Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam jet s dětmi na Istrii

Autor Soňa Shone 
Ahoj,
asi budu opakovat podobnou otázku, ale pokud někdo prosím víte o hezkém a levném kempu na Istrii anebo ubytování dva dospelí a tři děti - do 10 eur/osobu, výhoda by byla písčitá pláž, dejte mi prosím vědět na mail shone.david@tiscali.cz. Díky Soňa Shone
Re: Kam jet s dětmi na Istrii
21. 05. 2006 17:20
koukni na www.arenaturist.hr
Re: Kam jet s dětmi na Istrii
24. 01. 2007 00:43
Ahoj,
řešíme podobný problém, taky nevíme kamyawning smiley( Potřebuji aby to bylo do moře pozvolné kvůli dětem.
Chtěli jsme na Bašku, ta je pro ně ideální, ale teď nějak nevím.
Achjo!
Již 6 let jezím do pěkného kempu ke známému do karavnu a dětem se tam moc líbí. Cena není přemrštěná a já navíc upřednostňuji užít si dovolenou v přírodě a ne v cihlovém vyhřátém apartmánu. V případě zájmu mohu kontakt dát, napiš si na můj e mail: marcela.zivuskova@seznam.cz
pepino1
Re: Kam jet s dětmi na Istrii
28. 01. 2007 19:36
kemp marina v rabacu
Re: Kam jet s dětmi na Istrii
29. 01. 2007 16:32
Kemp Marina tedy pro děti moc vhodný není. Je tam jen jeden slušnější vstup do moře. Je to sice trochu romantika ale pro dospělé.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 159
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.