Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné a komfortní ubytování

Autor Sapikus 
Levné a komfortní ubytování
15. 03. 2006 12:25
Zajistím přepychovou a přitom levnou dovolenou v nádherném prostředí Omišské reviéry ve Staniči u těch nejsenzačnějších lidiček co znám. Klid, čisto, výroba vína, maximální věnování turistům, napište, pošlu odkaz na www a nikdy nepojedete jinam. ...@seznam.cz



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Sapikus (23. 03. 2006 12:33).
dylina
Re: Levné a konfortní ubytování
15. 03. 2006 15:16
To musí být opravdu něco, když je to přepichové(S MĚKKÝM "i"winking smiley a k tomu koNfortní...
To chci!
Re: Levné a komfortní ubytování
15. 03. 2006 17:14
Ty jsi se asi nikdy nepřeklepl, přezdívka sedí.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sapikus (23. 03. 2006 12:31).
Jíra
Re: Levné a konfortní ubytování
15. 03. 2006 17:17

Překlepy nevadí, ale reklama tu prdí co to dá.
Jíra
Re: Levné a konfortní ubytování
16. 03. 2006 00:20
Sakra, zase další vlákno na téma levné a ..., ale tentokrát se kvalitní změnilo na "konfortní" (musím se podívat do naučného slovníku, co to vlastně znamená). A ještě navíc reklama. Admine zakroč!hot smiley
Jíra
Re: Levné a konfortní ubytování
16. 03. 2006 08:28
Ono by to opravdu chtělo udělat placené vlákno pro reklamu. Kdo chce tak se podívá. I maličké firmy platí ročně za reklamu desetitisíce, tak proč by si nemohli zaplatit svoji reklamu ti co dělají do turistiky. Jsou tu naháněči, kteří se pořád v různých vláknech vracejí a nabízejí své stránky. Díky, ale já je už viděl. Dejte si to na placený a my se rádi podíváme znovu.
Jíra
avatar Re: Levné a konfortní ubytování
16. 03. 2006 14:12
:Jíra

Připravujeme tuto možnost. Všechno dělám po pracovní době nebo o víkendech a zároveň rozjíždíme www o Černé Hoře, takže to trochu trvá více, než bych chtěl.

Michal
Jíra
Re: Levné a konfortní ubytování
16. 03. 2006 17:13

To bude Michale príma a přeji ti tolik zájemců o placenou službu, abys už nemusel nikdy do práce. I nás potěší široký výběr nabídky.
Vše dobré Jíra
Re: Levné a komfortní ubytování
21. 03. 2006 13:14
Sezona se blíží a termíny zaplňují, neváhejte a pište na ...@seznam.cz
nebo se mrkněte na vévévé.swebtečkaczlomeno...thumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sapikus (23. 03. 2006 12:31).
Re: Levné a konfortní ubytování
21. 03. 2006 19:04
nic proti reklamě, ale určitě by neměla být zavádějící ...

Sapikusi, nikdo Ti nebere že ti ubyvatelé jsou určitě báječní, ale proč taky jako seriozní prostředník nesdělíš polohu těch domečků? Nejsou náhodou nad- a nebo přímo u- silně frekventované magistrály?

angry smiley
Vea
Re: Levné a konfortní ubytování
21. 03. 2006 21:42
Tak tak bubli.
Re: Levné a komfortní ubytování
21. 03. 2006 22:27
Je to snad prašivé, že je to nad silnicí, celý areál apartmánů je v zeleni a uzavřen. Silnice není opravdu problém, parkování je uvnitř areálu. Maximálně při přechodu k moři se rozhlédnout, a zde je dlouhý úsek, tak je daleko vidět. V Chorvatsku je tisíce apartmánů nad silnicí a nelze říci, že špatných.Celá Dalmácie je rozdělena magistrálou. Mě by se zase nelíbilo nechat stát auto u silnice a snášet kufry po schodech do apartmánu pod silnicí.Raději zaparkuji auto vedle apartmánu. Je to věc vkusu, já jen vím, že nabízím osvědčenou kvalitu a ještě nikdo, kdo s námi za ta léta byl, si na silnici nestěžoval.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sapikus (23. 03. 2006 12:31).
Anonymní návštěvník
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 00:53
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil podgoranin (15. 02. 2008 02:29).
Re: Levné a komfortní ubytování
22. 03. 2006 06:51
Lituji takových lidí, co pro svojí neschopnost se uchylují k atakům na druhých. Na sekci apartmány stačí klepnout na jakýkoliv apartmán a otevře se galerie fotek jen pro tento apartmán. Tam je ta ložnice, koupelna a pohledy s okna, ba i to WC na chodbě( pan Podgoranin ho má doma zdřejmě přímo u postele v ložnici). Moje částky za reklamu jsou také nemalé, i když se říká že " Kvalita se prodává sama" thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Sapikus (23. 03. 2006 12:32).
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 07:45
podgoranin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mas hezke fotky duchodcu, domu,kytek,prsutu..... A
> co tak pohled z okna apartmanu, foto loznice,
> koupelny......
> Za reklamu neutracis korunu. Proste seriozni
> agentura.
> Nejakej herec Polivka to rekl:" Delas machra a
> hajzl mas na chodbe"
>
> Podgoranin


