Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

VODICE...apartmány,vily,penziony--)HLEDÁMspinning smiley sticking its tongue outconfused smiley

Autor Katty 
VODICE...apartmány,vily,penziony--)HLEDÁMspinning smiley sticking its tongue outconfused smiley
23. 07. 2009 10:01
ZDRAVÍM
Po letech jsme se rozhodli vyrazit na dovolenou do Chorvatska. Nevíte, prosím někdo o pěkném ubytování ve Vodicích,
místo se mi moc líbí. Zkoušela jsem osvědčené cestovky, ale to co mne zaujalo-plné. Termín se blíží (od 2.8, na 10,7 dní)
a varianta jet "na blint" mě trochu děsí. Jsme 2 rodiny, každá 2 děti. Tedy ubytování 2+2 (4+0) nebo 8+0.
Byla bych moc ráda za Vaše nabídky, buď konkrétních stránek, nebo jen tel. čísla(ale raději bych apartmán či jiný typ ubyt.) viděla
na fotogr. Nehledíme na cenu, když by byl i bazén u objektu, za vyšší cenu--)nevadí...Moc díky za nabídky nebo jen reference o Vodicích....smileys with beer
Drašnice
25. 07. 2009 19:52
Ahoj,byla jsem v Drašnici již po 3 a osobně se mi tam moooc líbí .Ale tento rok bylo dost plno.Asi se o tom ráji dovědělo hodně lidí.Právě jsme se vrátili a počasí super .Bydlíme u Dubravky Urlič a objednáváme si dovolenou mailem již v zimě.Chtěli by jsme příští rok vyzkoušet apartmány Medak,jen nevím ,jak to tam vypadá nemáte náhodou někdo nějakou fotečku ubytování.Viděli jsme jen z venčí.Moooc dííík
avatar Re: Drašnice
26. 07. 2009 21:14
Pekná referencia o Vodiciach,aj doporučenie na apartmán.grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 192
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.