Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PRIMOŠTEN smileys with beer

Autor Fleg 
PRIMOŠTEN smileys with beer
18. 06. 2009 14:29
Moc bych uvítal radu jestli je dobrý nápad vyjet začátkem července na blint do Chorvatska a hledat ubytování někde v okolí Primoštenu.Nic vhodného nemohu na Netu najít.Jsme 3 a akceptoval bych cenu tak do 15euro/os a den.Dle mapy by vyhovoval Dolac nebo Rogoznica.Pojedu s windsurfingem a tak budu muset sehnat něco poblíž pláže na otevřené moře(tak do 100m).Jsou moje požadavky reálné-poraďte.Popř.za konkrétní tip na ubytování předem moc Díky.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Fleg (18. 06. 2009 14:51).
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
21. 06. 2009 21:38
Info na @#$%&
apartmani rogoznica
avatar Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
21. 06. 2009 23:49
Flegu, jeď na Pelješac do obce Viganj nebo Perna. Kemp nebo privát najdeš na internetu a nebo na blint. Fouká tam docela slušně.thumbs up V Primoštenu si můžeš foukat do plachty sám...smoking smiley
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
22. 06. 2009 15:05
Krásné okolí, možnost pěkných výletů,otevřené moře,myslím že nic nebrání větrům ani prožití hezké dovolené v okolí Primoštenu.Jen sehnat to ubytování!!!! Ale jinak ti děkuji za radu.hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fleg (22. 06. 2009 15:09).
avatar Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
22. 06. 2009 18:11
Poslala jsem ti SZ.
avatar
FAT
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
03. 07. 2009 14:38
Primošten by zaujímal aj mňa. Chceme vycestovať začiatkom augusta na blint. Zoženieme ubytovanie? Podľa mapy je pobrežie rôznorodé. Je tam nejaký záliv, prístav a mali by tam byť aj pláže s výhľadom na voľné more. Práve tie by ma zaujímali. Dno mora by sa mi páčilo najviac kamenisté, je to dobré na šnorchlovanie. Ako sa mám zorientovať v ponuke ubytovania ak také chcem nájsť? Dôležitá je pre mňa čistota vody. Dá sa tam na mieste dojednať v nejakej reštaurácii denná strava pre 4 ľudí? Bolo by to výhodné? Máte nejaké tipy? Ďakujem za konkrétne informácie.
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
06. 07. 2009 20:45
prosím o jakýkoli tip na ubytovaní v primoštěnu.

Díky


Mail: KubecVojtech@seznam.cz
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
17. 07. 2009 18:02
INFO z Primoštenu dnes aktualni:syn dnes vyjel cca v 3 rano sever Čech,prijezd do Primoštenu z prestavkama v 16.00 hod.cesta pry super,jel s pritelkyni na blynt,ubytovani sehnal pres agenturu u vodotrysku v Primoštenu, za 10 min. za 45 euro kousek od more,pocasi vedro 34 stupnu ,jasno,Vsem preji krasnou dovcu.Dasa
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
19. 07. 2009 11:16
Tak již jsem zpátky.Info pro všechny, kteří jedou na blint.Sehnat ubytování není problém,kolem cesty před i za Primoštenem jsou místa, kde místní nabízejí ubytování mají k tomu i postavené přístřeší proti sluníčku.Ale POZOR většinou tam jsou jen dopoledne,ale my jsme přijeli v půl pátý odpoledne a tak jsem sehnal ubytování přes agentůru která je asi 1km před Primoštenem.Jsou tam velice ochotní ,ale to jsou v Chorvatsku skoro všichni. Moje ubytování byl velký apartmán pro 3 v Dolacu (3km od Primoštenu)100m od vody(pěkná kamínková pláž) celkem za 45euro/noc,bez agentůry by to bylo dle paní domácí malinko levněji.Ta byla mimochodem velice hodná na uvítanou jsme dostali litrovou lahev vína Babič a na cestu domů sedmičku domácí rakije.Surf i kola jsem měl schovaný v garáži auto pod sítí proti sluníčku za domem prostě vše ok.Bude li zájem tak se více rozepíšu o okolí a mých poznatcích z mnoha výletů jež jsme podnikli.Zatím čus.
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
19. 07. 2009 12:08
Můžu potvrdit to ubytování na blind je v pohodě....Jak napsal Fleg .. podél cesty nabízejí ubytovaní a i když projdete město tak v pohodě najdete co hledáte.. Přijeli jsme do Primoštenu 6.7 asi v 13.30 a ve 14.15 už jsme nosili věci z auta do apartmánu...a to jsme byli 2 rodiny a sehnali jsme v jednom domě takže super...S tím ubytovaním je to v pohodě asi i jinde protože jsme jeli do Splitu a cestou na nás u cest mávali s tabulkama APARTMANI prakticky celou cestu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fabia (19. 07. 2009 12:30).
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
19. 07. 2009 20:40
Dobrý večer, zaujala mě zmínka o ubytování v Dolacu. Chceme jet koncem srpna do 6.září. Jsme ve středním věku, bez dětí. Ze zkušenosti z minulého roku z Njivnice na Krku hledám čisté a prostorné ubytování s vlastní teráskou a ne moc daleko od moře. Děkuji. email: jarm.kocmanova@seznam.cz
avatar Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
20. 07. 2009 14:57
Nebyl by nějaký tip na ubytování v Primoštenu a okolí v 1. pol září? Jsme 2 dospělí + středně velký pes. Cena max 10E/os/noc, luxus netřeba, prostě ubytko u fajn domácích.
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
21. 07. 2009 14:06
Toto jsou oba termíny v kterých si budete moci sami vybírat bez problémů.Osobně si myslím ,že okolo silnic bude tolik lidí s cedulí nabízející ubytování ,že to bude připomínat demonstraci.smiling smiley Ještě jeden můj názor yawning smileysobně na mne lépe zapůsobilo městečko Rogoznica, má plázě uzavřené od okolního moře nebo i pláž na moře volné,spoustu příjemných hospůdek na raní kávu,malé tržiště spoustu pekáren a celkově klidnější prostředí ,malá marína přímo v městečku, takže je na co koukat.A do Primoštenu je to autem 5 min.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fleg (21. 07. 2009 14:24).
Re: PRIMOŠTEN smileys with beer
28. 07. 2009 17:04
Dobrý den, jedu 5.8. do Dolce, poprvé(byla jsem 1x na Krku).Můžete mi zaslat jakékoliv info, popř.tipy na výlety(kola)?Je tam možnost šnorchování?Co strava, je možné si zajít nebo povezu vlastní zdroje?Děkuji za odpověď. Květa 608155445, KMartinkova@seznam.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.