a ještě dodal : "ty prde....." grinning smileysmiling smiley
Tak v klidu chlapci, zima končí, dneska napadlo u nás už jen asi 5 cm, tak se nebudem hádat, což ? smiling smiley
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 08:41
Odkud jsi Jirko, že u vás napadlo 5 cm? U nás jen 3,5 cm a to jsem pod Krkonošemagrinning smileygrinning smileyhot smileyhot smiley
VV
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 14:15
... k moři je to víc než 100 strmých schodů !!!
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 17:00
ze sevrních Cech, ale to jsem nemyslel vážně. Byl takovej poprašek a jak jsem kouk ráno z okna, hned jsem měl po náladě.
Jo a ty skákající smajlíky nepoužívej, takhle to vypadá spíš, že se topěj grinning smiley
Adminovi se to nějak zaseklo a on si taky ničeho nevšimne grinning smiley

Oprava : před chvilkou se topili, tedˇ už zase skáčou, šmejdi.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (22. 03. 2006 17:03).
Jíra
Re: Levné a konfortní ubytování
22. 03. 2006 19:31
Tak jsem se na ten Sapotour podíval, jestli je to ono.
No, já nejsem žádný spořílek ale bydlívám levněji, hned u vody.
Tak mě ta reklama dostala, přestože před ní utíkám v práci i tady a okouknul to. A co dál? Nic. Já nepojedu a ostatním nebráním, je dobré se aspoň podívat.
Hezký večer Jíra
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 12:42
Ceny odpovídají lokalitě a kategorii apartmánů, v tomto místě patří k nejnižším a jsou už 5 let stejné. Jinak děkuji Jírovi za zhlédnutí nabídky. Škoda, že se nesejdeme u sklenky vínka pod Cesmínou, určitě by se Ti tam líbilo, jako se líbilo fotbalistovi Poborskému a ostatním internacionálům Sparty Praha, kteří tam už 30 let jezdí právě kvůli senzačnímu vínku a hlavně majiteli Jozovi. Kdo tam byl, ať prosím potvrdí.
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 12:55
Sapíku je pravda, že ubytování máš pěkné (u Jozy ) dle nabídky, ale co cenově vyhovuje našim internacionálům a Poborskému nemůže vyhovovat obyčejnému človíčkovi, který na dovolenou šetří celý rok.Neřadím se mezi ně,ale je to tak. Nabídněte něco pěkného obyčejným lidem,ať mají možnost vidět krásu Chorvatska.
VV
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 12:59
... tak tak, není nad to sedět u sklenky vína 10 metrů od magistrály a při tom počítat auta...
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 13:21
Nepočítám se mezi vyvolené,jsem obyčejný človíček šetřící na dovolenou také celý rok, cena je pořád stejná a kvalita také.Za své odříkání požaduji určitý standart. Nepřipadá mi vysoká, ale to ať si posoudí každý sám.Náš majitel není zlatokop a za nejnižší možnou cenu nabídne maximum. Proto je u něj vždy plno. Na téma magistrály už nehodlám reagovat, magistrála je téměř všude ale tady prostě nevadí. Jsem přesvěčen, že právě nabízím obyčejným lidem možnost poznat krásy Chorvatska a konkrétně pohostinost Dalmácie.
PS: jen jestli zde negativně nereagují lidé od konkurence, nebo lidé, kteří stejně poletí do Egyptawinking smiley
VV
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 13:35
... někomu vadí, někomu nevadí to je věc názoru ...
... prožít dovolenou u přetížené magistrály, kde je hluk a smog není zrovna moc příjemné ...
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 15:18
Už jsem to tady několikrát ventiloval - někteří majitelé tu opravdu nepopulární magistrálu rádi zamlčují. Letos jsem hledal ubytování u Dubrouše, z šesti nabídek byla jedna abnormálně levná, i když dům a ubytování perfektní. Až přes Google satelitní mapu jsem zjistil, že tento dům leží sice 20 m od moře, ale mezi ním a mořem je právě magistrála. A co si budem povídat, když si můžu vybrat, vyberu si přístup k moři bez ní, ne?

