Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Punat kemp Pila na ostově Krk

Autor alyah 
Punat kemp Pila na ostově Krk
29. 10. 2006 14:19
začali jsme už přemýšlet o dovolené 2007 ,předešlé roky jsme jezdili do Itálie do kempu v Caorle ,kde se mám teda moc líbí letos sme si řekli že uděláme změnu a že je také čas poznat jinou zemi rozhodli jsme se teda pro Chorvatsko ostrov Krk - Punat kemp Pila každý rok jezdíme s ck Holiday Brno sme s ní spokojení tato ck nabízí mimo jiné i tento pobyt a také by jsme ji chtěli zůstat i v této nadcházející dovolené věrni,ale nikde jsem se nedočetla jaké jsou pláže v této oblasti a jaký je vstup do moře ,zejména jestli je vhodná pro malé děti 1,5 roku a 7 let ,jaký je zde kemp a jeho vybavení hlavně soc.zařízení, vlastně zajímá nás vše o tomto kempu i o jeho okolí,prosím o nějaké informace
děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil alyah (04. 11. 2006 18:40).
avatar Re: kemp Pila na ostově Punat
29. 10. 2006 14:47
To Alyah vstup do vody je na výběr od betonových molnebo jemný písek,až po přírodní skály.Pro děti určitě vhodné.Sociálky jsou skoro až nadstandart pro kemp.Na pláž kousek do městečka Punat také nedoporučuji 2 půlku srpna je tu přelidníno jako všude v HR a pláže jsou plné ahoj Standa
fota okolo Punatu
Re: kemp Pila na ostově Punat
29. 10. 2006 16:49
Letos na přelomu července a srpna jsme v kempu Pila trávili dovolenou právě s CK Holiday Brno.Byli jsme tam se staršími dětmi,ale byly tam i rodiny s mrňaty.Nám se tam moc líbilo a uvažujeme že se tam za rok podíváme ještě jednou.Pláže tam jsou opravdu všeho druhu a z kempu je to na pláž kousek.Pokud budete mít zájem o nějaké foto tak dejte vědět.
Letos na konci června jsem byla v Pile a moc se mi tam líbilo. Sociálky jsou tu tři, i když všechny nepatří kempu, ale nikdo nic neříkal, když jsme tam chodili. Ty nejlepší jsou jako vždy nejdál, ale zase taková dálka to není, asi 100 metrů. Ale zato je to opravdu luxus!! Pláže jsou taky dobrý, navíc jsme měli velký teplo, takže super, zmrzlináři milý, dávali nám slevy a zkuste někdy jít kolem zmrzlináře a zeptat se která je nejlepší, dá vám malej kopeček zadarmo. A navíc je jich tam tak pět, tak když se zastavíte u každýho tak už jste plní..yawning smileyD
Letos na konci června jsem byla v Pile a moc se mi tam líbilo. Sociálky jsou tu tři, i když všechny nepatří kempu, ale nikdo nic neříkal, když jsme tam chodili. Ty nejlepší jsou jako vždy nejdál, ale zase taková dálka to není, asi 100 metrů. Ale zato je to opravdu luxus!! Pláže jsou taky dobrý, navíc jsme měli velký teplo, takže super, zmrzlináři milý, dávali nám slevy a zkuste někdy jít kolem zmrzlináře a zeptat se která je nejlepší, dá vám malej kopeček zadarmo. A navíc je jich tam tak pět, tak když se zastavíte u každýho tak už jste plní..yawning smileyD
Re: kemp Pila na ostově Punat
29. 07. 2007 11:58
Chystám se do kempu Pila sama s 6letým synem a chtěla bych se Vás tímto zeptat, zda je tam hodně dětí a dětské animace, měla bych zájem i o shlédnutí fotek, máme jet do karavanu, je jich tam více a jak to tam vypadá, cestujeme s CK Holiday Brno.
Děkuji Vám
Svatava Ov.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.