Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

igrane

Autor honza 
25. 07. 2017 13:39
... tak běž zamávat teď ...
smileys with beer

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (25. 07. 2017 14:41).
25. 07. 2017 13:51
Tak cca v 14:05-14:10 tedy budu mávat.

.
.

_________________________Jirka_________________________
25. 07. 2017 14:14
... Juro, kdes nechal ostatní ... ?

[www.rajce.net]

smileys with beer
25. 07. 2017 14:21
Ostatní už šly napřed, že prí stačím já😎.

.
.

Re: igrane
26. 07. 2017 12:52
Pro Jiri.velmez,
Ahoj, nevím kde v Igrane bydlíte a jak jste chodiví ale když jsem tam byl já, tak jsme chodili na Dievčensku plažu. Poradil nám to domácí, pláž je na konci Igrane směrem na Drašnici a jde se k moři po těch schdeh dolů. Byla tam cedule s šipkou. Karel.smileys with beer
26. 07. 2017 14:02
28. 07. 2017 13:50
Ka.S tu pláž známe, ale letos je tam dost narváno to v minulosti tolik nebylo.

.
.

20. 01. 2018 21:59
Zdravím, letos chceme jet do Igrane na dovolenou s dětmi. Dřív jsme jezdili do Tučepi, letos chceme někam jinam. Chci se zeptat jak je to s restauracemi, pezzeriemi, kavárničkami apod., protože je to přece jen menší městečko. Jelikož si nevaříme a chodíme na jídlo do restaurací. Jsou tam nějaké restaurace na výběr? A co nějaké průlezky nebo vyžití pro děti, kdyby je to u vody už přestalo bavit? Děkuji za jakékoliv info

Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavluš (20. 01. 2018 22:49).
21. 01. 2018 18:52
Ano, Igrane je malá vesnice, ale s výběrem restaurací (s různou cenovou úrovní) problém není. Stejně tak pizza, kávička a zmrzlina. A je zde i dětské hřiště, ale loni mě nemile překvapilo, že oproti předloňsku bylo poněkud jeté. Domácí slibovali, že na novou sezonu bude vše OK. To opotřebení měla na svědomí údajně nějaká divoká skupina turistů. Ale z Igrane je hezká procházka do Živogoště a tam najdete taky dětské hřiště. Přitom je to kousek. A pokud si uděláte výlet na Makarskou, tak tam je perfektní dětské hřiště jak vybavením, tak velikostí. A je to i pro větší děti (lození po stromech).
Pro některé děti (asi jako náš tenkrát tříletý vnuk), pro kterého byla velká zábava cesta trajektem (bez auta) na Hvar a zpět. Dodnes vzpomíná jak auta na trajekt najížděla.
21. 01. 2018 20:38
Gigi3
Pro oživení můžeš vnukovi dát k shlédnutí toto [www.youtube.com]
pavluš
V Igrane je těch restaurací na tak malou ves celkem dost,jen ty dětské atrakce asi na plážich nenajdeš.

......................................................................................vjerni Adriatic
22. 01. 2018 10:51
Děkuju moc za info :-). Letos asi fakt Igrane :-D
22. 01. 2018 11:24
Igrane je pěkná vesnička. Ale "městská" pláž se nám moc nelibila. Ani její okolí směrem na jih. Chodili jsme mimo vesnici na "divokou" pláž severním směrem k Drašnici a nebo za Igrane směrem na jih za parkoviště. Tam to bylo prima. Průzračná voda , divoká pláž, možnost úkrytu před sluncem pod stromy.
Směrem na sever byl nad pláží olivový sad, občas se mezi olivovníky našly vzrostlé fíkovníky o jejichž plody neměl nikdo zájem. To byla ňamka.
Nejlepší byly ty čerstvě spadané. Samozřejmě ani zralými ze stromu jsme nepohrdli. Vzpomínáme na ně dodnes a to už od roku 2005.
Od té doby jsme se s něčím podobným nesetkali.
Navíc v poslední době jezdíme mimo sezonu a fíky jsou v tomto období ještě nezralé, nebo pro změnu už sklizené. Proto ty vzpomínky.
22. 01. 2018 21:20
Turistická mapka Igrane a okolí, jakou si můžete vyzvednou v Íčku.

[uloz.to]
mm
23. 01. 2018 07:07
23. 01. 2018 07:51
mm - fotky dobrý, ale kde je sluníčko? Minimálně v první třetině fotek oblačno, oblačno a zase oblačno.
Divoká pláž v okolí Igrane s těmi velkými kameny,tamaryškem, tak to mám ve vzpomínkách. To se mi moc líbí.
08. 02. 2018 20:53
Tak letos to vyhrálo Igrane.Se zájmem jsem si přečetla všechny příspěvky. Budeme bydlet u Bakalice. Plánujeme si procházky do sousednich letovisek a navštívit restauraci Tri volta.Jaké jsou možnosti lodnich výletů?
09. 02. 2018 09:29
Kdysi jsem absolvoval fisch piknic na Hvar (zátoka Mlaska). Taky se jezdí večerní Makarská a myslím že i jiné. Výletních lodí, které tam přibírají je několik. Ta osvětlená Makarská je perfektní, ale ještě lepší je do ní přijet trajektem z Brače. To je úžasná romantika.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.