Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO

Autor Radim 
Pište sem podle Vás nejlepší kemp v Chorvatsku s pěkným prostředím, mořem atd. + cestovní kancelář u které se dá zájezd objednat (nejlépe BRNO)
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
09. 05. 2006 21:36
mám dobrou zkušenost s Atlas Adria, kemp záleží na tom co od něj očekáváš, každý má něco
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
16. 05. 2006 18:58
a proč do hledání kempu potřebuješ zatahovat nějakou cestovku. To je trochu zbytečný ne. Místo v kempu je vždycky a všude a když se Ti tam nelíbí, sebereš se a jedeš jinam. Takhle jim to vylepíš dopředu, jak v hotelu a nehneš se z místa.
JÁ CESTOVKU PROTO, ŽE SE MI S SEBOU NECHCE VOZIT DŘEVĚNÝ SRUB S VÝBAVOU
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
22. 05. 2006 21:50
Pokud jedeš do stanu, tak je cestovka zbytečná. Prostě vezmi stan a jeď tam, kde se ti líbí. Jednou jsme si vyhledli kemp u Trogiru. Na internetu to vypadalo slusne, tak jsme si rekli, ze tam pojedeme. Hned po prijezdu nam vsak bylo jasne, ze radeji vypadneme a pojedeme jinam a bylo nam moc lito nasich spoluobcanu, kteri prijeli pres cestovku do stanu a byli v tom srabu uvrtani. Pres cestovku stany nebrat!!!thumbs down
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
26. 05. 2006 21:20
ani srub nemusíš přes cestovku
Kempový program nabízí v Brně kromě zmiňované Atlas Adria také CK Holiday a CK Victoria. Těžko říct, který kemp je nejlepší a kde je nejlepší pláž. Je potřeba projít nabídku, pročíst informace na zdejších stránkách, prohlédnout fotky a rozhodnout se.smiling smiley
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
28. 05. 2006 16:59
My jezdíme do stanů každoročně,tedy kromě dvou pobytů v apartmánu jednou hotel.V kempu jsme byly asi přes 4 cestovky,ale nejčastěji s CK Viktoria a řekl bych že je nejlepší.No nic méně letos jedeme přes Zlíntour,tak uvidíme.
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
31. 05. 2006 17:03
Velmi zajímavý je kemp MLASKA na ostrově Hvar. Je předělen i pro nudisty. Možnost si objednat dřevěný bungalov pro 4 osoby. Pláž vhodná i pro děti. Více podrobností jsem se dočetla na xxx....
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
31. 05. 2006 17:19
Koukám, že to neprošlo. Když budete mít někdo zájem, pošlu informaci emailem. Tato cestovka ¨nabízí dovolenou i v rybářských domcích (naprostá samota) a mnoho domků a apartmánů na severním a jižním pobřeží Hvaru směrem k Sučuraji.
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
31. 05. 2006 18:42
evola: Muzu poprosit? Diky
Můžu také poprosit
reindl@seznam.czhot smiley
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
04. 06. 2006 19:10
pro reindlp: Adresu jsem poslala!!
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
12. 06. 2006 08:08
ahoj jeli jsme s Victorii , bylo to super . Byla to chatka v Živogošče v kempu. Je tam hlavně nádherná krajina , pohled z moře na pohoří Biokovo je jedinečný.Moc rádi se tam vracíme , ale už né s cestovkou , je mnohem lepší si pronajmout u někoho v okolí apartmán .
Můžu také poprosit o adresu kempu a cestovky
Mi jedem už po třetí s Holiday Brno. Omiš(Galeb dobrý kemp ale kalná vodaa,písek ,studená vlévá se tam řeka z hor),Pag (Šimuni pohoda a klídek,oblázky) a letos skusim Bašku(četl jsem o tom hodně a tak doufám,že to bude teky poho) Nejsme nároční a máme rádi pohodo a klídek!!!!
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
28. 06. 2006 09:36
V Brně vyprodává CK Gargano stany v kempu Soline Biograd na Moru za pakatel. Ale dočetla jsem se tu, že je to tam děs a hrůza, tak nevím.
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
29. 06. 2006 21:39
no my byly s vítkovicetours v bašce vodě a super!!!!!!!!
My si vybíráme oblast, kde jsme ještě nebyli, kterou ještě nemáme procestovanou (neradi se vracíme na stejné místo) a podle toho hledáme ubytování v kempech. CK Holiday nás ještě nezklamala.
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
28. 07. 2006 09:39
V neděli jsem se vrátila z Vrsaru, kousek od Poreče, přes cestovku Viktoria z Brna. Pěkný klidný kemp, blízko města, malé starobylé městečko. Sociálky nové, čisté. Pláž hlavní oblázková, plná rodin s dětmi, dále kamenitá skalnatá, super. Jen v moři nic moc život. Celkový dojem cestovní kanceláře, tedy delegátky mě trochu zklamal, ale to je věc názoru.
Re: NEJLEPŠÍ KEMP (ubytování stany) + PŘES JAKOU CESTOVNÍ KANCELÁŘ BRNO
11. 11. 2006 14:20
Má někdo zkušenosti s ck.PuxTravel,našla sem ji na netu nabízí pobyt na Rab do kempu San Marino kam by jsme chtěli v létě vyrazit
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.