Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poprvé do kempu

Autor bambinna 
Re: Poprvé do kempu
18. 08. 2010 14:08
To nechápu. My jsme byli taky v BU, a platili jsme za počet nocí. Taky jsme přijeli ráno a taky odjížděli ráno a nemělo to na to vliv.
Ale četla jsem, že v tomto kempu do tří nocí je nějaký příplatek/ asi 20 %/,tal jestli to nebude ono.confused smiley
avatar Re: Poprvé do kempu
18. 08. 2010 14:49
...jen taková úvaha, mělo by to být vždy za noc a počítá-li se příjezd po poledni, tedy po 12:00 započítavá se od tohoto dne první noc pobytu. Při odjezdu je to podobné, budeš-li odjíždět např. v sobotu brzy ráno třeba v 01 hod.,nebo kdykoliv ještě před polednem a zaplatíš si předem už v pátek, budou ti stejně počítat i tu noc pátek / sobota.
Těch 20% + by mohl být příplatek za 1. linii od moře ?
Re: Poprvé do kempu
19. 08. 2010 14:19
Ne, 20% je přirážka za pobyt do 3 nocí. My jsme byli hned u moře a na cenu to nemělo vliv.
avatar Re: Poprvé do kempu
20. 08. 2010 07:20
OK, tak to bude jakási "kompenzace" za obsazenou plochu jen na ty 3 dny confused smiley
Re: Poprvé do kempu
14. 03. 2014 23:11
Vím, píši na téma staršího data. Ale co mne táhne do kempu? Právě ta "jinakost" volnost, krásná příroda a ne zdi a zdi, které mám kolem sebe i na chajdě. Zde prostě dýchám naprosto čistý vzduch, vždyť toto místo je označované jako "klimatické lázně" a není divu. Také, když projede, přijede auto, to si člověk teprv uvědomí, co dýchá doma. Od doby, co jsme poprvé začali jezdit právě jen sem-Mali Lošin, stále více cítíme a nejen my dospělí, ale hlavně na děckách je to vidět - nepotřebujeme antibiotika, nemáme rýmičky a když, je to jen náznak, který je během 2-3 dnů pryč. Úžasný, doporučuji. Bydlím v kempu a nic mi nechybí, ani ta telka, u které sousedi stále sedí. Tomu my, kteří jezdíme o víkendech na chajdu-do přírody, teprve zde říkáme čistá zem, moře, milí lidé, volnost. To nás táhne do kempu. Také to bylo jednou poprvé, dnes bychom neměnili, mohu dát doporučení.
Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 12:02
Kdo se chysta poprve do kempu, nedoporucuji mu zvolit kemp Boban. Mohl byten dotycny nabyt dojmu, ze to takhle vypada vsude a do kempu uz nikdy nechtit jet! Pritom jsou jine fajn kempy, kde vas to ocaruje a treba kempovani prijdete snadno na chut. Ja ale uz do kempu nejezdim, i kdyz jsme s rodinkou zazili fajn pobyty v kempech (mimo Bobanu). Ale nejak nam vyhovuje vic apartman, to soukromi a vetsi pohodli, do 100 m od more. A platime mene nez za ubytovani v kempu.
avatar Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 13:19
to lujasek: Tak tomu sa už hovorí diagnóza.thumbs down
Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 13:22
Hlavně se nenechte odradit jedním znechuceným "kempistou". Já jezdím léta do vedlejšího kempu DOLE a neplivu na ty z BOBANu. Má pravdu, že to vyjde dráž než v apartmánu ale jsem 50 týdnů v paneláku tak chci být 2 týdny v přírodě. Je to prostě něco jiného a masňáci ať si jezdí kam chtěj. A nemyslete si, že do kempu pod vlastní stan jezdí jen obyčejný jako já, podle aut a vybavení jsou to i lidi co by měli na super luxusní hotel. Zdar Milošovi, Klárce a dalším nezhrzeným kempistům!
Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 13:31
figaro napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to lujasek: Tak tomu sa už hovorí diagnóza.thumbs down


