrát v hotelu Jure. A pamatuji se že pěkný bazén pro děti byl na kraji moře v místě kde pak byli nějaké chatky? Jinak po bazénu jako takovém netoužíme...

A v Šibeniku jsme taky už byli a určitě zase zajedeme - a mají tam moooooc dobrou zmrzlinu :-) A když jsme jeli tenkrát potom domů, stavovali jsme se tam večer ještě na zmrzku ale neměli jsme drobné - no a normálně jsem jí všichni dostali grátis na cestu :-)))))

Fakt škoda že nejedeme stejně - jsme tam mohli mít zpřízněnou duši z čech a děti kamarády :-) My volili tento termín kvůli tomu že byla zajedno nižší cena a pak je tam potřeba jen 3 dny volna...

Ještě prosím napíšeš mi v které časi Solarisu se Jakov nachází??? Myslím jestli po odbočení z té hlavní cilnice hned na kraji - nebo až dál u těch chatiček???
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
28. 04. 2006 11:00
Ivucho, Jakov se skutečně na kraji Solarisu, presně na opačném konci, než jsou chatičky. Andrija je hned vedle, mám dokonce pocit, jestli nemají společnou budovu, kde jsou jídelny, hotely vypadají úplně stejně.
My jedeme v tomto termínu kvůli zavřené školce. Jinak bychom taky jeli jako Vy, ale nechtěli jsme si brát volno, když malá může být ve školce.
Tak za zmrzku jsme v Šibeniku vždycky platilisad smiley.....
Stejně ale, jestli se Ti bude chtít, dej potom vědět, jak se Vám líbilo, jestli budeme mít stejné pocity.
A kudy jedete? My jezdili vždycky přes Rakousko, ale loni přes Maďarsko a letos pojedeme znovu.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
28. 04. 2006 15:19
Tý jo, a je tam stále hotel Jure??? Nepřejmenovali ho???

Jsem na to zvědavá... Školku my máme zavřenou od 1.7. - my bychom už jeli klidně v půlce června - nemám ráda moc lidí všude, grrrrr, ale v práci máme akce takže jsem dostala dovolenou až poslední týden v červnu a pak ten červenec...

A vědět určo dám - neboj :-) A ta zmrzka tenkrát to bylo fakt jen při odjezdu - jinak jsme taky vždycky platili a bylo to jen tím že pán nemněl nazpět :-DDDD Ale potěšilo to, to zase jo...

No my nikudy jinudy než přes Rakousko nejeli - je to Maďarsko lepší??? Necháme si rádi poradit :-)))))
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
30. 04. 2006 23:26
Ještě mám prosím dotaz - v blízkosti mají být k využití tobogány - nějak jsem ale nepochopila jestli jsou zdarma pro klienty kotelů - nebo se platí??? Někde to totiž píši tak a někde neopak tak vůbec nevím :-(
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
02. 05. 2006 09:15
Jure tam je pořád, vedle sebe stojí Andrija a Jakov a o kousek dál Ivan, Jure a Niko.
Tobogány tam nejsou - je tam aquapark - bazény, schůdky, můstky, možná nějaká malá skluzavka, ale tobogán jsme neviděli. Součást Aquaparku jsou i vnitřní bazény, tam jsou vířivky a bublinky a malé vodopádky.
Vstup je zdarma pro klienty všech hotelů v Solarisu, tzn. i pro Jakov. Neboj!
A s tou cestou - nevím, jak to vychází kilometrově, možná je o malinko delší, ale je určitě příjemnější. Mají hezké neděravé cesty a všude jsou kruháky. Prostě my jsme na dovolené už od výjezdu z garáže. Zastavíme se vždycky u pole s kukuřicí - zrovna dozrávají, děcka se proběhnou, pojíme a jedem dál..Budeme vyjíždět kolem 3.00 ráno a lážo plážo budem odpoledně na místě.
Myslím, že tady kolem toho byla diskuze v DOPRAVA.
Přes jakou CK jedete? My přes KOMPAS, za 9.220,- Kč, malá je zdarma.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
02. 05. 2006 09:46
Ale na pláži jsou fakt obr tobogány - kuk sem [www.mediteran.cz]

My to máme přes Vítkovice... Koukám ale tedky na ceny Kompasu - což o to, ceny jsou cca stejný ale Kompas má zdarma 2 děti, uáááá, my máme zdarma jedno a na druhý slevu :-(

