Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zajistim ubytovani - Rogoznice-

Autor kjanik 
Mate li nekdo zajem prozit par dni u more v krasne, malebne vesnicce Rogoznice, kontaktujte me, kdykoliv.
ahoj,

kde se toto místo nachází. př. týden mám jet do chorvatska a ještě se nemůžeme rozhodnout kam?
Rogoznica je soucasti severni dalmacie, asi 50 km severne od Splitu, 35 km ot Trogigu, ci 5 km od Primostenu. Nebo 30 km jizne od Sibeniku. Snad jsem to trosku priblizila.
mám zájem o Rogoznici. Poslední týden v srpnu, první týden v září pro 4 lidi. Uveď vzálenost od moře i cenu. díky
Petr K
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
24. 02. 2006 07:42
Měli bychom také zájem o Rogoznici v termínu 2. - 14.7.2006. Ostatní jsem již napsal do mailu. Díky.
Souhlasím, že Rogoznice je překrásne městečko,kde se dají ještě najít opuštěné zátoky s oblázky. Jezdím do Rogoznice už 7let.

Mohu zaslat foto a pár kontaktů.
Ivo
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
07. 04. 2006 18:31
Kdyby se Nekane neozval, napiš mi. Nějaké fotky jsem umístil do fotogalerie, ale dneska je nějaká jiná. Zatím jsem to nezkoumal, jestli se to dá najít.
Už jsem to našel: [www.kacha.cz]
Jenom nevím, jestli to otevřeš, je to pro registrované. Ivo



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Ivo (07. 04. 2006 18:42).
Nekane
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 04. 2006 01:17
To Sara: Sari v jinem vlaknu jsi se zminovala o Lokve Rogoznici u Omise!

Ja znam skrz naskrz Rogoznici,ktera byvavala ostrovem.Pak se k ni pridala nova cast Rogoznice a spojila se hrazi. Je to Rogoznice mezi Primostenem(6,5km a Trogirem(25km). Me fotky by ti asi moc nepomohly ale pokud bude zajem mohu je zaslat.
Nekane
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
08. 04. 2006 01:21
Omiš - Lokva Rogoznice
Autor: Sára (---.uiv.cz)
Datum: 7 April, 2006 10:39


Ahoj, jedu na dovču kousek od Omiše - Lokva Rogoznice. Peso, můžeš mi napsat jaké to tam je? Myslím okolí.... Díky sára
cestr
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 07. 2006 09:18
kjanik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mate li nekdo zajem prozit par dni u more v
> krasne, malebne vesnicce Rogoznice, kontaktujte
> me, kdykoliv.


ahoj, do RG bychom rádi ale už od 23.7 na 14 dnů 2+1 vím,že je to na poslední chvíli, ale kdyby přece jen tak na cestr@email.cz díky
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
13. 07. 2006 02:38
Ahoj vsichni co jste si oblibili Rogoznici,nebo se tam chystate.Vcera jsem se vratila ze Zeceva,je to malebna vesnicka u Rogoznice.Jezdim na toto mistecko uz 7let.Letos zavedli ve meste Rogoznica parkovaci hodiny,pry to ulehci najit parkovaci misto,ha ha ha.Vzdy jsem misto nasla,to si chce jen nekdo vydelat nejakou tu kunu. Cerven a prvni pulka cervence byla v Chorvatsku prekrasna.Pro nekoho snad az moc velke vedro.Teplota vzduchu se splhala k 37stupnum,to je na cerven i v Chorvatsku dost velke vedro.V pulce srpna se do Rogoznice opet chystam, abych v zari mohla ukoncit sezonu,tak uvidime jake bude pocasicko.Bohuzel, nemohu v Rogoznici v sezone nabidnout uz zadne ubytovani,vse obsazeno.Volny pouze jeden termin v zari.Vsem preji krasnou dovolenou a hodne slunicka Nekane.
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
14. 07. 2006 13:28
Dobry den, jedna moje znama ma volny apartman pro 8 osob (vhodne pro 2 rodiny s detmy) v terminu 1.8-10.8., čast Rogoznice jmenem Lozica, 50m od plaže. Kdo ma zajem, napište prosim na mail. Pozdrav
Mohla bych poprosit o zaslání nějakých tipů na ubytování (2 dosp. + 1 dítě) a další info (vzdálenost od moře, ceny...), 2. týden v září. (f.tete@seznam.cz) Děkuji
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
02. 07. 2007 10:56
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaké sou všeobecně v Rogoznici ceny. Zajímá mě zejména za kolik se dá v nějaké normální restauraci koupit nějaký obyčejný oběd a kolik stojí pivo (třeba Karlovačko). Do Rogoznice se chystám letos na konci červce.Dík za info všem.

