Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Slovinsko

Autor Pete 
avatar Slovinsko 2013
27. 06. 2013 09:10
Ahojte. smiling smileyR.
Kontroly: [www.mup.hr]
avatar Re: Slovinsko
06. 08. 2013 07:01
Nemá náhodou někdo informace (zkušenosti), jak vypadá provoz v druhé polovině srpna od večera do rána z pátku na sobotu na slovinské dálnici od Mariboru po Koper, popřípadě na přechodu Dragonja do Chorvatska ?
Re: Slovinsko
06. 08. 2013 13:01
Uložil jsem si odkaz, který jsem našel někde na tomto fóru. Tak jej dávám k dispozici.
[www.promet.si]
Re: Slovinsko
01. 02. 2014 21:14
Zjistil jsem, že od začátku roku 2014 už i ve Slovinsku funguje StreetView od Google. Podrobnější příprava na cestu bude zase o něco jednodušší. thumbs up
rrn
Re: Slovinsko
07. 03. 2014 06:37
kabinet302 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nemá náhodou někdo informace (zkušenosti), jak
> vypadá provoz v druhé polovině srpna od večera do
> rána z pátku na sobotu na slovinské dálnici od
> Mariboru po Koper, popřípadě na přechodu Dragonja
> do Chorvatska ?


smileys with beer
Vše o aktuálním stavu i s kamerami najdeš na:[www.dars.si]
Co se týká přechodu Deagonja, tak zde: [map.hak.hr]
...a hledej pod Kaštel-Dragonja na kameře jsou oba pohledy SLO i HR strana.
yawning smiley
avatar Re: Slovinsko
31. 03. 2014 15:30
Nebyl jste náhodou někdo někdy se podívat na narcisové louky v Jižním Rakousku nebo Slovinsku? Našla jsem informace na netu, ale jedná se mi spíše o osobní info od člověka, který tam byl - ubytko apod.
Děkuji smiling smiley
Re: Slovinsko
04. 06. 2018 19:44
ahoj, v loni jsme byly u Bohinjského jezera a letos jedeme do Bovce. Cestu mám naplánovanou přes Villach. Zajímalo by mě, jak je to s tím krátkým přejezdem Itálie. Jestli je tam placený dálniční úsek, nebo se tam dá projet v pohodě po okreskách.
Re: Slovinsko
04. 06. 2018 19:52
picino. Mapy.confused smiley
Re: Slovinsko
04. 06. 2018 19:56
no na mapě právě vidím že se jede kousek po Italský dálnici A23 a nevím jestli je tento úsek placený. Pokud ne a dá se tam sjet tak to je v pohodě.
avatar Re: Slovinsko
04. 06. 2018 20:44
Prvních 14 km od hranice s Rakouskem je neplacených, první mýtnice je až na Tarvisio Ugovizza. Tak daleko nepojedeš.
Budeš nejspíš odbočovat hned za tunelem Monumento 1 výjezdem Tarvisio - Nord / Svincolo, tam ještě loni od hranice žádná mýtnice nebyla.
Ostatně Italové o žádných nových mýtnicích v tomto úseku taky nic nepíšou.
Re: Slovinsko
04. 06. 2018 20:54
paráda, to jsem potřeboval vědět, díky za info.Takže v klidu z Rakouska dál po dálnici a pak jednoduše sjet kolem toho stadionu směr k jezeru Lago del Predil.
avatar Re: Slovinsko
04. 06. 2018 21:03
První mýtnice od hranic či začátku dálnice je vždycky průjezdná, přímo na dálnici, jako v Chorvatsku. Až k ní jedeš bez karty, takže ani na výjezdech nejsou mýtnice.
avatar
mdr
Re: Slovinsko
06. 06. 2018 09:26
Slovinsko už nechce být jen tranzit k moři. K dálniční známce láká na slevy
Zdroj: [cestovani.idnes.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 42
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.