Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Paddleboard ... smiling smiley

Autor Bessy 
avatar Paddleboard ... smiling smiley
26. 05. 2017 21:15
téma o tomto zařízení jsem tady neobjevil, takže s dovolením zakládám nové vlákno ...
... pokud to tu ale je ... tak prosím o smáznutí tohoto tématu ... drinking smiley
... takže k věci ... před týdnem tady v podforu, Místa v Chorvatsku, vlákno Gradac ... couddy zmínil něco o vodním sportovním náčiní zvoucí paddleboard ...

couddy
Re: Gradac
19. 05. 2017 18:58
Darina123 ... Apartmány a jeho polohu Ti chválím. U tobogánu (což je druhá strana Gradacu směrem od Labineci) bývají diskotéky u hotelu. Nebo v půlce promenády tím směrem bývá poměrně hodně navštěvovaná diskotéka (poznáš ji podle modrých neonů). Živo tam bývá tak od 23:00.
Dceři půjčte "padlboard" a garantuji, že večer si ani "neškrtne" grinning smiley

... na válečných poradách občas zaznělo, že se jakýsi ten pedlbórd pořídí ... proto se prosím ptám ...
... jestli tohle vodní náčiní stojí za to ...
jestli to není natolik náročné, že by po absolvování první jízdy člověk " zdechl " ...
jaké jsou typy ... jestli je to tvrdý, nebo nafukovací a kolik to případně zabere místa při vlastní dopravě ...
... za kolik se to dá pořídit .. jaký doporučujete typ ... ne ten nejdražší ...
kolik se na to vejde lidí ... jak daleko se na tom dá dojet po základním seznámení se ... ( s tímto zařízením )

děkuji ...smileys with beer
Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 05. 2017 15:05
My jsme to pojali po svém, vzali (historický) plovák od surfu a šli pádlovat... (po pěti pivech) osobně vyzkoušeno na Olšovci grinning smiley
Plovák mám velký, tudíž i pro dva...
Nicméně, také se rád dozvím, jak to má vypadat pořádně... profi
smileys with beer
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
13. 07. 2017 19:41
Petře dnes zakoupeno [shop.snowboardel.cz] tak jsemz vědavej kam to dám ? Zatím je to tajné holky o tom nevědí překvapení na moře potom dám vědet zda to stojí za to to kupovat grinning smiley

Automechanik,Baška voda ,Drašnice ,Rastoke
27. 07. 2017 11:28
Včera kúpené, 28.8. vyrážame na Brač, snáď sa na tom udržím. Snáď aspoň v triezvom stave grinning smiley
30. 07. 2017 13:55
... tak nevím, buď měl Martin na paddleboardu špatný ventilek, a nebo byly velký vlny ... jinak by přece něco napsal ...

smileys with beer
30. 07. 2017 18:00
Martin na tom válčí už dobře. Taky jsem si to zkusil, ale šel jsem několikrát ústy napřed pod hladinu, takže zůstanu raději u své kocábky.
04. 08. 2017 21:10
Doporučuji super hračka a dobré na projížďku kolem pobřeží dá se i ve vlnách pěkně jsem se vyblbnul a povozil dětičky .Jinak nezkoušel to jen Zahajský ,ale i Jirka Velmez a to bylo teprve prdel grinning smiley. Je to o tom ,že hubení lidi a mladší než jsme to mají lehčí .Pučoval jsem to a občes koukal jak to náctiletým jde thumbs up

19. 08. 2017 19:12
Tak jsem dnes padlleboard půjčil .Kamarád jede na Pelješac tak jsem zvědavej jak mu to půjde je trochu udělanější grinning smiley

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 25
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 538 během dne 21. 05. 2011
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.