Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kemp Orebič

Autor pepYks 
kemp Orebič
05. 08. 2005 07:25
Byl někdo v tomto kempu na poloostrově Pelješač. Co si o něm myslíte a jaké je město Orebič. Díky.
tl
Re: kemp Orebič
07. 01. 2006 17:33
Zdravim,na tomto místě jsem byl,město je moc hezké a kemp hnusný
Sluničko
Re: kemp Orebič
27. 01. 2006 11:38
Ahoj,
můžu ti klidně odpovědět na tvůj dotaz. Byli jsme v roce 2001 na dovolené kousek od Orebiče (asi 3 km) v kempu PERNA s CK Holiday Brno. I když jsme tam byli v pravou sezónu od 12.7., tak kemp byl naplněný tak akorát. Ono je to přece jenom dál a ne každému se chce tak daleko jezdit. Koupání bylo skvělé, moře čisté, v kempu celkem klid. V kempu je vybudovaná jedna nová budova sociálek, sprcha slušné, záchody normal, občas špinavé, ale uklízeli je několikrát denně, nebyl problém. Starší sociálky v kempu jsou dost děsné, já osobně jsem tam vůbec nechodila, staré turecké WC, hrůza. Na pláži byla sprcha. Celkově se nám tam moc líbilo, protože u moře byl klid, hlavně plno místa. Ne jako na Makarské, kde se na pláž nevejdeš. To tady nehrozí. Krásné počasí a výhled na otevřené moře. Taky výlet na Korčulu lodičkou byl skvělý. Celkově můžu toto místo jenom doporučit!!! Zájez mi totiž pomáhala vybírat známá, přímo v CK Holiday pracuje a říkala, že je to klidné a krásné místo. Pokud nevyhladáváš blázinec letovisk typu Baška Voda, tak je to skvělé místo pro bezvadnou dovolenou.
Moc zdravím.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (27. 01. 2006 11:41).
Re: kemp Orebič
29. 01. 2006 22:59
Perna kemp střední třídy,vhodné pro serfy.Fučí tam jak na Sněžce.Nepochybuji o tom ,že má taky svoje příznivce.
Tomáš
Re: kemp Orebič
23. 02. 2006 12:15
Kempů je tam víc. Koncem září jsme byli v kempu, který je přesně na začátku Orebiče (je tam pro kemp zrcadlo, aby je někdo nesrazil autem, když vycházejí z vrátek). Kemp je celkem v pohodě, sociálky asi dvoje, lepší jsou úplně nahoře v kempu. A dá se říct, že sou lepší než v Bašce Vodě. Na pláž cca 3-5 min. Do centra Orebiče 15-20 min, možná víc.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 176
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.