A můžu se zeptat odkud jedete přes to Maďarsko??? My jsme ze Středních Čech, tak nevím... Jinak my jezdíme fakt na noc - odjezd cca 7-9 hodina abychom byli ráno na místě...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
02. 05. 2006 14:55
Tak to vážně nevím...Je pravda, že jsme nebyli dál u těch chatek a navíc tobogán pro nás ještě není, malá má 5 a půl, ale je na sebe opatrná, tak by tam stejně nevlezla, tak jsme se orientovali na jiné věci.
Vím, že Kompas má dvě děti zdarma, ale právě v tom Vašem termínu, ségra má taky 1 zdarma a 1 z 50% slevou.
My jsme ze Zlína, tak pro nás je to Maďarsko asi vhodnější než pro Vás.
My jezdíme nad ránem, aby chlapi nebyli moc unavení z celonoční cesty yawning smiley - přece jenom se před tím trošku vyspí...
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
02. 05. 2006 15:57
Tak ze Zlína to je jasný...

Jo a co jsem ještě dneska zjistila - že ten hotel co jste v něm byli vloni - Adrija - má taky dvě přistýlky - a v tom našem termínu dvě děti zdarma, no jo no... nechápu proč když jsem to hledala tak mi to CK Kompas vůbec nenabídlo :-( No nic, tak za rok vím s kým pojedu...

Jinak my jezdíme na noc zajedno kvůli dětem a pak manžel s tím rpoblém nemá - chodí v práci na noční takže je zvyklej a vyspí se předtím :-)

Ale ty dvě děti mě pěkně štvou - i to že je možné mít 2 děti v Adrii - ten balkon mi bude fakt chybět - fnuk, fnuk...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 07:55
Tak to, že možné mít dvě děti v Andrii nevím ani já, nenašli jsme to a Kompas pro letošek Andrii vůbec nenabízí.
S absence balkonu si nic nedělej, ani jsme tam nevlezli kvůli komárům. Na pokoji je klima.
Naše malá je po cestě hodná, tak vydrží a manžel noční nedělá, ale je zvyklý vstávat zase brzo ráno, tak jsme to přizpůsobili. No, a ségra jedou s manželem poprvé k moři, tak ať z toho něco mají. Ale je možné, že budou chtít taky vyjet večer, ještě se máme domlouvat. u moře každá hoďka navíc dobrá, viď?!
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 08:27
Ale Kompas právě Andrii má i letos - jsem jí poprvé viděla včera na jejich stránkách!!! A zkoušela jsem tam volat nejdřív jestli ještě v tom našem termínu nemají Jakov volný - i kdybychom udělali u Vítkovic storno, furt by se nám to vyplatilo... Ale mají plno. A paní právě říkala počkejte, se Vám ještě podívám na Andrii - tak proto jsem to zjistila. Ale i to mají plné. No a pak jsem se dívala na jejich stránky do ceníku a mají tam právě taky dvě děti. No nic, neva, zrealizujeme kdyžtak za rok :-)

Já CK Kompas vůbec neznám - a to jsem několik let prodávala v cestovce - dobrý co???

Fakt škoda že nejedete stejně jako my - fajn se mi tu s tebou povída...
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 08:29
Tady je ta Andrie u Kompasu [www.kompas.cz]
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 10:55
No vidíš, já mám doma jejich tištěný katalog a pro letošní rok tam Andrie není. Tak nechápu...
S Kompasem jsme byli i loni, kupovali jsme to ale přes cestovní agenturu Maxim u nás ve Zlíně, tak nás ani nenapadlo, ptát se na něco jiného.

Myslím, že jsme naladěné na stejnou vlnu, tak nám to vyjde třeba příští rok!
Teď jsem četla na vláknu doprava, že jezdí přes Maďarsko i z Liberce...
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 12:12
Tak si to na příští rok naplánujte o týden dříve - myslím že mi zare vyrazíme konec června, začátek července :-)

A zjistila jsem že holky od nás z CK už je taky prodávají - ale v době+ kdy jsem si to kupovala já tak ještě ne... Tak snad za rok.

