Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kemp Korana Plitvice

Autor Janka86 
Kemp Korana Plitvice
02. 06. 2008 20:00
Má někdo zkušenosti s ubytováním v tomto kempu v bungalovu i se snídaní? Je potřeba si dopředu bungalov rezervovat?
Re: Kemp Korana Plitvice
02. 06. 2008 21:02
V kempu KORANA přespávám na cestě tam od roku 2002. Vždy jsem bungalov rezervoval ale bez snídaně. Cca do roku 2005 bylo možno pobyt rezervovat přímo na jejich adrese. Od roku 2006 jsem zajišťoval rezervaci na adrese marko.vulesica@plitvicka-jezera.com Tento rok ale tato adresa již nefuguje tak pojedu bez rezervace. Protože jezdím vždy mimo sezonu -letos již 10.6 tak myslím že nebude problém se ubytovat bez rezervace. Jinak v okolí je spousta nabídek ubytování které díky dálnici určitě nebudou plné.Ubytování v tomto kempu mi ale vyhovuje - nemám rád ubytování v soukromí. Pokud by někdo věděl adresu kde je možné rezervaci zajistit byl bych moc rád-ale spěchá to...již 10.6.2008 Plitvice !
Re: Kemp Korana Plitvice
02. 06. 2008 21:19
jestli to vyloženě nemusí být kemp (mimochodem je opravdu krásný) , tak dejte do vyhledávání třeba Korenica. Jinak ve větší vzdálenosti od Plitvic seženete ubytování snadno. [www.hrvatska.hr] [www.tzplitvice.hr] [www.np-plitvicka-jezera.hr] . Nic těžkého adres je dost jen se domluvit.
Re: Kemp Korana Plitvice
08. 06. 2008 16:57
Dik daco so vyberiem
Re: Kemp Korana Plitvice
06. 07. 2008 17:15
Nemá někdo nějaký emai, kde se dá v tomto kempu rezervovat ubytování? Dík.
avatar Re: Kemp Korana Plitvice
07. 07. 2008 07:30
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 262
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.