Take nechapu lidi, co do B. jezdi, ale neurazejte je prosim tim, ze mluvite o nejake diagnoze...S tim nemohu souhlasit. Proste kazdy ma rad neco....
avatar Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 14:13
Pánové figaro a Karel z HK, už jsem tu několikrát psal, že lujásek = Alexander Bálint je i mimo jiné nemocný člověk. Je mi ho líto smoking smiley
avatar Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 14:33
Letos, až pojedeme do Živogošče do hotelu, schválně se půjdeme do Bobanu podívat. V roce 2003 v červnu jsem byl naposledy v kempu Dole se zkrachovalou (?) CK Galatea ve vybavených stanech. Byl to parádní týden. I žákům se vše velmi líbilo. V té době ještě kemp Boban nebyl otevřen, nebo si to aspoň myslím. Za brankou (muselo se projít "přes stany" CK Viktoria) směrem na jih nikdo nestanoval. Les tam byl skoro jako prales. Můj "pohled"na Boban po příjezdu napíši.
Rozhodně si pamatuji, že v roce 2000, když jsme byli soukromě pod stanem v Dole, jsme se chodili koupat na nádherné plážičky jižně od kempu. Byly tenkrát převážně nudistické. A ta "nádhera" se jistě nezměnila.
avatar Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 14:48
kabinet302.."jsme se chodili koupat na nádherné plážičky jižně od kempu. Byly tenkrát převážně nudistické. A ta "nádhera" se jistě nezměnila". Příroda s nádherou bohudíky zůstala, jen nevím proč, ale popularita kempu je stále větší a větší..no uvidíš smileys with beer
Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 14:54
milošhr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pánové figaro a Karel z HK, už jsem tu několikrát
> psal, že lujásek = Alexander Bálint je i mimo jiné
> nemocný člověk. Je mi ho líto smoking smiley


A zase je tady Vase osobni napadani. Zdravy jsem zatim nastesti dosti a zadny Balint nejsem. Docela tomu Balintovi delate verejne neprijemnosti. Nedivil bych se, pokud by proti Vasemu pocinani podnikl pravni kroky, jakmile zjisti, ze takto cinite.
Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 17:21
Máte pravdu, jsou lidi, kteří upřednostňují apartmán a jeho pohodlí. A zase naopak- něco jiného než byt s dveřmi. Vždyť dovolená je hlavně pro děti, vůbec nejde o nás a ty opravdu mají raději toto.
zdravím a přeji každému, dle jeho gusta, dovča je krátká. Každý se musíme rozhodnout sám. Za nás "zatím" rozhodují děti a naše finance (to rozhoduje zas vláda?), ale toto sem nepatří.
hezké léto všem
avatar Re: Poprvé do kempu
15. 03. 2014 19:53
Tak je píšete,je na rozhodnutí každého,kde se ubytuje,Dnes se situace velice mění,hodně kempů již nabízí pronájem karavanů nebo home domů.Nemusíte ani přes cestovku,stačí si přes internet zajistit rezervaci.Začal jsem jezdit do kempů v roce 2000 a zatím pokud mi zdraví dovolí nebudu měnit.Máme své ubytování na kolech,tak cenově vycházíme celkem v pohodě od 10E/noc,ale také samozřejmě i více.Poněvadž nám je umožněno již jezdit mimo sezónu a využívat sledových karet,tak nejdražší ubytování pro dvě osoby ze vším všudy je pak 20E/noc i v těch nejluxusnějších kempech.Boban znám již od jeho otevření a nemyslím si,že by byl horší než vedlejší Dole,podle mne je lepší,ale výjezd je strmý a tím Dole vítězí,poněvadž je v podstatě na rovině,ale zase v Bobanu je taková rodinná atmosféra a klid.Co se týká sociálek a čistoty,tak zase Boban je určitě o stupeň na to lépe,teplá voda a fronta tam určitě nikdy nebyla tak jako v Dole,kde je více cestovek a home domů.Navíc,hodně ubytovaných vedle,chodí do restaurace do Bobanu a zase naopak z Bobanu chodí nakupovat do Dole.Já bych ignoroval jedince co neustále něco kritizuje,ačkoliv jak sám píše do kempů již nejezdí.Podle mne stačí napsat jeden názor a ne rok ho neustále všude kopírovat,jen co někdo něco napíše ve vláknu "KEMPY". Jinak ty plážičky směrem na jih a asi i na druhou stranu jsou tak nádherné stále a samozřejmě plné hlavně nudistů. Jinak za fu dobu co jezdíme jsme navštívili celý Balkán od Albánie až po Itálii-Istrie a do kempů jezdí čím dál více lidí a pro nás miliony těch "západních" a kdyby kempy neměli úroveň tak by sem určitě nejezdili.Stačí si přečíst sem tam nějaký ten článek co sem Admin dává,kolik Chorvatských kempů získalo od ADASTu modrou vlajku a ohodnocení.

