Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp blízko Plitvic

Autor ludas 
kemp blízko Plitvic
22. 05. 2007 22:10
Hledáme malý až středně velký kemp blízko Plitvic asi do 50km.Písčitá pláž by byla fajn.Jedeme 2.a3.týden v srpnu se 7letým dítětem.Máte děti,nechcete jet s námi do vlastních stanů?
avatar Re: kemp blízko Plitvic
22. 05. 2007 23:27
Kemp v okolí Plitvic s písečnou pláží thumbs up smiley to jsem nikde neslyšel,že by tam něco takového v těch horách bylo,když k moří je to ještě nějaká stovka km.confused smiley Je tam jen kemp Korana - na takové planině se stromy a ještě jeden,ale ten název již neznám.

MirekŠi
avatar
XXX
Re: kemp blízko Plitvic
23. 05. 2007 05:33
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:28).
Re: kemp blízko Plitvic
23. 05. 2007 10:53
Omlouvám se,myslela jsem národní park Krka.Něco v okolí Grebaštice,Primoštenu.
avatar Re: kemp blízko Plitvic
23. 05. 2007 16:40
V tomto okolí asi moc písku není,ale je tam sposta možností ubytování právě u apartmánů ve vlastním stanu nebo přívěsu za velmi nízké ceny.Kemp je i blízkosti vstupu do NP Krka,ale teď momentálně nemám na něj web adresu,musel bych pohledat.Jinak u Primoštenu kemp Adriatik,lepší třída a tedy i dražší.

MirekŠi
Re: kemp blízko Plitvic
23. 05. 2007 21:50
Já nechápu, proč všichni s dětmi chtějí na pláži písek. Jezdívám do kempu Adriatic a vloni s vnoučaty 2 a 4 roky, žádné problémy. Pravda, bábovičky z kamení nejde udělat, ale na terén si děcka zvyknou dříve než dospělí.
Re: kemp blízko Plitvic
24. 05. 2007 07:08
ragu napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Já nechápu, proč všichni s dětmi chtějí na pláži
> písek. Jezdívám do kempu Adriatic a vloni s
> vnoučaty 2 a 4 roky, žádné problémy. Pravda,
> bábovičky z kamení nejde udělat, ale na terén si
> děcka zvyknou dříve než dospělí.


A jak je to se vstupem do moře v tomhle kempu. Jedeme tam v srpnu s partou lidí a někteří mají také malé děti. Kdyby bylo možno poslat na e-mail nějaké fotky z tohoto kempu, byla bych ráda.
Díky
Re: kemp blízko Plitvic
31. 05. 2007 11:23
Adresa na kemp Adriatic, Primošten: [www.camp-adriatic.hr] Byl jsem tam před třemi roky a bylo to super.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.