Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ceník kempu

Autor valeri 
avatar Ceník kempu
01. 07. 2006 12:52
Ahoj. Jaké jsou běžné ceny v kempu za osobu, auto, parcelu, stan /den?
Letos máme zaplacený hotel na 10 dní, ale chtěli bychom si pobyt prodloužit o pár dní v nějakém kempu v okolí Splitu (Adriatic u Primostenu nebo Galeb u Omiše). Všude jsou ale ceníky min. na týden. Jde mi jen o přibližnou představu o ceně.
Dík za odpověď
Re: Ceník kempu
02. 07. 2006 11:08
To jste se asi špatně podívali. Všude jsou ceny na jeden den. Jen někde mají ceny v eurech, jinde v kunách, ale vždy na jeden den.
avatar Re: Ceník kempu
02. 07. 2006 21:10
Tak jak píše Radek je to na den a pro vaši sestavu v těchto jmenovaných počítejte s cenou,která se bude přibližovat k 30 EU/den.Velké a drahé kempy.Ceny na týden jsem snad ještě v kempech neviděl,snad sleva při delším pobytu 5-10% tu někde mají.
Elfy
Re: Ceník kempu
14. 08. 2006 14:09
6.8.2006 jsme prespali v kempu finidi na Istrii v Umagu. Cena za dve osoby, auto a stan byla vecer pri prijezdu 30euro. Rano pri placeni 33 euro. Zvlastni..... A take bych chtela upozornit, ze cena byla zvysena o 20% z duvodu, ze jsme v kempu spali mene nez tri noci.
avatar Re: Ceník kempu
14. 08. 2006 18:21
Není se čemu divit.Istrie je poměrně drahá a ceny kempu jsou bez pobytové taxi.Tu nikdo v ceníku kempu neuvádí/je pokaždé jiná,dle oblasti/ a pak vám to automaticky přičtou.Zase na druhou stranu,při delším pobytu některé kempy dávají slevy třeba až 10%.

MirekŠi
Re: Ceník kempu
21. 01. 2007 14:33
Zdravím. Podívej se sem www.kemp-mira.cz yawning smiley Zde máš pobytovou taxu i parkovné v ceněthumbs up



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JIRKAT1 (03. 06. 2007 09:10).
Re: Ceník kempu
24. 04. 2007 23:00
Já nevím, ty dotazy tak docela nechápu. Je na tohle fórum odkaz z více stránek než z www.chorvatsko.cz? Protože ne těhle stránkách jsou ceníky většiny kempů. Ale stránky ihvar.cz moc neznám, tak nejspíš tam tolik informací není...confused smiley
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 10:01
Prosím vás, už som z toho blbec, chceli by sme ísť v auguste do Bašky, camp Zablace.

5 osôb, 1 auto, 2 stany, 7 nocí.
Na nete som našiel tento cenník (výber):

Osoba - 5,- EUR
Dodatočný stan/auto - 3,- EUR
Miesto s elektrikou 220V, zóna II (neparcelovaná, tak to chceme) - 14,- EUR
- budeme potrebovať 2 miesta, keď máme 2 stany + auto ?
Chladnička - 2,10 EUR

Vie mi prosím niekto z tohoto vyrátať, čo budeme SPOLU platiť na DEŇ ?
Ďakujem moc, už mám z toho hlavu ako melón... confused smiley
D33
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 10:33
Neznám Zablace, ale tam co jezdím já je to tak. Buďto jako já máte parcelu lze rezervovat konkrétní místo a dostanete ohraničený prostor (vetšinou živej plot) kde co se Vám tam vejde neplatíte navíc, ale je to o asi tak o 2 Eura víc než normální plac.Takže bych řekl, že Vy zaplatíte 5x5 Euro za osobu + 3 Eura za druhý stan 14 Euro za ten neparcelovanej plac a 220 + cca. 1 Euro taxu za 18+ děti do 12 nic 12-18 pul Eura.
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 10:57
Ďakujem D33, takže ak dobre rátam : (5x5)+3+14+2,10 = 44,10 EUR / 5 osôb = 8,82 EUR/osoba/noc (bez pobytovej taxy).
Za predpokladu, že za auto sa neplatí a za stan sa platí až za ten druhý - prvý je nejak v cene. Miesto by účtovali tiež len jedno.

