Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp v okolí dubrovníku

kemp v okolí dubrovníku
03. 06. 2019 22:03
Ahoj všichni,

jedeme do kempu úplně poprvé. Máme stan.

Můžete mi prosím doporučit kemp v okolí dubrovníku, kde je cisto, sprchy, záchody, pěkné prostředí a blízko k moři. Jestli znáte i ceny, bylo by fajn smiling smiley

Moc děkuji
avatar Re: kemp v okolí dubrovníku
04. 06. 2019 14:21
V okolí Dubrovníku ?? kolik km. V Dubrovníku je snad jen jeden Solitude,ale cena je závratně vysoká,skoro ke 40 E/noc? Jinak v okolí tak 30km se jich najde více.Bude záležet i na termínu.Pokud prázdniny (červenec,srpen) tak to bude dosti špatné.My jsme v tomto termínu místo vůbec nenašli,všude plno.Před a po sezóně už je to OK. Měl bych typ na Slano a nebo Molunat,jsou to rodinné kempy na zahradách majitelů a u moře. Ostatní jsou daleko od moře a nebo strmě dolů (např. Orašac,Trsteno). Je to"chudší" oblast na kempy. Pak ještě něco na Pelješacu se najde,ale to už je dál od Dubrovníku. Nám se nejvíce líbilo ve Slano v kempu Rogač,cenově do 20E a nebo v Molunatu u otce a syna Adriatic I a II. Toto jsou poslední kempy v HR,pak už je skok do MNE. Chce to popojíždět a hledat co bude vyhovovat.

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 37
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.