Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???

Autor rostama 
Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
15. 05. 2011 10:11
Ahojte,

v červenci se vydáváme s rodinkou na asoň týden do Sv. Petaru 15 km jížně od Zadaru. Máte někdo nějakou zkušenost .. je tam někde možnost nuda pláže ? Jezdívali jsme ještě nedávno Tučepi, ale tam se začali hodně cpát textiláci směrem k Podgoře, tak letos přišla super nabídka na Sv. Petar. Co s nudismem v Petaru ???

Díky moc za infor a přeji hezký den

Rosťa
avatar Re: Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
15. 05. 2011 12:44
Sv. Petar je tak malá vesnice,že když se zamyslíte při procházce tak jste na druhém konci.Velkou část tvoří zahrady,na kterých jsou kempy a nebo apartmány. Pochybuji,že by se někde dalo schovat a chodit "bez". Kolem moře se dá chodit,ale osobně si myslím,že by vás brzy někdo vykázal a nebo třeba i zavolal policii ?? Možná,že se pletu,ale to je můj postřeh z této vesničky.

MirekŠi
avatar Re: Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
15. 05. 2011 15:40
Pouze za Sv. Petarem, za kempem Filco směrem na Zadar je pod silnicí úzká pláž, na které se sem tam dá sundat plavky.
Re: Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
20. 05. 2011 17:34
Dá se tam i dojít pěšky nebo autem a nechat někde zaparkované ?
avatar Re: Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
21. 05. 2011 22:41
tvé starosti....
trochu to tam znám a sám tam nebudeš u moře asi nikde...u dam, jako už skoro všude, se tolerují obnažené kozy, ale abych měl bobky kam tam jet, abych si mohl sundat spodní díl plavek mi hlava nebere....
příště vybírej natur kempy...smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: Sv.Petar u Zadaru - nudistická pláž ???
09. 06. 2011 18:33
V Krmčině jsem byl několikrát. Naposledy ale před 35 lety a to tam byl samej textilák - tedy ten výraz slyším poprvé. Líbí se mi. thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.