Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........

Autor lada 
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 22:35
teda Zahájo já nikde nevidím potvrzený ty milenky. To se dalo čekat hamoune. No budu se zase muset obejít bez nich. Ještě že namazanej chleba mi snad připraví manželka ( teda jestli to tady nebude číst ) . Já samozřejmě také účast potvrzuji. Přeci si nenechám utéct možnost Zahájskýmu zase natrhnout s člunem pozadí yawning smiley Alespoň se mi odsolí motor .
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 08. 2011 19:26
Ahoj

kluci a když nemám gumák, můžu s laminátem???
Jen mi řekněte nějaký rozumný sjezd do vody???
Na slapy jezdím a davám na hrázi.

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 08. 2011 19:52
hele lamináťáku co ty tu děláš...nemáš bejt na Jadranu ?? ( některý mrchy tam jezděj 2x ročně ) .
Na laminát ti naložíme svačiny a budeš dělat catering mezi bójkama jo. Zahájskej má hroznou spotřebu yawning smiley No a večer ti na palubě uděláme mejdan.
[www.celysvet.cz]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 08. 2011 20:03
Bioubi,

moc mi to nejde s googleeart. Nějak to sem neumim vložit. Ale zkusím to popsat.
Když pojedeš od Sedlčan tak najedeš na most přes tu zátoku. Hned za ním je po pravé straně hotel Zrůbek-Malich. 90metrů za hotelem do prava vede silnice do vody. Vypadá to jako sjezd.

Také jsem jednou slyšel o sjezdu v Županovicích. Říkal mě to jeden známí co také jezdí s lodí. Ale nikdy jsem tam nebyl.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 08. 2011 20:17
neboj...bude nás tam doufám tolik, že ti to na vodu hodíme všude. Teda samozřejmě mimo mne, páč ti s bolavejma zádama tuto činnost pouze koordinují.
Z toho důvodu bude asi lepší ten sjezd yawning smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
21. 08. 2011 21:02
Zdar pánové. Bioubi, to by si se z hráze asi pěkně projel, protože tohle je hodně dole. Trosečníku, neboj, pár drobků ti možná nechám.
Jinak jsem posílal na ubytko maila a jsou zatím mrtvej brouk. Zkusím tam zítra kolnout (česky: zatelefonovat).
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 08. 2011 14:43
Tak se mi podařilo k těm chatkám někoho dohnat, na mail nikdo neodpovídal, telefony nedostupné, už jsem se bál, zda to není jen nějaké virtuální ubytování. Prý byli mimo (fyzicky, duševně?)
V termínu 17-18.září by měli mít volno, nastínil jsem co budeme chtít dělat a prý no problém. Navečer se mrknou na mail a odpoví s definitivní určitostí. Takže Trosečníku, začni dělat svačiny.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 08. 2011 14:46
...teda já to nehlídám, ale právě jsem se tu na fóru dočetl, že si na Slapech vožerem hubu, neboť tam někdo bude asi slavit svátek yawning smiley ( no skoro...oslavíme to trochu dopředu no ) Teda to bude mazec viď Zahájo
[www.celysvet.cz]
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 08. 2011 15:03
Nějak už se nemůžu dočkat až uvidím ty vaše stroje. Myslím že to byl skvělej nápad. Kolik už nás tedy je?

Pokud dobře počítám tak:

Já, táta, Trosečník, Zahajskej, fm72, možná bioubi?

To nás moc není. Potvrdil vám účast ještě někdo?
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 08. 2011 15:29
no nevím jestli nejsi i tak optimista.
fm72 psal, že v tomhle termínu neví jestli mu to vyjde a bioubi taky ještě nepřísahal na holej pupík že přijede. Zatím je to na prd.....takhle množstevní slevu nedostaneme. Jó lidi jsou nedostatkový zboží.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
22. 08. 2011 15:53
Snad ještě Gabriel?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 08:31
Tak na noc ze 17. na 18.září jsou ještě volné 2xčtyřlůžková chatka, 1xtřílůžková chatka a 1xcaravan. Už by to chtělo nějak doladit, případně zabůkovat, ať nám to nikdo nevyfoukne. I když ta romantika spát ve člunu a nechat se houpat na vlnách a ráno se probudit ...... v Hamburku :-D
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 09:33
Ten caravan je pro kolik lidí?
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 09:50
Nák se nám nehlásí na axi VELKÁ MOR.... A SLEZ............že by to pro ně bylo daleko,.........bude jenom pivko ........... domácího tekutýho ze slunce rači vypijou doma a vozit necky na sraz taky každej nemá........to panu DANEŠOVIČOVI žádnou radost teda neuděláte ........
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 17:56
Chlapi, já chci přijet, jen toho 17. mám akcičku nad Libercem a to by nemělo asi pak smysl jet zase na jih.
Co týden později? Ale asi, kdyby to zůstalo na termín 17.-18., bych zrušil ten Liberec.
Kdyby už nepřibylo vícero účastníků, tak bych si vzal klidně celou chatku (děti trochu vyvětrat).
Vódě zdar.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 20:54
Kluci,
já to mám zase opačně. Nám se hodí toho 17. Další týden máme něco co nemůžem odvolat. Proto navrhuji hlasování. Ať každý napíše, který víkend se mu to hodí a více víkendů se shodou vyhraje.
Je mi celkem jedno v čem budu spát. Klidně si s tátou vemem celou chatku. A klidně se složíme v karavanu.

