Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cesta levná, drahá či rychlá

Autor aviatore 
Cesta levná, drahá či rychlá
02. 07. 2014 10:19
Zdravím,

pojedu poprvé na Istrii autem. Strejda gůgl mi vygeneroval tři cesty (Rozvadov, ČB, Brno)

zajímavá cesta a asi nejpřijatelnější, páč ji znám (jen do Mnichova) je přes Rozvadov okolo Mnichova, pak okolo Salzburgu dolů na Villach. Jeli jste už někdo tuto trasu?

V Rakousku na mě budou čekat dva tunely (Tauren a ten druhej), ovšem 2x 16Euro (za tu cenu si natankuju skoro 3/4 nádrže) se mi nechce dávat. Je přijatelná cesta sjet z dálnice před tunelem na Radstat a objet to po těch pahorkatinách? Podle mě se to vyplatí

Díky
Re: Cesta levná, drahá či rychlá
02. 07. 2014 10:52
Ahoj, jezdil jsem tudy když byl tunel zavřený s osobákem se to dá s karavanem tam nesmíš je to trochu zdržení teď jsou otevřeny dva tubusy v Tauern tunelu. Tak je to na tobě.
Re: Cesta levná, drahá či rychlá
02. 07. 2014 11:00
Opravdu se mi nechce za to platit a karavanem nejedu, tak je objedu. Myslím že se to vyplatí smiling smiley
Re: Cesta levná, drahá či rychlá
02. 07. 2014 13:49
Je to celkem fajn zajížďka. Vyzkoušel jsem jak tunely tak tu objízdnou trasu a je to asi tak o 30 minut delší, ale i kocháním krajiny. Jen ty místní tam jezdí jak šílenci, hlavně z těch kopců dolů. Já to vždy co nejvíc držím na motoru a i tak brzdy dostávají zabrat a když vidím jak frčí oni!
Re: Cesta levná, drahá či rychlá
02. 07. 2014 22:25
Je to hodně vysoké převýšení?Řekl bych že to ale na spotřebu nebude mít takový vliv jako cena za tunely smiling smiley
avatar Re: Cesta levná, drahá či rychlá
03. 07. 2014 13:07
O co se zvýší spotřeba do kopce, o to se sníží z kopce. ;-)
avatar Re: Cesta levná, drahá či rychlá
03. 07. 2014 13:35
KaJe pokud nepoužíváš brzdy starlajn tak jsi v poho...

_______________________________________________________



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Peter1 (03. 07. 2014 14:46).
avatar Re: Cesta levná, drahá či rychlá
03. 07. 2014 14:43
Peter1 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> KaJepokud nepoužíváš brzy starlajn tak jsi v poho...

Než jsem si to přeložil do češtiny, tak docela záhul grinning smiley
Pochopil jsem správně, že "nepoužíváš brzy starlajn" je něco jako "nepoužíváš brzdy Starline"
avatar Re: Cesta levná, drahá či rychlá
03. 07. 2014 14:46
starlajn nebo Road house to se zapráší a je to hned drahá dovolená brzdíš i očima grinning smiley
avatar Re: Cesta levná, drahá či rychlá
03. 07. 2014 14:46
jasně, sorrysmiling smiley

_______________________________________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 217
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.