Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Minikemp Starigrad Paklenica

Autor Lenka 
Minikemp Starigrad Paklenica
22. 07. 2007 13:28
Ahoj,
máte někdo zkušenosti s nějakým malým kempem v této oblasti - např. s některým uvedeným na této stránce?
[www.chorvatsko.cz]
Chtěla bych něco málo rušného, klidně jednoduché vybavení.
Re: Minikemp Starigrad Paklenica
29. 07. 2007 20:29
Ahoj,neviem ci ti to pomože,ja som sa prave vratil s tohoto mesta.Bol som síce v apartmane,ale v blízkosti boly aj kempy.Je ich tam dost,tak si myslím,že sa da vybrat.More bolo čiste,v Seline sa mi nepačilo na okraji,tam to bolo dake zahumusene,ale to je mozno lem moj dojem.Prajem ti stastnu ruku pri vybere.Ja som bol spokojny.
Re: Minikemp Starigrad Paklenica
02. 08. 2007 19:40
Ahoj Selina - zátoka - sot špinavé moře, ale moc pěkné ubytování.hodně kempů /Ante/ - jso soukromé a u silnice - v krušici - ten je prima soukr ale blízko cesty. Sibuljina super - málo lidí, levně žádné přepich služby, ale vše co člověk potřebuje - i třeba lednička - 2 osoby stan auto 80Kun. Stari grad - nebrat kemp u hotelu Alan - přelidněno. Tomič - moc pěkný. Aspoň pro mě.
Re: Minikemp Starigrad Paklenica
05. 08. 2007 12:58
Díky.
Přespíme zde pouze 1-2 dny, pouze kvůli výletu do NP Paklenica, takže jsem chtěla něco v blízkosti.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.