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (15. 03. 2014 20:00).
Re: Poprvé do kempu
18. 03. 2014 16:29
tvsat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak je píšete,je na rozhodnutí každého,kde se
> ubytuje,Dnes se situace velice mění,hodně kempů
> již nabízí pronájem karavanů nebo home
> domů.Nemusíte ani přes cestovku,stačí si přes
> internet zajistit rezervaci.Začal jsem jezdit do
> kempů v roce 2000 a zatím pokud mi zdraví dovolí
> nebudu měnit.Máme své ubytování na kolech,tak
> cenově vycházíme celkem v pohodě od 10E/noc,ale
> také samozřejmě i více.Poněvadž nám je umožněno
> již jezdit mimo sezónu a využívat sledových
> karet,tak nejdražší ubytování pro dvě osoby ze
> vším všudy je pak 20E/noc i v těch nejluxusnějších
> kempech.Boban znám již od jeho otevření a nemyslím
> si,že by byl horší než vedlejší Dole,podle mne je
> lepší,ale výjezd je strmý a tím Dole
> vítězí,poněvadž je v podstatě na rovině,ale zase v
> Bobanu je taková rodinná atmosféra a klid.Co se
> týká sociálek a čistoty,tak zase Boban je určitě o
> stupeň na to lépe,teplá voda a fronta tam určitě
> nikdy nebyla tak jako v Dole,kde je více cestovek
> a home domů.Navíc,hodně ubytovaných vedle,chodí do
> restaurace do Bobanu a zase naopak z Bobanu chodí
> nakupovat do Dole.Já bych ignoroval jedince co
> neustále něco kritizuje,ačkoliv jak sám píše do
> kempů již nejezdí.Podle mne stačí napsat jeden
> názor a ne rok ho neustále všude kopírovat,jen co
> někdo něco napíše ve vláknu "KEMPY". Jinak ty
> plážičky směrem na jih a asi i na druhou stranu
> jsou tak nádherné stále a samozřejmě plné hlavně
> nudistů. Jinak za fu dobu co jezdíme jsme
> navštívili celý Balkán od Albánie až po
> Itálii-Istrie a do kempů jezdí čím dál více lidí a
> pro nás miliony těch "západních" a kdyby kempy
> neměli úroveň tak by sem určitě nejezdili.Stačí si
> přečíst sem tam nějaký ten článek co sem Admin
> dává,kolik Chorvatských kempů získalo od ADASTu
> modrou vlajku a ohodnocení.

Urcite lide nekempuji jen proto, ze by to melo byt levne. Mate pravdu, ze je to pomerne nakladne a kempuji i lide financne nestradajici ba naopak moviti. Je to proste styl.
Ale melo by to mit patricnou uroven a ne jako v Bobanu.
avatar Re: Poprvé do kempu
17. 06. 2014 13:03
tvsatthumbs upPodle mne stačí napsat jeden názor a ne rok ho neustále všude kopírovat,jen co někdo něco napíše ve vláknu "KEMPY"smileys with beer
avatar Re: Poprvé do kempu
19. 06. 2014 11:18
lujasek ty si zralý pro Chocholouška.
Re: Poprvé do kempu
20. 06. 2014 09:08
jerryjerryk napsal(a):
-------------------------------------------------------
> lujasek ty si zralý pro Chocholouška.


Již jsem zalarmoval admina, aby zamezil takovýmto útokům. Nic Vás neopravňuje vystupovat proti mé osobě způsobem, který jste předvedl. A netykejte mi, husy jsme spolu nepásli.
avatar Re: Poprvé do kempu
20. 06. 2014 11:51
lujasek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> jerryjerryk napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > lujasek ty si zralý pro Chocholouška.
>
>
> Již jsem zalarmoval admina, aby zamezil takovýmto
> útokům. Nic Vás neopravňuje vystupovat proti mé
> osobě způsobem, který jste předvedl. A netykejte
> mi, husy jsme spolu nepásli.

