Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dost už těchto velkejch kempů

Autor pepé 
pepé
Dost už těchto velkejch kempů
29. 07. 2005 12:27
Dost už těchto velkejch kempů. Vždyť je to pořád dokola. Napište něco o minikempech v okolí Zadaru nebo všeobecně o malých rodinných kempech.
Vždyť ty velký mají internet. stránky a tam si všechno najdu.
taky bych rád četl nějaké typy na minikempy. Loni jsem sjel z magistrály do Sukošanu, projel městem přímo k moři a tam byly nějaké kempy přímo u vody. V jednom jsem se zastavil. Bylo tam asi 10 míst na větší stany a karavany + 6 apartmánů ( vila se zahradou ). Já bych zůstal, ale ženě se to zdálo trochu drahé. O 2 hodiny později jsme zakotvili ve velkém kempu se stejnýma cenama. Vracet se už nemělo smysl. Název té vily si bohužel nepamatuji. Ale bylo to dobré místo. Chce to jenom projít po tom pobřežním chodníku.
Beruška
Re: Dost už těchto velkejch kempů
11. 08. 2005 10:52
Zkus Omiš-Duče, např. Autokemp RAJ. Malý, klidný, bezva.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.