DD-Dave
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 07. 2007 09:01
smiling smileyAhoj, vrátili jsme se z Rogoznice včera. Obědy- pizza průměr 40 Kn, girice - ryby 20-30 Kn, jídla tak 45 - 55 Kn.Píšu to levnější. Karlovačko běžně 15 Kn, ale je tam jedna hospoda, kde mají za 10 Kn, ale zas jídlo nic moc. Je hned na kraji promenády u Mariny.Zmrzlina 5 Kn kopec všude.Věci na trhu doporučuji dojet do Trogiru, např. boty do vody tam mají za 30 Kn a všude jinde za 50 - 60 Kn.Jinak výlety stojí za to KORNATI - je to sice dost drahé- 290 Kn, ale super voda a koupání a ryba na lodi.Přeji pěkný pobyt. D.
Miriam
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 07. 2007 10:37
Milá Dandule,čítala som Váš príspevok a spomínate v ńom Marinu.Neviete náhodou aké je tam more? Ideme tam 26.7. aj s 11-mesačným synom.Oblázky nám nevadia ale či je čisté, alebo nám dajte nejaký tip v okolí. Budeme autom
takže nie je problém ísť aj trošku ďalej.Ďakujem
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
09. 07. 2007 12:00
Tou Marinou byla zřejmě myšlena Marína Frappa v Rogoznici. Obec Marina je dost blízko Trogiru. Já jem tudy jen dost často projížděl, takže to tam až tak neznám, ale jestli se nepletu, tak je to jen takový menší záliv u hlavní silnice. Byl tam vždy velký provoz a já jsem litoval lidi, kteří se šli koupat a nebyli stavu přejít silnici. Možná se trochu pletu a v tom případě se omlouvám a doufám, že se najde někdo, kdo moje informace uvede na pravou míru.
apartmány OLEA - Ražanj
09. 07. 2007 15:01
Máte někdo kontakt? Mail, www nebo telefon?
Známí v Zečevu mají apartmány 2/4/6osob cca 2km od Rogožnice, krásné místo
bližší informace foto mohu zaslat, už jsme tam byli třikrát a letos se tam chystáme i s dětmi 7měs. koncem září, nechal jsem jim tam i loď měla by být k dispozici- na přejezd na přilehlý otok
stačí mu poslat sms Andreja Šarič +385 989139387 napíše jestli má volno - počet osob
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
22. 07. 2007 12:37
Jsou pláže v Rogoznici také vhodné pro malé děti (pozvolný vstup,malé oblázky???).Pokud ano,chystáme se kolem 17.8. na týden - 4dospělé osoby a roční dítě.Apartmán by měl mít 2 oddělené ložnice,měl by ležet co nejblíž pláže a cenově bychom rádi kolem 40-50,-eur na apartmán na den.Dík
Bára kkk
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
23. 07. 2007 16:14
Kinguše,
loni jsme byli v Rogožnici (s 3 letou dcerou), jestli chceš, napiš mi na mail, popíšu ti jak to tam vypadá. (f.tete@seznam.cz)
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
28. 07. 2007 23:29
Ahoj, Kinguse!
Kamarad ma presne takovy apartman v Rogoznici jaky potrebujes: 50m od oblazkove plaze, 2x 2-luzkovy pokoj a gauc v obyvacce, balkon s castecnym vyhledom na more, klimatizace.. Vsechno za 55eur, vcetne pobytove taxe...
Jestli Vam je 55 moc, za 50 ma podobny apartman ale bez klimatizace a namesto balkonu je zahradka..
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
30. 07. 2007 11:47
Ahoj Damir,neměl bys prosím nějaké foto domku a pláže?A má ten kámoš taky jen dvoulůžkový apartmán?Vypadá to totiž,že ti známí nepojedou.Jinak kvůli prckovi by nám určitě víc vyhovovala zahrádka a klimatizaci taky nepotřebujem.Zatím díky. gabinakralova@atlas.cz
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
19. 05. 2008 09:36
Hezký den všem,
nevíte někdo o pěkném ubytování v Rogoznici, nejlépe v části Lozica? Sháním apartmán pro 4 osoby v termínu 25. 6 – 2. 7. Na internetu jsem našla jen ubytování přes agentury, ale ráda bych kontakt přímo na majitele. Toužíme po apartmánu s vlastním soc. zařízením, kuchyní a kvůli fotbalu i televizí. Cenu bych si představovala mezi 30 až 50 eury za apartmán.
Díky moc
Vase predstavy sa dajú realizovat Vodice-Tribunj-apartmany priamo na plázi-nové ,kompletne zariadené TV/SAT.....
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
19. 05. 2008 13:10
Nechci jiná místa, trvám na Rogoznici
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
19. 05. 2008 17:25
To Kleopatra poslala jsem ti soukromou zprávu
anti
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
19. 05. 2008 18:12
Co keby ta Ina, Sonja ..... konecne pochopila, že komerčne oznamy patria do reklamy a nepchala sa do kazdeho vlakna s ponukou app. v Tribunji???????eye popping smiley
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
19. 05. 2008 21:07
Zdravím,

krásné místečko s téměř prázdnou pláží smoking smiley (06. 09.) je v Rogoznici

zde:eye popping smiley [www.flickr.com]

další info e-mailem. yawning smiley
Red
Re: zajistim ubytovani - Rogoznice-
20. 05. 2008 10:06
Měl bych zájem v termínu 5.7.08 - 12.7.08 pro tři osoby.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 83
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.