P.S. v té lodi se mi moc spát nechce. Německy neumím a v Hamburku jsem ještě nikdy nebyl.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 21:10
já tedy hlasuji, že je mi to putna. Jak jsem říkal dřív......jen aby to bylo ještě září. Tož ale moc nás zatím není, tak žádný vymluvy, jinak to Zahájskej odnese, že nezajistil účast.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
23. 08. 2011 22:24
Tak teda Trosečníku dík, pro dobrotu na žebrotu.
Stenly, karavan bude asi pro čtyři lidi, cena je stejná jako za chatku pro 4 lidi, tj.pěťo za noc, třílůžková chatka je za 450,-. Povlečení na postel vlastní, nebo zápůjčka za poplatek, myslím že 50,-
Bioubi, sjezd do vody je opravdu jak píše Stenly, je o něm zmínka i na jachting.info. Asfalt, u vody písečné s pozvolným vjezdem, spouštějí i jachty s kýlem.
Termín asi jako Trosečník, ale preferoval bych spíše 17-18, jinak se přizpůsobím většině.
Jinak budu brát na 95% svojí polovičku a dítko, takže milenky nebudou, Trosečníku.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 08. 2011 12:36
Mám novou dobrou zprávu. Právě jsem se dověděl, že mám celé září volné. Je mi tedy jedno který víkend to bude. Můžu 17. i 24.
Za mě tedy počítejte dva lidi. Můžem si vzít třeba tu třílůžkovou chalupu. Povlečení si pronajmem.
Zahájo ty tam budeš posílat nějakou zálohu nebo se to platí až na místě? Pokud by bylo potřeba poslat love, tak napiš v sz kam a já to pošlu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil stenly.stenly (24. 08. 2011 14:34).
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 08. 2011 12:42
Ahoj

jen jsem nakoukl a plavu ještě v Jadranu neboj...
Vracím se a zítra už doma Pavle, bohužel.

bob
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
24. 08. 2011 20:20
to jsem zvědav, jestli ten bob nepojede ještě jednou...posledně tu dlouho doma nevydržel.
No ale k věci.Když to odhaduju, tak člunů moc nebude, ale díky sexuální plodnosti členů fóra bude celej kemp plnej. Abychom se tam vůbec vešli yawning smiley Já snad teda nakonec budu muset vzít taky svou stíhačku a nezdárného syna sebou, když Zahája vyhlásil STOP milenkám. A taková to mohla být hezká akce yawning smiley ...no co naplat. Život je pes. Kurňa tak jaký to teda bude datum ? Zatím je to každýmu v podstatě jedno, jen fm72 oroduje za pozdější termín. Tak jak rozhodne hromovládný Michal Michaljovič alias Zahája?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 08:22
Zálohu nikdo nechtěl. Termín teda 17.-18.září? Na Trosečníkovi volbu nenechám, protože trpaslíci by zařídili déšť, kroupy, silný vichr a vypuštěnou přehradu.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 08:33
neboj trpaslíci v tomhle vedru snad pochcípaj. ( doufám že na ně není nějaká směrnice EU ) Jen se bojím abych nechcíp taky. Jo a ještě jsem vám neřek, že mi někdo pro mé zádové problémy bude muset pomoct zbalit a naložit člun. Pořadové lístky na tuto činnost je možno u mne vyzvednout hned po příjezdu na místo.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 09:44
Tak jsem raději rezervoval (ještě nemám od nich potvrzeno) všechny volné kapacity na termín 17.-18.září.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 11:31
Ahoj

už jsem doma a člun vyčištěný a dal jsem inzerát a prodávám ho.
Ale Slapy pojedu. Jen okouknu pořádně místo na vjezd do vody,
a Pavle člun ti tam hodím do vody i z vody jednou malou vlnkou ... :-)

stenly. už jsem to asi našel a je vidět silnice do vody, díky

bob



Upraveno 1krát. Naposledy upravil bioubi (25. 08. 2011 11:49).
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 11:52
provedl jsem pokus o trelefonické spojení s provozovatelem ubytování, což se mi asi na 10 pokus povedlo a výsledek jednání je takový, že na termín 24.-25.9. je volná v podstatě kompletní ubytovací kapacita, což je asi 40 lidí.V tom původním termínu to vidím celkem napínavý, protože když si vezme chatku : Zahajskej,stenly.stenly,fm72 ( jestli teda pojede ), jestli si berete manželky tak jednu i já,doufám že pojede Gabriel i Robert...tak nevím kam se naskládáme. Nevezmem teda traději ten další týden tzn. 24-25.9. ???
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 12:03
Jak jsem psal, když zůstane termín 17.-18. dám přednost vodě (zbylé zruším, ač nerad). Ale radši bych další víkend 24.-25.9.
Rodinku "musím" vzít s sebou, tož chatku pro 4 objednávám...
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 13:58
Tak jo, 24.-25.9. může být. Teď ješte vymyslet celotáborovou hru, ustanovit "hlaváka", namalovat diplomy ....
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 15:12
no to je slovo do pranice :
takže aby jsme byli konstruktivní. Chci tu vidět závazné potvrzení účasti na termín 24.-25.9. a to hlavně od fm72, kvůli kterýmu se to posunulo !!
Hlavas bude samozřejmě Zahajskej, protože má šedivý vlas a vypadá důvěryhodně ( než ho poznaj )...plešatej hlavasem bejt nemůže yawning smiley
Já jsem byl vždycky za sporťáka, ale tentokráte můžu mít na starosti ty diplomy. Jen nevím dispiclíny co budou. Prosím dodat od hlavase. Taky by mne zajímalo, kdo bude dělat sestřičku na první pomoci a kdo zásobovače.
Jo a závazně potvrzuji účast abych měl zametenu u vlastního prahu.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
25. 08. 2011 15:29
Potvrzuji svojí účast na srazu konaného ve dnech 24-25. Jak jsem psal v minulosti jsme dva.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 217
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.