Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Šibenik Solaris, hotel Jakov

Autor Ivucha 
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 12:01
No kuk, už tě vyhlížím. To je dobře že už jsi vpořádku doma.

No jo, jsem taky dneska zjistila že od soboty za 5 týdnu vyrážíme tradá. Včera jsem ve Sparu koupila takový ty skládací podložky - vloni jsme je už v létě nesehnali, manželovi boty do vody - ten jedinej je fajer nemněl :-DDDD takže opalovací krémy ještě a můžeme vyrazit...

Čím víc se ale blíží odjezd tak se nějak bojím toho že jak máme týden předtím - poslední týden v červnu - domluvené ty apartmány tak že tam přijedeme a řeknou nám že mají plno - by mě asi fááákt kleplo... No uvidíme...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 12:12
No vidíš, podložky chceme taky - ty molitanové obšité látkou. Já se na ně dívala v Rossmanovi, ale byly hrozně tenké - 1,5 cm, taky jenom za 149,- Kč. Kolik stály ve Sparu? A jsou silnější?
Boty do vody chybí naší malé, která z nich od loňska zase vyrostla. My máme s manželem oba takové sandály s gumovou podrážkou a látkové pásky na suché zipy - lidi v tom chodí i po městě. Zatím nám stačily.
Opalovací krémy kupuji taky va Sparu - takové oranžové s modrým vrškem. Mají přijatelnou cenu a byly hodnoceny v nějakém testu v MF DNES jako výborné.
Malé jsme koupili 25 a byla jenom velmi lehce nazlátlá, nikde žádná červeň. Tak do nich letos jdeme znovu.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 15:13
Jak jsou silné ty podložky nevím - ale tipla bych si že 2cm? Ti je doma změřím... A byli za 199,-
S botkama takovýma to jsme vloni do chorvatska přijeli ale mně se v to blbo plavalo a Tobi je sundával takže jsme koupili ty klasické do vody. Manžel si je nekoupil - vyšli tam docela draho ale koupila jsem mu je tedky tu - za 149,- takže pohoda...
A krémy musím koupit v lékárně - po obyč se mi vloni prcek osypal - budu kupovat Carothene 20 a 10 OF. Vloni jsme měli sebou tu 10 a vyhovoval nám takže koupímna první dny ještě tu 20. Jinak po Astridu vysokým faktrou se prcek fakt osypal a mně to taky nedělalo nijak dobře takže rači už jen osvědčené... Jo a pěkně jsme se i opálili a přitom nespálili - přitom to byla 10 - nechápu... Jinak kdybychom měli ok pokožku tak jdu taky do levnějších, ale smolena :-(
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 16:26
Tak do toho Sparu zajedu asi ještě dneska, malá je u babiček, měli dneska besídku ke Dni matek. No, oko nezůstalo suché, však to znáš, ale musela jsem se vrátit zpátky do práce.
Zítra Ti písnu, jak jsem pořídila...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 16:36
Buchty, a co dnes vaříte ??? thumbs up smiley smoking smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ivcuha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
18. 05. 2006 19:38
Já byla plavat takže doma jsem až tedky - a koukám teda na to lehátko a 2 cm asi nemá, uáááá. Jestli jsem tě tam hnala zbytečně tak promiň...

Mně ale přijde docela dobrý - hlavně že budeme mít něco že jo :-DDDDD
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
19. 05. 2006 10:41
Ahoj, to je dobrý, já ho sice nekoupila, ale ne kvůli tloušťce, bylo tenké, ale vevnitř podle mě není molitan, ale něco pevnějšího jako karimatka nebo tak. U nás měli ale úplně šílené vzory, barvy, prostě divočina. A my jsme taková decentní rodinasmiling bouncing smiley
Pokusím se sehnat něco jednobarevného nebo aspoň trošku umírněného.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
19. 05. 2006 11:55
Tak mi uvnitř molitan teda určitě máme - je to měkoučký. A vzory u nás měli proužky a my máme nějakej mořskej vzor na tom - vzala jsem ten aby na tom nebyl vidět bordel, ha, ha...

