Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zajistim ubytovani - Rogoznice-

Autor kjanik 
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
20. 10. 2008 07:59
Zdravím všechny, já bych také prosila nějaké kontakty i s podrobnostmi o ubytování (cena, foto apod....) v Primoštenu, Rogoznici a tam kolem dokola a nejlépe s výhledem na otevřené moře......
Mail mám přístupný a nebo soukromou zprávou - jak kdo bude chtít......
Mnohokrát děkuji
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
20. 10. 2008 18:27
To Kudu: Děkuji za info, ale termín , který by jsme potřebovali už je plný opravdu se to rychle zaplňuje škoda vypadá to dobře.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
02. 12. 2008 19:05
smiling smiley Zdravím všechny, můžete mi prosím také poradit apartmán v okolí Rogoznice? Nejlépe v Lozici, blízko moře, je nás 7 a potřebujeme 3 ložnice a 2 koupelny, pokud možno klimatizaci. Termín druhá polovina července. Nejraději klidné místo, ale aby se dalo dojít pěšky do Rogoznice a mimo magistrálu. Předem moc díky len.vas@seznam.cz
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
03. 12. 2008 07:37
Lenko, poslala jsem ti zprávu do mailu.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
14. 01. 2009 22:01
Ahojte,můžete mi někdo poradit a popřípadě poslat fotky vhodného ubytování pro dvě osoby a jednoho psa v okolí Rogoznice,nelépe Zečevo-Rogozničko.Muj email:akziz@centrum.cz.Díky Petrsmiling smiley
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
07. 02. 2009 21:35
Rád bych poprosil o typ na ubytování (případně foto) na klidném místě v Rogoznici nebo v okolí. Předpokládaný termín začátek července - apartmán pro 6 lidí (tři ložnice). S pláží vhodnou pro děti. Děkuji. Jirka
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 02. 2009 00:07
Prosím na e-mail georg.dt@seznam.cz. Děkuji.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
12. 02. 2009 13:09
Chystáme se letos na dovolenou do Chorvatska (s našimi dětičkami 6 a 4). Jezdili jsme do Chorvatska do vesnice Broce u Stonu (vjezd na Pelešac). Ale bohužel není zde pláž vhodná pro děti a také chybí restaurace. Tak jsme se letos rozhodli, že zkusíme najít něco jiného. Mělo by být blíže, než Pelečac, nemělo by být moc drahé (platili jsme 45 EUR za všechny), lidé by měli být fajn, nechceme bydlet v penzionu s 10 dalšími lidmi (z nichž bude polovina polských výrostků, kteří dělají mejdany) - chceme mít klídek. Děti by měli mít možnost se na dvorku, či vedle proběhnout, zařádit si. Na místě 10x10 m je neudržíme. Zvykli jsme si večer si sednout, popít v klidu vínko, dětem pustit pohádku a dívat se na moře. Restaurace, kam chodíme jednou za 2-3 dny na pizzu pro děti, mušle a víno, by měla být dostupná příjemnou procházkou - ideálně do 1km.
Rádi bychom zkusili Rogoznici – Lozica. Můžeme Vás poprosit o nějaké informace a o kontakt na domácí, kde jste bydleli? Moc děkujeme za zprávu.
Pavel a Angela, Brno
WikinCZ@atlas.cz
Doplňuji termín: na 14 dnů mezi 1. 7. a 20. 7. nebo i 20.6.-4. 7.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Viking (12. 02. 2009 13:16).
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
22. 02. 2009 21:21
Ahojky,hledám kontakt na apartman pro 4 osoby.Kdekoli od Zadaru směrem k Rogoznici .Nejlépe o dvou ložnicích a blizko moře.V termínu od 3.7-14.7 2009.Předem moc děkuji za nabídky. Triskova.G@seznam.cz
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
04. 03. 2009 15:20
Nemáte prosím někdo kontakt na ubytování? Jedná se o 4 dospělí a 2 malí děti, chtěli by jsme něco blízko moře, koupání vhodné pro děti, klidnější místo.
marcela.kurova@centrum.cz
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
31. 03. 2009 20:19
Mate li nekdo zajem prozit par dni u more v krasne, malebne vesnicce Perna polostrov Peljesac, kontaktujte me, kdykoliv.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 04. 2009 09:56
Mám zájem. Doufám, že to ubytování bude ze známosti z tohoto fóra zadarmo.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
01. 04. 2009 17:10
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 17:54).
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
02. 04. 2009 18:03
To je zajímavé. Píše kdykoli a už se neozval... smiling smiley
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
02. 04. 2009 18:41
> dalmacia

fórum není určeno pro komerční účely. Pokud ho budete takto zneužívat, vaše registrace bude zrušena.

