Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Malé kempy Istrie nebo Krk

Autor Renáta 
Malé kempy Istrie nebo Krk
07. 05. 2019 09:30
Nemáte prosím někdo zkušenosti s malým kempen na Istrii popřípadě Krku?? Asi špatně hledám, protože jsem našla samé velké. A hlavně osobní zkušenosti jsou lepší.Chtěli bychom vyrazit karavanem v červenci. Dva dospěli a děti (15,13 a 4 roky) Můžete poradit??
avatar Re: Malé kempy Istrie nebo Krk
07. 05. 2019 16:32
Istrie a Krk je MOC špatná volba o prázdninách. Malých je málo a všechny kempy v tuhle dobu jsou narvané. Bez rezervace jsme se vůbec do kempů nedostali,už od závor nás posílali pryč. Chorvatsko začíná být narvané i mimo sezónu.Předloni jsme jeli od z hora až dolů na jih a prakticky jsme místo nenašli,když tak na přespání u recepce. Nakonec jsme popojeli až do Černé Hory a tam nebyl žádný problém a za poloviční ceny.Možná budete mít štěstí,ale moc tomu nedávám. Dokonce jsme měli problém s místem i v oblasti kde je takových rodinných kempů hodně,jako Zadarsko,Pakoštane Biograd atd. Jedním slovem,v Chorvatsku začíná být hodně "těsno".

MirekŠi
Re: Malé kempy Istrie nebo Krk
11. 05. 2019 19:31
Souhlasím s "matadorem" Tvsatem. Krk je celkem dost nacvakaný i mimo sezonu, a ten "vrch" všichni používají jako destinaci italů a nebo jen jednonoční pro přejetí někam jinam.
Předloni jsme chtěli sehnat místo pro dvě auta dle zvyklostí "vedle sebe" parcely, psali jsme jim snad už od března a byl to obrovský problém. Nakonec se nám povedlo dostat motorhome do místa pro auta a stany, kam dojede max T5. Ale souhlasím se vším výše uvedeným .
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 31
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.