Hele to je divný že mají všude něco jinýho co????
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
19. 05. 2006 15:07
Já měla dneska moc práce, tak jsem nestíhala sem vůbec kouknout. Teď už utíkám domů. Tam ale net nemáme, tak Ti přeju hezký víkend, v pondělí se "uvidíme" a zase něco proberem, jo?
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
19. 05. 2006 16:19
Jasný, už se těším :-))))
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
22. 05. 2006 09:50
Ahojky, tak jsem tu. Co je nového?
Mě přibyla do sbírky úžasná čepička pro chotě - má šilt a takový ten deklík vzadu na krku, tak jsem koupila hned dvě - i pro švagra. Budou vypadat úžasně. Můj je takový tmavý typ, tak vypadá jako Arab, ovšem švagr je pihovatý a trochu do rez, tak to bude síla.
Slunečník jsme splašili od kamaráda, co má hospodu GAMBRINUSeye rolling smiley a podložky v kauflandu za 222,-, tenké, ale tužší.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
22. 05. 2006 14:04
Jé, ahojky :-))))) Ty jsi skvěle nakupovala koukám - my nic nového nemáme - krémy koupím až před odjezdem a jinak nic už nepotřebujeme asi... Slunečník dobrý - my máme u našich takovej ten oooobr Algida - ale ten by se nám asi do auta nevešel :-DDDD Vozíme malej a většinou ho ani nevyndáme protože v chorvatsku se dá kam schovat že jo...
A u nás v Kauflandu podložky nemají - to je bordel co...

Jo a o víkednu jsem byla pěkně naštvaná - viděla jsem úžasnou nabídku na 14 dní v Tunsiku Ai, odlet sice tedky ale vyšlo by nás to stejně draho jako 14 dní v chorvatsku jak jedeme my - uááááááááá. No nic, už jsem zase nohama na zemi a těším se až tam pojedeme - nebo spíš až tam budeme...
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
22. 05. 2006 15:34
No vidíš...
Kauflandy máme u nás dva, jeden otevřeli teprve loni před Vánoci, takový obří a je dobře zásobený, tak tam jsme je našli.
Na last momenty kašli, my když jsme loni kupovali dovču, byl čtvrtek a v sobotu jsme chtěli odjet - koupili jsme tehdy Andrii. Paní v cestovce se nás ptala, jestli nejsme zbalení, že za 4 hodiny odlétá letadlo na Djerbu za (sedíš???) 6.990,-Kč na osobu ve 4 hvězdičkovém hotelu s AI, dítě zcela zdarma, jenom za pojištění a nějaký poplatek v řádech stokorun. Taky nás to tehdy mrzelo.
Letos jsme to museli koupit dřív kvůli ségře, protože by to byl, myslím, problém s dvěma dětmi.
Tak se těším na to, co máme jisté.
Ivucha
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
22. 05. 2006 20:01
Jo, jo, taky se těším - my to kupovali právě taky kvůli tomu že vloni 2 děti zdarma nikde nebyli - platili bychom 3 dospělý a 1 dětskou - to jsme čekali o prázdninách právě na LM ale prostě nic začátkem srpna nebylo - a vím že nebylo ani dřív, dělala jsem před mateřskou v cestovce takže holky by mi volali. No a letos bychom taky možná čekali ale zase mi v práci řekli že květen červen si vzít dovolenou nemůžu - proto jsme zaplatili Jakov na ten první týden v červenci - šance že v tom týdnu bude něco na LM je totiž minimální...

No nic, jasně že se tam taky těším jenže za rok už asi nikam nepojedeme nebo jen na pár dní - potřebujeme pořídit větší bydlení takže to doost zamrzelo :-( No nic...

A ta vaše Djerba za 7 to ej teda taky dobrý čoveče...

Jé, škoda že aspoň vy nejedete v termínu jako my - měla bych o důvod víc se těšit :-))))
Re: Šibenik Solaris, hotel Jakov
23. 05. 2006 16:09
Ahojky, dnes jsem v práci opět neměla ani chvilku na to, abych sem nakoukla, tak Tě zdravím aspoň takhle pozdě.
My jsme nové bydlení pořizovali před třemi lety a ten rok jsme jeli do Jižních Čech, vyšlo nás to ale na skoro stejné peníze jako apartmán s vlastním vařením v CH a celý pobyt nám propršelo - v polovině července!
Proto razím teorii - radši pod stan k moři než luxus v dešti.
Čechy i Moravu máme projeté, to zas ne, že bychom byli barbaři, ale spíš jen na víkend.
Předloni jsme byli u moře 2x - s rodinou v Rabaci, hotel Neptun, tam se nám líbilo móóóc, ale neberou dvě děti na přistýlku.
A potom jsme jely s kamarádkou z práce a naší malou na last za 7.500,- (já + malá) s dopravou a polopenzí do Igrane. Bylo to ovšem odpovídající ceně=dost šílené, můj muž by tam asi hlady pošel. Na snídani jeden den jen vánočka nebo zase jen párek, k hlavnímu jídlu rozkrájeli pro celý zájezd jednu papriku, no děs!!!
Napadlo mě, jestli nechceš, abychom si radši psaly mailem. Můj máš pod nickem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 285
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.