Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Levné a komfortní ubytování

Autor Sapikus 
Re: Levné a komfortní ubytování
19. 05. 2006 12:53
Nic neskrývám, kvalita reklamu nepotřebuje.Profituješ na placené reklamě, že Ti to tak vadí? Já se jen s čistým svědomím snažím ostatním ulehčit výběr dovolené, kdo má zájem bere, kdo ne tak si klikne jinam. Nic víc, nic míň. Že bych poslal korunu Tobě, pak si snad klikneš jinam ? Moje rada pro xxxx " neotvírej vlákno Levné a komfortní ubytování,nic pro Tebe a zbytečně Ti stoupne tlak"
avatar
XXX
Re: Levné a komfortní ubytování
19. 05. 2006 13:38
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 07:10).
avatar Re: Levné a komfortní ubytování
19. 05. 2006 14:07
"Já se jen s čistým svědomím snažím ostatním ulehčit výběr dovolené".

To mě dnes opravdu rozesmálo. Pane Szappanos vyberte si prosím pro svou propagaci jiné fórum nebo stránky, zde už toho bylo dost. Pokud si přejete inzerovat, prosím, ale nebude to zadarmo.

Michal
Re: Levné a komfortní ubytování
19. 05. 2006 14:18
co jsem chtěl sdělit jsem sdělil.Nemá cenu zbytečně stupńovat napětí.Zdravím Szappanos Petr
Jíra
Re: Levné a komfortní ubytování
19. 05. 2006 21:02

Díky Bohu.
Scháním ubytování pro 4dospělé a 2 děti v termínu od 25.6.2006.Děkuji za tip.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.