Zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele
Strana 1 z 1 Strany: 1
Výsledky 1 - 12 z 12
Návrat domů v neděli 19.7.2020 potvrzuji výše uvedené Mikulovu se vyhněte a jet tě přes Břeclav , Na dálnici za Vídni sjeďte na exitu 41 směr silnice L20 Grobkrut dále pokračujte na hraniční přechod Reinthal a hned jste v Břeclavi a na dálnici směr Brno . Děkuji všem co to zde doporučili a potvrzuji je to parádní a rychlá cesta především proty co pokračují dál ne sever Čech jako já a nejhorší ces
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj všem , dovolte my abych se vyjádřil k mému příspěvku z 9.7.2020 ohledně objíždění dálnice , vraceli jsme se v neděli 19.7.2020 na HR/SLO hranicích ( dálniční přechod Macejl) jsme byli před 8 ráno v Rakousku před 10 i s koupí obou dálničních známek na první dálniční čerpačce , příjezd na hranice HR cca asi 40 aut předemnou kolona stále pomalu popojíždela a za 10 min jsme byli před SLO celníc
autor:
potys
-
Doprava
Dnes cena D95 v Neum (BiH) na INA 25,95 Kč , Karlovac směr Plitvice - Lukoil D95 - 33 Kč , šťastnou cestu !!!
autor:
potys
-
Doprava
Dnes odjezd v 9 hod od Dubrovníku v 17 Karlovac s několika přestávkami , provoz minimální cestou na sever aut přibývalo , ale provoz úplně v pohodě , co se týče provozu v protisměru též v pohodě , možná trochu hustší , ale nic co by omezovalo plynulou jízdu , přeji všem šťastnou cestu .
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj, něco ke koridoru z HR/BiH/HR u města Neum , jel jsem v úterý 7.7.2020 kolem 15 hod . Na hranicích tam i ven max 5 minut zdržení pouze oskenování pasů , dále jsem bral za Neum na INA benzín 95 za cca 26,30 Kč platba kartou , šťastnou cestu všem .
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj , odjezd v neděli 5.7.2020 v 6 ráno z Podkrkonoší přes Brno a Mikulov (klasika nejhorší úsek cesty do HR) Rakousko bez problémů , sjezd z A9 exit 226 je uzavřen ,proto sjíždíme na 228 a vracíme se hned zpět na B69 směr Mureck , odpočinek a dotankovani na Temmel a jedeme na Mureck , na mostě nás odmavne rakouský celník na slovinské straně nikdo není , cesta na Lenart je úplně nová byli asi
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj, v sobotu ráno 18.8. návrat domů , hodinové čekání na Macjel (7:30 -8:30)sjezd na Podhlenik, objížďka Lenartu trvá , velmi dobře značena (via Trate A) , Lenartu se scela vyhne , zdržení minimální . Objížďka přes Sv. Annu trvá , o cca 1 třetinu zkrácena , cesta je jak jiz bylo výše uvedeno úzká a dobře značena , kdo je zvyklí řídit po kopcovitych okreskach ten těch cca max. 10 km navíc zvlád
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj , tuto sobotu 4.8.2018 jsem prijel do přístavu ve Splitu ve 12:00 a hned ve 12:45 jsme se nalodili na trajekt do Supetaru (Brač) , byli jsme cca ve 2/3 fronty . Na co bych chtěl všechny upozornit při příjezdu do přístavu se utvořila odhadem tak necelý 1km kolona (dva jednosměrné pruhy) , drzte se v tom levém , je rychlejší a nenapojuji se do něj auta ze světelné křižovatky , jedou v něm i a
autor:
potys
-
Doprava
To Kabinet 302 : omlouvám se za nejasnosti , jel jsem samozřejmě přes hraniční přechod Cvetlin HR, už před Videmem je vše krásně smerovkami znaceno (HR) následovně okolo zámku Trakoščan k hraničnímu přechodu Macjel , kde jsem nanajel na HR dálnici , ale až v Durmacelu , ( tato trasa je tu nesčetněkrát rozepisovana , proto to zkrácení) . Přeji šťastnou cestu :-) ,
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj, odjezd v pátek brzo ráno z Krkonoš , opravovaný most přes Novomlynskou nádrž objíždím po D2 přes Hustopeče , Věstonice a napojuji se před Mikulovem . Rakousko bez problémů , u Gradze u odbočení na Maribor zácpa a kolona zdržení max 15 min .Vzhledem k tomu , ze bylo kolem 13 hod . mám obavy z ucpaného Mariboru , tak volím klasickou objížďku přes Mureck , hned za Slo hranicema po výjezdu serp
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj , jel jsi od Murecku ? Jak to vypada s objížďkou u sv.Anny ? Prý začali další etapu rekonstrukce ? Jedu příští pátek , měl bych tam být kolem 16 hod . Velmi zvažuji vzít to přes Maribor , ale v tu dobu se bojím , že tam budou odpolední zácpy . Pres Mureck jsem jel už několikrát . Děkuji za odpověď .
autor:
potys
-
Doprava
Ahoj , nejdříve bych chtěl všem přispěvovatelům moc poděkovat za příspěvky a tedy jejich pomoc ! A rád bych přispěl svou troškou do mlýna .
Cesta tam vyrážíme pátek 21.7. v 6:00 z Krkonoš . Již doma jsem byl rozhodnut objet dálnici ( již 4x ) ale hlavně jet přes hraniční přechod Cvetlin , cesta Mureck - Lenart - Ptuj klasicky ( po dvou letech zlepšení , nové asfalty) , mířím tedy na Cvetlin ,
autor:
potys
-
Doprava
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány.
Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail.
Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.