Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........

Autor lada 
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 05. 2009 09:35
tak co .... kdo prijede na Dalesice? Ja tam pravdepodobne prijedu na par hodin v sobotu kolem obeda.
Lado jak to bude s nalodenim na vodu, pujde to na plazi nebo mam rovnou jet na hraz a frcet po vode:-)
Minuly vykend byla plaz narvana karavanama resp.po prijezdu v levo od cesty k rozhledne.Kdyby me chtel nekdo za neco zdrbat:-) nebo pokecat me numero je 302 168 nebo 302 .68 to kdyz cislo "1" uleti :-)
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
06. 05. 2009 23:31
Do 15 hod bude servis zdarma na sjezdu u hráze,potom pokračování v kempu smileys with beer .V kempu s vlekem přes pláž nezajedeš do vody mají tam ohradu s kamení či co? a nějaký lavičky.Potom tedy za recepcí do prava a bude sjezd ,pokud nezaprší tak ok , jinak bude blato.Gumáky se dají přenést..V pátek dopoledne jedu na Dalešky tak už nebudu online,jinak poslední dotazy do zítřka 22.00 hod..thumbs up smileyVodě zdar
prt
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 05. 2009 07:09
Byl jsem tam 3.5. a doporučuju sjezd u hráze, jak kolísá hladina tak sjezd v kempu je na blatě. malé gumáky možno přenést v kempu přímu na plážičku pod wilsonkou.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
07. 05. 2009 07:21
jj, o vikendu 2.5. jsem se byl z vody na sjezd v kempu podivat a byl jak rika "prt" na blate, tak nemusi ani prset, jako vzdy tedy sjezd u hraze.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil StandaM (07. 05. 2009 11:21).
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
13. 05. 2009 20:51
Tak co pánové je tady nějakej klid.Tak jakej byl srarz na Dalešicích ? bohužel jsem se nemohl zučastint tak jsem zvědavej.hot smiley
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
14. 05. 2009 08:46
Ja jsem tam byl v sobotu od 11:00 do 17:00.Par parniku tam bylo.Zastavil jsem se i na hodku na plazi.Bohuzel pitky jsem se nezucastnil, tak nemuzu hodnotit.Ale pocasi bylo pekne, nefoukalo i nejaky ten rybar si po me zarval.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
27. 05. 2009 22:23
Rybáři řvali a motory taky.Bylo to fajn a příští rok to uděláme už v lepším stylu.Škoda že hospoda v kempu zavírala v 20. hod.Vodě zdar
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
16. 08. 2011 08:38
Zdar pánové, máme s Trosečníkem takový nápad, co si udělat víkend na Slapech s ubytkem u vody a prohnat naše gumáky. Večer případně prohnat játra. Viděl bych to tak na půlku září, samozřejmě dle počasí.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
16. 08. 2011 18:14
Zahajskej, dobrý nápad. Nikoho s gumákem neznám, vlastně ani s jinou lodí, sám žádný ještě nemám, ale určite bych se rád přidal. Omrknout, pobrat rady a tak. Chystal jsem se na rozumy za Trosečníkem (zdravím) na Pelješaci, ale nakonec jsme se do jeho končin nedostali.
Takže na setkání se hlásím, i bez potřebných HP zavěšených na zrcadle, jestli nejsou podmínkou...
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
16. 08. 2011 20:40
Tak to je fakt dobrej nápad. Záleží na termínu a počasí. Pokud se bude něco takového organizovat, tak bych měl zájem se zůčastnit.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 08. 2011 08:35
Pro nevlastníky podobných hraček je to příležitost si to ozkoušet, více se pro věc nadchnout a případně jim to pomůže s výběrem před koupí. Takže no problema.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 08. 2011 10:29
Tak jak jsem mluvil se Zahájou, tak já bych jako návrh měl toto hnízdo :
[www.slapy-ubytovani.cz]
další návrhy ?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 08. 2011 14:16
trosečník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak jak jsem mluvil se Zahájou, tak já bych jako
> návrh měl toto hnízdo :
> [www.slapy-ubytovani.cz]
> další návrhy ?

Nejsem si jistý, že se budu moci zúčastnit, ale měl bych jeden postřeh:

Pokud mi paměť slouží, ten kemp je cca na 95. říčním kilometru. Na Slapech se dle zvláštní vyhlášky smí jezdit ve skluzu jen mezi 15.9. a 15.6. a to jen tuším nad 105. říčním kilometrem. Pokud by se proto našlo něco výše proti proudu řeky, bylo by to pravděpodobně více vyhovující záměru "gumákového rojení".

Jinak v tom odkazovaném kempu jsem dvakrát kotvil na jednu noc a všechno bylo korektní.

