Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Bor - ostrov Krk

Autor martin_volf 
kemp Bor - ostrov Krk
22. 06. 2008 22:07
Dobrý den, nenašli jsme zde žádné informace či zkušenosti s kempem Bor na ostrově Krk.
Navštívil jste někdo tento kemp? Jaká je jeho úroveň, především parkování, možnosti postavit vlastní stan, pláže, sprchy na pláži? O diskotéky nám rozhodně nejde, spíše hledáme něco klidného. Děkujeme.
avatar Re: kemp Bor - ostrov Krk
23. 06. 2008 14:02
Kemp BOR pokud si dobře pamatuji je velice klidný.Jak to vypada uvnitř však nevím protože jsem v něm nebyl.Klidný je proto,že je na okraji města Krk nahoře na kopci.K moři to je dobrej 1 km.Já osobně bych Vám doporučil kemp Ježevač kterej je taky u města Krk a je taky poměrně klidnej a navíc má svou vlastní pláž.Ubytovat se v něm ve vlastnívh stanech není vůbec žádnej problém.Je tam i možnost využití ledniček a elektriky.Sociálky jsou na velice vysoké úrovni a teplá voda teče vždy.


recepce kempu Ježevač:



sociálky:






pláže kempu:







ještě jsem našel informace o tom kempu Bor : odkaz je zde:info kemp Bor



Upraveno 1krát. Naposledy upravil pavel.k77 (23. 06. 2008 14:06).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

job
Hosté: 194
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.