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
VV
Re: Drahé a nekvalitní ubytování
23. 03. 2006 16:09
... přesně tak, souhlasím s Jardou ...
Shrnutí:
- ubytování je v těsné blízkosti magistrály (nad ní)
- při cestě k moři se jde kus po magistrále (nebezpečné zejm. pro děti)
- cesta k moři je náročná (víc než 100 strmých schodů)
- za těchto okolností je to drahé !!!
Re: Drahé a nekvalitní ubytování
23. 03. 2006 16:29
Jardo, ty používáš Google Earth ? Já to mám jen jako demo a to tě nepustí moc blízko, tak nic nerozeznáš. Co přesně máš Ty ?
Re: Drahé a nekvalitní ubytování
23. 03. 2006 16:36
Shrnutí
- ubytování nad ní nikomu nikdy nevadilo, jinak by tam nejezdili znova a znova
- stačí v rovném a přehledném úseku magistrálu přejít, hned naproti je chodník k moři
- jestli to je 20 normálních schodů, tak to je moc, jinak se jde po chodníku mezi apartmány a není to vůbec náročné ( zase si nikdo nestěžoval)
- cena je úměrná kvalitě, určitě poloviční, než dole u vody, kde musíte nechat celou dovolenou auto u silnice a vše nosit dolů. Cena je vyvážena maximální kvalitou ubytování a přístupem majitele.
- jak může někdo pomlouvat něco, co nezná. Pro Vás naše nabídka určitě určena není
Přestává mě tahle debata bavit, rád bych se bavil s vážnými zájemci o konkrétních detailech a ne s někým, kdo má negativní odpovědi jako sport.
Pište na ...@seznam.cz
Re: Drahé a nekvalitní ubytování
23. 03. 2006 16:46
to máš těžký, tady není inzertní rubrika, ale diskuzní forum. Tak se diskutuje. A že se to zrovna Tobě nehodí do krámu je zase jen Tvoje soutěž. Jak už tu padlo, za tuhle reklamu se nic neplatí, tak se s tím musí počítat. Na Tvým místě bych byl v tichosti rád, že to tu admin vůbec nechal. A jestli máš potřebu to takhle tlačit, nevysíláš zrovna jasnej signál o tom, jak je to dobrý.
Re: Levné a komfortní ubytování
23. 03. 2006 18:40
JirkaK: používám ho v práci, protože tam mám novější PC s XP. Tento program chce Win2000 nebo XP, doma mám bohužel jen Win98SE. Na této adrese [earth.google.com] se dá stáhnout verze zdarma, jsou tam i možnosti placených (asi lepších) verzí. Velikost něco přes 11MB. Doma používám klasiku - [maps.google.com] . Ale problém u tebe nebude asi v tom, že tě nepustí blíž. Z oblasti, která nás zajímá, je totiž podrobně zveřejněná jen malá (západní) část Istrie, okolí Zadaru, okolí Splitu a okolí Dubrouše. Pozná se to podle těch jakoby tmavších hnědavých čtverců na mapě - ty jsou v lepším měřítku. Ostatní místa mají smůlu. Konkrétní dům, o kterém píšu výše, je zde [maps.google.com] . Podle jejich WWW stránek by to nikdo nepoznal.
Ještě drobnost - chce to rychlejší připojení (min. tak 1MB/s), přes telefon u toho zešedivíte.
Sorry všem ostatním za odbočení.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 162
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.