Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Adriatic u Primoštenu

Autor Fanouš 777 
kemp Adriatic u Primoštenu
05. 06. 2007 10:52
Zdravím všechny, kteří fandí Chorvatsku. Letos se do tohoto dobrého společenství (podle Vašich příspěvků) chci zařadit také já s rodinou. 24.7. 2007 odjíždím do autokempu Adriatic, který jsem jsi přes net zajistil. Může mi někdo věrohodně napsat jestli jsem udělal dobře nebo né?! Díky všem.hot smileyhot smileysad smileysad smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley
avatar Re: kemp Adriatic u Primoštenu
05. 06. 2007 14:12
Tento kemp je vyšší kategorie,myslím že jej mají Italové a podle toho je i vybaven.Určitě budete spokojeni.Má i své web stránky.Jinak jediné co mi vadilo,že do blízkého Primoštenu se nedá jít procházkou po pobřeží,ale musí se použít magistrála a nebo taxi-loďka.

MirekŠi
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
05. 06. 2007 16:28
Ahojky kemp Adriatic je přímo super vybral sis dobře.Skalnaté pobřeží,ale i oblázková pláž.Všude po kempu blízko,restaurace s hudbou,obchod.Sociálky pěkné,čisté .Celý kemp pod borovicemi.
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
06. 06. 2007 15:43
Super kemp, byl jsem tam před čtyřmi lety a vše v pořádku.

Odkaz: www.camp-adriatic.hr

tam nejdeš vše co potřebuješ
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
06. 06. 2007 16:17
ahoj

v kempu je i malá "lodní doprava". Pokud zrovna nefouka bora, tak vozí hosty kempu do starého mostě. Opravdu příjemné, cena byla 10 KN za obě cesty dokupy. krásné jsou výlety do okolí - fíkovníky, vinohrady, ...
Pavel23
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
11. 06. 2007 19:24
Byl jsem ta¨m 2x a super!! Teď projíždím stránky a říkám si že to chce někam jinam ale stejně tam zase skončím,
Kemp je naprosto dokonalý, nebýt některých německých turistů. Byl jsem tam dvakrát ve stanech a fakt dobrý. Personál je celkem uctivý, v obchodech jsou příjemní, a záchody vytírají nejméně 3x za den (vždycky, když jsem je potřeboval). Pohodová dovolená. V Primoštenu - městě je i nějaká zábava. Byli jsem na padáku za lodí, jezdili jsme na banánu .... je to malinko na vyšší střední úrovni rekreačních letovisek. Jedna malá rada. Místní "náboroví pracovníci" se snaží dostat co nejvíce turistů na zájezdy ny Kornati a na Krk. Cena je malinko přemrštěná, ale dá se celkem ukecat o jednu třetinu dolů, zvláště pak, pokud je více lidí najednou. Neplatit zálohu !!! jednou se nám to celkem vymstilo. Jinak, když tam bude verbovat na jednu loď češka "Marie" (45-55 let - zachovalá příjemná paní) tak je to důvěryhodná osoba, a umí ledacos zařídit.
Pokud pojedete hodinku na lodi a bude foukat vítr, hodí se na uklidnění žaludku Rakia, to jsme úspěšně vyzkoušeli.

Tak že Dovolené zvlášťe !!!
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
29. 06. 2007 18:42
Bohužel nesdílím výše uvedené nadšení. Parcely pro karavany byly vysypány velmi ostrou drtí, takže bos by na to člověk nešlápnul.Také nájezd na parcely vyžaduje značnou zručnost nebo i cizí pomoc pro umístění karavanu.Já jsem tam nezakempoval a jel jsem jinam.Byl to však jen můj problém.Jiným se tam jak je výše patrno líbilo.
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
02. 07. 2007 13:37
Prosím byl zde někdo s CK ubytován ve srubech? Doposud jsem byla pouze ve stanech, ale nenašla jsem cestovku, která mě tam i dopraví( jsme dvě a autem nejedeme), pouze do stanů s vlastní dopravou. Ck Adria tam jezdí busem, ale do srubů. Dá se sedět i venku, nebo je člověk odkázaný jen na vnitřek? Jak daleko jsou od moře? Díky za info. Sabina
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
03. 07. 2007 06:40
A.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fanouš 777 (03. 07. 2007 06:42).
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
06. 08. 2007 18:22
Včera jsem se vrátila z Primoštenu, bylo to super, až na jedno: v místě, kde jsme měli stan foukal fakt hodně silný vítr, nikoliv typický vítr, který běžně od moře foukásmiling smiley dokonce jsme museli jednu noc spát v autě, protože nám to roztrhalo kus stanu. Takže celkem vzrůšo. Důležité je postavit stan v části, kde fouká mnohem mnohem méně, tedy směrem na otevřené moře. V zátoce, která je velmi přitažlivá, a u které jsou nádherná místa pro stan, prostě fouká dost. Možná jsme vychytali špatné období. Ale nebylo to jen jednou a podle slov recepčních je to zcela normální. I proto jsou ty dražší parcely v horní části, kam se vítr tolik nedostane. Jo a je tam strašně dětí, takovej rodinný kemp nosmiling smiley ale jinak goodsmiling smiley
Re: kemp Adriatic u Primoštenu
21. 12. 2007 00:23
Letos jsme tu byli na konci prázdnin a odjížděli cca 2 dny před tím, než tam kousek od kempu hořelo.Jinak pláž má poměrně ostré kamínky, deka na lehnutí nestačí.
Chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s ubytováním ve srubech, jaký je přístup do moře, jaká cesta - zda dálnice, popř. popis nejjednodušší trasy.... Předem dík
Ahoj

jedete až do Šibeniku po dálnici, ze Šibeniku při moři asi 30km na Split a až uvidíte obec Dolac, tak za ní po pravé straně je kemp Adriatic. Přístup do moře pěkný pláže oblázkové a beton-minimálně. Místa dost, dle období. Chatky tam jsou, ale nevím nic, spím vždy v Dolaci na privátě. Ale užijete si hezkou dovolenou. Mě kempy neberou. Zdraví JYRYK
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.