Jen mi přišlo, že ten kemp je oblíbenou destinací pro rusky mluvící návštěvníky, kteří už při západu slunce (když jsem vázal člun) byli ožralí na plech a byli celkem hluční. Někomu to třeba neva, já to moc nemusím.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 08. 2011 15:03
Už jsem to psal zahajskýmu. Mě se zamlouvá toto:
[www.yachtclubbarrandov.cz]
Pravdou je, že oproti kempu jsou chatky trochu dražší, ale areál je oplocen a asi zde bude větší soukromí.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
17. 08. 2011 15:56
no chatky jsou koukám trochu 3x dražší, ale než poslouchat řev uvedených rusky řvoucích jedinců, tak si raději připlatím.( Budu držet tejden dietu no ). Jak jsem koukal i kulečníček by byl yawning smiley Jen aby nebyl problém jak píše Gabriel s provozem člunů.
Jinak to ale asi nemusí být vůbec Slapy, ale i jiná vodní lokalita s možností člunu. ( jen proboha né Morava ...těšil jsem se na střední čechy )
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 11:01
A co toto www.chatky-zrubek.cz ? Mělo by to být v rajónu s dovoleným skluzem od 15.9.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 14:10
jo to bych bral. Tahle fotka mne dostala
[www.q3.cz]
budu mít člun uvázanej u postele yawning smiley
ceny mírné, obsluha vzorná a dobré zacházení ?
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 14:36
Chlapi, na akci "na loď bez lodi" přijedu kamkoliv. Spíše řeším kdy. Zmiňovali jste půlku září (? 16.-18.9.), to jsem asi v riti. Jestli mohu, navrhuji další víkend 23.-25.9. tož tak
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 16:03
no já nevím...s termínama je to hrozně složitý....ale když přijedeš na praseti a budeš se odrážet štanglema salámu..... yawning smiley
hlavně když to bude ještě září.....já se pak už nerad koupu v zimě
[www.celysvet.cz]
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 16:05
Neboj, hnusné léto, hezký podzim. V nejhorším si vezmeš pod plavky jégr a na hlavu kulicha.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 16:24
kulicha nemůžu...v tý rychlosti by mi klouzal z hlavy. U mne už to i bez něj z dálky vypadá jako když mám na hlavě koupací čepici v tělové barvě.
Ti zájemci se nám ale moc nehrnou....aby nás bylo alespoň do mariáše.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 16:33
Jak to? Stenly, ty, já, fm72, manželky, milenky, děti a nebude nám tábor stačit.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 17:46
Já jedu. Teda pokud termín dovolí. Na září tam mám něco důležitého, ale snad se to mine. Možná pojede ještě můj táta.
Co se ubytování týče nemám velké nároky. Beru to na čem se dohodne celé smečka. Manželku a dceru z této akce vynechám. Beru to jako pánskou jízdu.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 17:58
no vono bude stačit, když veme zahája ty svoje milenky a je to. Nač pak tahat dříví do lesa. Jen doufám, že to není hamoun yawning smiley .................no hýn sa ukaž Hujere.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 18:39
Zdravím všechny námořníky (slanovodní i sladkovodní),
no já jsem zde už dlouho nekecal, ale pro tuto akci se hlásím dobrovolně taky. No a aby bylo jasno, tak já jsem ten táta od stenly.stenly. Ta poslední varianta ubytka se mě zamlouvá nejvíce, ale přizpůsobím se, a ten termín bych viděl tak na víkend 17-18.9. No a nevím, zda pojedete s bublinama, teda pardón, s člunama nebo bez. Tak zdar všem.

old stenly
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 19:21
Tak je to potvrzený. Táta jede taky.
avatar Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 20:21
no předpokládám, že kdo má ty "bubliny" ( teda mě zatím snad z člunu žádný neutíkaj ) tak pojede s nima. Jen Zahajskej bere člun i ty milenky ( snad ). Když by se mu to druhý nevešlo do auta, tak já se obětuju.
Jinak souhlas...u mne je to poslední ubytování asi taky 1.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 20:43
No tak teda musím přiznat, že jsem to ubytko prozkoumal na netu ze všech stran a jeví se to dobře. Jsem na tuto akci už docela natěšenej a ani jsem netušil, že tady to fo-rum se tak pěkně rozjede. Tak teda já jdu do toho určitě. No a zájemcům bych doporučoval to odsouhlasit co nejdříve - ohledně zabukování chatiček.

old stenly
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 21:47
To místo, co jste vybrali (www.chatky-zrubek.cz), znam. Je to v takove klidne zatoce do ktere se pluje docela malou dirou v silnicnim moste Pribram - Sedlcany takze si clovek pripada jak kdyby vplouval do soukromeho pristavu. :-) Pekny misto.

Hned za vyjezdem ze zatoky proti proudu jsou na urovni hladiny zatopene lehke zelezobetonove bunkry - tzv. ropiky.
Re: SJEZD KAMARÁDU A OSTATNÍCH........
18. 08. 2011 22:08
Takže zkusím zítra zjišťovat okolo ubytka atd. Bubliny, teda čluny sebou. Manželky, no nevím, původně v tom měli jet taky. Kdo by nám mazal chleby a otvíral lahváče? Teď by to chtělo ještě další účastníky zájezdu. Aby se vyplatilo sebou vzít pípu a ten kouzelný nerez válec s ještě kouzelnějším obsahem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 220
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.