Musím jít najít tu Dopravu - jsem se k tomu ještě nedostala, tak to snad najdu... Jinak my jsme z Mladé Boleslavi a nzoět pojedeme na Vysočinu kde pak necháme dítka rodičům a my pak budeme mít dovolenou doma bez dětí :-DDDDDD
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 13:06
Tak to se máte...Ačkoliv nevím, zda bychom si dovolenou bez malé užili. Jsme pořád všichni spolu, babičky hlídají pouze v nutných případech. Jak máš staré děti. Kluky? Holky?
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 13:32
No ona to žádná dovolená nebude - budeme normálka chodit do práce... Ale máme zavřenou školku takže nic jiného nezbývá - děti tam budou 14dní, pak týden tu - to je školka otevřena, pak 14 dní s námi a zase 14dní u babi - musíme to prostě nakombinovat, není jiné řešení... Jinak máme 3 letýho kluka a 10 letou dceru.
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 13:39
Tak to jo, u nás to taky tak funguje, ale máme obě babičky prakticky v jedné ulici, tak si ji vyzvedáváme po práci a spí doma. Obávám se, že by se bez ní manžel neobešel. Je to jeho mazlík.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
03. 05. 2006 15:26
Jé, tak to máte super. My tu nikoho příbuznýho nemáme takže máme smolenu - a babičky máme právě na Vysočině... Tak to budeme muset vydržet - Bára tam už jezdí dlouho - prcek tam ale sám nikdy nebyl - tak nevím jak to bez něj doma přežiju, fnuk...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
04. 05. 2006 10:53
To zvládne, když tam bude mít sestřičku, ne?! a Vy si aspoň užijete volné večerywinking smiley
Koukám, že se nám ta diskuze poněkud zvrhla. Myslím, že kdyby sem někdo šel, asi by koukal, kam jsme se od hotelu Jakov dostaly.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
05. 05. 2006 00:20
No jo, diskuse se zvrhla ale snad neva - jsme tu o Jakovu napsali dost ne? A dokonce i s jakou cestovkou do něj jet...

Dneska jsem dostala do ruky katalog Kompasu - a fakt tam ta Andije není!!! Přitom na netu jí mají - nechápu... Za rok si to budu muset pohlídat :-)
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
05. 05. 2006 08:05
Mě to neva, právě naopak, bezvadně kecáme...A informací o Jakovu jsme poskytly víc než cestovní agentura
No vidíš, taky jsme se tomu divili. Andrija byla totiž loni ten klubový hotel Kompasu, tak mě nenapadá, proč...

Klidně bychom příští rok jeli znovu, klidně s Vámi, jestli to ještě bude aktuálnísmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
05. 05. 2006 12:35
No super - já doufám že se nám tam letos bude líbit a že bychom za rok vyrazili znovu... A pohlídám si jestli to nebude mít ten Kompas že bychom ty 2 děti zdarma využili...

Jinak ještě máme týden předtím zarezervovanej apartmán kousek od Šibeniku - na netu vypadá dobře, tak jsem taky zvědavá co skutečnost... Jestli se nám bude líbit i tam tak bychom jeli za rok asi takhle stejně - týden apartmán, týden hotel :-)
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
05. 05. 2006 15:17
To je fajn. Ale vyjde to už trošku dráž.
My letos jedeme ještě v srpnu na týden do Tater a pak vdáváme dceru z 1. manželství mého muže, tak bychom týden navíc u moře už neutáhli. Ale třeba pro příští rok je to prima nápad...

Já si v pondělí jdu lehnout na týden do nemocnicesad smiley, tak nebudu týden na příjmu, ale pak se Ti zase ozvu.
Měj se fajn!
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
05. 05. 2006 21:47
No proto máme ten týden předtím jen v apartmánu a jídlo dovezeme z Čech že jo... A hotel vlastně proto že nám dává příspěvek zaměstnavatel ale jen na zájezdy od Ck - když bychom jeli sami tak nedostaneme nic... Tak proto to takto kombinujeme a myslím že za rok to uděláme taky tak.

Tak nemocnici nezávidím, ale po týdnu bude určitě lépe ne?

Budu se těšit za týden na shledání :-)))
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 10:47
Ahoj Ivi,

tak jsem zpátky mezi živými. Trvalo to trošku déle, ale jsem v pohodě. Snad se tu objevíš, ať můžeme zase něco pořešit.
Už se nám to krátí!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.