Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zkušenosti s kempy

Autor couddy 
Zkušenosti s kempy
05. 07. 2018 11:58
Máte zkušenosti s kempy ve Slovinsku a jaké? ;-)
Re: Zkušenosti s kempy
15. 07. 2019 21:47
Furt nikdo nic?
Glamping taky nic?
Ani Miloš?
Re: Zkušenosti s kempy
16. 07. 2019 10:56
Ahoj .Mám osobní zkušenost s kempem v Trentě v Triglavském národním parku a ve vesnici Lipce poblíž Jasenice a Bledu..Byla to ale jedna a dvě noci.Tento měsíc. Bled kemp byl přeplněný a dva by nás vyšel přes 40e a to se nám nechtělo .Je otázka co by jste si představovali.Taky z hlavy nevím názvy těch kempů.V Lipce byl kemp nad řekou Sávou a za ní velká ocelárna.Taky za řekou svištěla železnice.Tyto faktory by mohly někomu vadit.Nebyl tam ani obchod ani otevřená restaurace.Sice mladík tam něco nacvičoval v baru ale za nás nic neotevřel.Pro velkou skupinu ale jednou vařil večeři. Toto bych viděla jako kemp tranzitní nikoli pobytový.V řece na vlastní nebezpečí se mohlo koupat.
V Trentě byl kemp malý ale pohoda a restaurace fungovala . Obchod je asi v obci. Sociání zařízení v Lipci asi novějšího data.Ale čisto bylo v obou.Tolik má zkušenost.Ale oba jsou to kempy spíše turistické.
Re: Zkušenosti s kempy
17. 07. 2019 13:52
To vranka: Děkuji za přízpěvek.
Budu rád, a věřím, že se najde někdo, kdo zrovna slovinskem také sviští a hledá a nachází nové varianty.
Já osobně mám v hledáčku Jeden malý kemp na přespání hned za Ljubel pasem. A pak další kolem Bohinského jezera. Našel jsem i varianty moc hezkého (alespoň na fotkách) glampingu, problém ale je, že netuším, zda auto může být v blízkosti nebo někde až na parkovišti. Ty "glampy" vypadají velice stylově, ale otázkou je pokud mám zázemí v autě, jestli je to ta prové ořechové.
Spíš hledáme pohodový kemp u jezera s možností paddleboardingu a nějakého zázemí. Tedy ne horskoturistický "basekemp".
Děkuji všem za názor.
Re: Zkušenosti s kempy
03. 05. 2024 18:05
Zkus camp u Bohinjskeho jezera. Spal jsem tam před dvanácti lety a bylo to fanjn.
avatar Re: Zkušenosti s kempy
04. 05. 2024 23:49
Odpovědět na dotaz po pěti letech, to už asi nebude úplně aktuální... grinning smiley
Re: Zkušenosti s kempy
30. 06. 2024 00:53
Ahoj, my sme boli teraz v Slovinsko , Taliansko karavanom. Spali sme aj na divoko v Maribore pod zjazdovkou na parkingu kde sa platilo ale mali sme zrovna šťastie že bola rampa hore a prázdno. Následne sme sa presunuli do Bledu na tri dni. Kemp sme boli v 2016 priamo pri jazere a chceli sme aj tentokrát, ale bolo obsadené. Tak sme zvolili novučičký kemp River camping Bled a boli sme spokojnejší ako priamo pri jazere. Všetko nové, vyhrievaný bazén, zázemie super. Restika trosku slabšia, asi nemali deň. Cyklotrasa išla priamo pred kempom do bledu 2km. Určite sa chceme vrátiť ešte. Následne sme išli Bohinjsko jazero, a chceli sme ísť do kempu, ale už sme nenašli miesto. Oproti bledskemu niesu fixne miesta, ale kde je kúsok voľného tak tam to môžete pichnúť. Tak sme to potiahli do vinárskej oblasti Gorijska Brda, tam sme parkovali na verejnom parkovisku priamo pri vyhlliadke , verejne wc v dosahu. Restiky a vinárne kúsok. Na bajku sme to pobehali, parkovali sme dve noci a nikto neriešil.

Z minulosti mám skúsenosť ešte z kempu v Bovci, tam sme stanovali v dvoch. A Ľubľana kemp tiež v pohode. A tak isto priamo v meste na parkingu mám skúsenosť.
Kempy sú vybavené lepšie ako u nás, toľko nasa skúsenosť.

V taliansku taktiež spokojnosť.
Vyberám väčšinou podľa fotiek a recenzi a hviezdičiek kempu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.