Pardon okamžitě provedu nápravu....lujasek vy jste zralý pro Chocholouškagrinning smiley
Re: Poprvé do kempu
20. 06. 2014 14:13
A vy jste zralý na trestní oznámení! Člověče, kontrolujte se trošku. Tohle už není legrace!
avatar Re: Poprvé do kempu
21. 06. 2014 13:05
lujasku...lujasku vyhrožovat umíte mooooc pěkně, ale na mě to neplatíthumbs up smiley Vaši sousedé vás mají určitě mooooc rádigrinning smiley
Re: Poprvé do kempu
21. 06. 2014 20:51
1) Nevšiml jsem si, že bych Vám vyhrožoval.
2) Se svými sousedy mám nadstandardní vztahy. Troufám si říct, že mě opravdu rádi mají.
avatar Re: Poprvé do kempu
22. 06. 2014 11:10
Jen připomenu, že tykání na fóru je standardní věc, nikdo zde nikomu nevyká, jedině, že by si to výslovně přál, ale nikdo takový tu není.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Poprvé do kempu
24. 01. 2015 11:58
Mohl jste pochopit, že já si to výslovně přeji. Protože, jak již jsem psal, husy jsme spolu nepásli, tudíž nevidím důvod, proč bych si od Vás měl nechat tykat. Víte, vše je založeno a vše vychází z nějakého slušného vychování. Někomu se ho samozřejmě doma, když byl malý, nedostávalo. To ale neznamená, že se v dospělém věku není možné zamyslet a něco zkusit změnit směrem k lepšímu, směrem k základní lidské slušnosti.....
Re: Poprvé do kempu
24. 01. 2015 12:20
PANE Lujásku, Vy jste se po více než půl roce vzbudil z komatu ?
Re: Poprvé do kempu
24. 01. 2015 12:49
Schimi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> PANE Lujásku, Vy jste se po více než půl roce
> vzbudil z komatu ?


Není náplní mého života psát do internetových diskuzí o Chorvatsku. Mám na práci spíše jiné věci, takže sem jen občas letmo nakouknu. Vy možná čekáte a ihned horlivě reagujete na jakýkoli podnět, ale můj styl to není...
Re: Poprvé do kempu
24. 01. 2015 13:48
Pane Lujásku Váš styl je hrozný. Za a) neorientujete se v základních pravidlech diskuzí a citujete předešlé příspěvky. Za b) opět se neorientujete v internetových diskuzích protože nevíte, že je zcela a úplně normální používat Nicky a tykat si, aníž by se někoho dotklo :-). Za c) opět se neorientujete v internetových diskuzích, protože jebete zcela zbytečně do problému, který vlastně není, až zbytečnýma citacema vlákno zahltíte nesmysly. Za d)můžete se přidat k zahlcovačům fóra podobnými pitomostmi, jako jsou dohady o tom, kdo je STBák a kdo né, a čechoamerickém nacionalismu na Floridě, publikováním nesmyslných fotek fanatickými fotografy a pod. Dále už nereaguji, porušil bych v zásadě to, o čem píši :-)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Schimi (24. 01. 2015 13:55).
Re: Poprvé do kempu
24. 01. 2015 15:15
a) citací přispívám k přehlednosti diskuze, neboť je díky citaci patrné, na co člověk reaguje

b) to tvrdíte Vy a může to tvrdit klidně dalších 100, ale odporuje to elementární slušnosti

c) mé věcné poznámky k tématu označit za jebání do problému jen potvrzuje, že slušné vychování je Vám cizí

d) nerozumím, nezájímá mě to



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lujasek (24. 01. 2015 15:16).
avatar Re: Poprvé do kempu
27. 01. 2015 07:04
V kempu Dole přibylo dosti chatek a konečně i kvůli bezpečnosti nainstalovali plot u stezky nad hlavní pláží


V Male Čiste je stylový "plot" už dávno..z karavanú rovnou do moře


I Boban je celý oplocen a o děti se bát nemusíte..na pláži přibyly další kulaťoučké oblázky


Také v Blatu je vše jak má být a na molu nová online CAMERA



Pohoda, klid, hlava ve stínu a nohy v moři i to je Makarská Riviera
smileys with beer

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.