Rátam to dobre ?
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 11:36
za 10 euro ležet na zemi ve vlastním stanu - to muže jenom šílenec
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 12:26
Za 10 EUR ležať na nafukovačke v BAŠKE v AUGUSTE, v prírode, medzi rovnako "postihnutými", čapovať si svoje pivo, opekať čerstvé ryby, gitara, vzduch - to nemôže pochopiť iba šílenec...
D33
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 13:25
Jo podle mě počítáte dobře jeden stan a jedno auto je v těch 14 euro za plac.Jinak pro Miru jezdím ko kempů téměř 30 let ve 4 zdech jsem celej rok a ani netuším zda prší jsou hvězdy měsíc fouká vítr nebo padaj kroupy tak to chci alespoń 3 týdny i když připouštím že to není supr levný, ale nádherný 15 metrů od moře 24 hodin.
Re: Ceník kempu
20. 06. 2007 14:14
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (20. 12. 2012 11:28).
Re: Ceník kempu
23. 06. 2007 16:17
Nechapu, proc tu porad nekdo bojuje proti tem, co jezdi do kempu. Cely rok jsem zavreny mezi 4 stenama, no tak chci byt na dovolene ve stanu, no a co!!?? A je mi uplne jedno jestli to stoji stejne jako v apartmanu nebo ne. Proste jedu pod stan. Neni to ani nejlevnejsi, ani nejpohodlnejsi, ale je to moje volba. No a po obede neodpocivam v chladnejsi mistnosti, ale vezmu deku a lehnu pod strom. Komu se to nelibi, at si pr..del polibi.
Radek
Bubu
Re: Ceník kempu
02. 07. 2007 16:29
avatar Re: Ceník kempu
03. 07. 2007 09:51
Radku jsi pašák...fandím ti ,celá naše rodina i se spoustou přátel již celá desetiletí nic jiného a jinak nedělají ,i když teď už v důchodu přece jen dáváme přednost karavanu a pobytem se vším všudy v přírodě...problém je asi i v tom,že dnešní konzumní společnost už neví co by a jak by,přitom v tom krátce vymezeném lidském čase jím to nejhezčí co člověk může v souznění s přírodou prožít nenávratně uniká...dobře jim tak !!!.. s pozdravem Miloš
Jitus
Re: Ceník kempu
06. 07. 2007 20:51
Chystame se s rodinou jezdit po Chorvatsku.Potrebovala bych priblizny cenik kempu v oblasti Baska Voda(stan+auto+cena za 1 osobu+taxa+cena za plac)Cely den prosedim u pocitace,ale bezvysledne,jsem z toho zoufala,za mesic se tam chystame a nemam nic zjistenyho.Predem dekuji za odpoved s informacemi a klidne i se zkusenostmi z tehoz kempu.
avatar Re: Ceník kempu
06. 07. 2007 22:29
To Jitus :
Na této stránce se podívej na ceny kempu Baško Polje [www.baskavoda.hr] .
Re: Ceník kempu
09. 07. 2007 15:11
Nezoufejte ,
klidně jeďte. Kempů a minikempů je dostatek . Je hlavně velký rozdíl v cenách před sezonou a v sezoně. Ceny jsou přesné přímo na recepci každého kempu.
Je také rozdíl zda berete parcelu (většinou se vyplatí již od 3 lidí) nebo volné neohraničené místa.
Nejlépe je vybrat oblast a na místě vybrat z několika možností . Cena - po skušenosti je slušná cena na parcele u moře (3 dospělí) do 700,- Kč/den , Na volném prostoru se již počítá vše zvlášť (auto,stan,el.přípojka,a pod) vetšinou
se dá okolo 550,- Kč/den . V minikempech je to o domluvě s majitelem.
nějaké velké odchylky jsme nenašli.
Takové ceny jsou i u některých kempů u nás. Ovšem málo které dosahují takových kvalit(sociální zázemí,sportoviště a pod) jako kempy v Chorvatsku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.