Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

POSTOJNA - ubytování

Autor aiva 
POSTOJNA - ubytování
17. 06. 2009 13:31
Zdravím všechny milovníky Jadranu. Už se nám to blíííží!

Chtěla bych poprosit o zkušenosti s ubytováním ve Slovinsku u Postojné. Zaujala nás v nějakém propagačním letáčku Jeskyně u Postojné. Zvažujeme, že bychom se tam zastavili a druhý den jeli dál. Nemáte někdo zkušenost? Stojí za to jeskyni navštívit? Neví někdo jak to tam funguje? Zda stačí přijet a koupit si vstupenky nebo je to na objednávku?

Díky moc za předání zkušeností.
Re: POSTOJNA - ubytování
17. 06. 2009 13:42
Už jsme se tam taky chtěli zastavit, prozatím to ale ještě nevyšlo...

Mám schováno několik odkazů:

o jeskyních

prohlídky

video
Re: POSTOJNA - ubytování
18. 06. 2009 10:40
Pokud budete v Postojné a budete mít hodinku navíc, zkuste si prohlédnout (aspoň z venku) Predjamski Grad - je postavený částečně ve skalním výklenku nad prudkou strží Je to zajímavá stavba na zajímavém místě. Od jeskyní to není daleko, asi 10-15 minut jízdy. Fotek a informací o hradu je na webu řada, stačí zagooglit.
Re: POSTOJNA - ubytování
17. 07. 2009 14:24
V roce 2007 jsme se zastavovali při zpáteční cestě z Chorvatska v jeskyních v Postojne-vstupné trošku dražší,jeskyně jsou pěkné,největším zážitkem asi byla cesta vláčkem....musím ještě upozornit na velké množství turistů,kteří sem jezdí,takže není problém i několik hodin si počkat na prohlídku... u nás to konkrétně byly necelé 2 hodiny po zakoupení lístků.Výklady jsou v různých jazycích,takže se každý po vystoupení z vláčku může zařadit do skupiny průvodkyně,která danný jazyk ovládá(angličtina,němčina...-čeština není k dispozici). Jako další zvláštnost je v jeskyni žijící živočich macarát jeskynní,několik exemplářů je v bazénku skoro na konci prohlídky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 346
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.