Michal
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
13. 06. 2010 23:38
scháním ubytování v Rogozni (nejlépe Lozici) od 3.7. do 10.7. pro dvě osoby, nejpe v nějakém klidném apartmánu. máte někdo nějaké tipy nebo může někdo doporučit? Díky
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
06. 07. 2011 19:10
Dobrý den Vám všem.... a ahoj zdejším stálicím.
Je to již dlouho, co jsem byl aktivním dopisovatelem tohoto fóra,... letos jsem se tolik těšil do Rogoznice - Lozice do Tilijanky, kam jsme měli i s rodinou po třech letech zase jet. Bohužel to nevyšlo a máme již zaplacenou zálohu 40 euro. Nabízím tedy voucher do Tilijanky od 24.7. - 1.8. do 2 - 4 lůžkového apartmánu s výhledem na moře do zátoky Lozica. Jinak je ubytování za 55 euro za ap. za noc. Již několikrát jsem toto místo tady na fóru opěvoval, o to víc je mi líto, že se tam letos nedostaneme. Jinak Tilijanka je již obsazená na celé léto, domácí jsou příjemní lidé a v garáži jsou k dispozici ke každému ap. dvě jízdní kola. V ap. je koupelna, wc, jedna ložnice s dvoulůžkem a další velký pokoj s dobře vybavenou kuchyní a dvěmi rozkládacími křesly pro další osoby na spaní,... na tuto místnost navazuje veranda s dvěmi rozkládacími křesly - lehátky. Z té je pohled do zátoky. Prosím jestli máte někdo zájem o ubytko v tomto termínu napište mi vzkaz a můžeme se dohodnout. Díky Karel z Ol.grinning smiley
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 07. 2011 19:45
Zdravím Karla z Ol., poslal som ss.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
13. 07. 2011 14:22
Ahoj všem... velice se omlouvám, ale paní domácí mi nakonec napsala, že místo nás dojede některý z jejich stálých hostů... no nic, v Tilijance se dveře netrhnou... je to tam fakt super... Díky za pochopení i těm co mi psali na mejlík.... ahoj Karel
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
28. 07. 2011 14:42
Rádi bychom sehnali apartman v Rogoznici (nebo jinde v hezkem miste), pobliz plaze, s otevrenym morem, 3 osoby. POmuzete mi? Dekuji, Jana
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
28. 07. 2011 14:44
Byl by apartman pro 3 volny od 5.-13.8.2011?
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
28. 07. 2011 14:45
Je apartman ve Vodicich volny v období od 5-13.8.2011? 3 osoby, Děkuju
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
03. 08. 2011 11:13
Dobrý den, nějak nám nevyšlo plánované ubytování v HR, tak teď sháním nějaký apt. v Rogoznici a okolí, víceméně je to jedno, na termín od 7.8.2001 na týden. Jsme 2 dosp. a dvě děti (13 a 3). Kontakt viz mail, nebo 737470955. Moc děkuji
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 08. 2011 13:05
Dobrý den, byl jste někdo v apartmánu Milmar - Rogoznice / Stupin Čeline/? Nebo někde poblíž? Jak to tam vypadá? Moc děkuji.
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 08. 2011 14:13
V roce 2009 jsme byli ubytování v Stupin Čeline. Apartmán opravdu už nevím. Bylo to v plné sezoně (přelom července a srpna), ubytování jsme hledali až na místě. Naprostá spokojenost, na plážích klid, žádné velké mačkání. Jen tam bohužel nebylo žádné občerstvení. Na jídlo jsme museli do Rogoznice, žádná bližší restaurace tam není. Byl tam malý obchůdek, snad Konzum, dobře zásobený.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 08. 2011 08:59
Děkuji za odpověď.
Dá se dojít do Rogoznice pěšky kolem moře?
Jaké je tom moře / dno, hloubka/ ?Ten apartmán by měl být směrem k Rogoznici a před ním molo na koupání.
Díky.
avatar Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 08. 2011 09:09
Kolem moře to nešlo, chodili jsme po silnici. Chvílemi to byl docela slušný zážitek. smiling smiley Bydleli jsme v zátoce dál od Rogoznice, moře hodně pozvolné, ale jestli tam byl písek nebo kamínky, už si nevzpomínám. smiling smiley
P.S. Když tak nad tím přemýšlím, byl tam písek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jurajs (09. 08. 2011 09:13).
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
14. 03. 2012 13:39
Aj ja by som poprosila o kontakt na ubytovanie blízko mora, 4+1. Dakujem ,peknu dovolenku všetkým....
AnikoAd@azet.sk
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
14. 03. 2012 14:41
Ahoj,

moj kamarad vlastni apartmany v Rogoznici, 60m od plaže.. Viac možeš vidiet na www.dalmacia-chorvatsko.eu/djole.htm
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
14. 03. 2012 14:45
Dakujem,určite to pozriem...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.