Chtěla bych jet někde na Istrii nejlépe do Puly. Když jsem si pročitala vaše diskuze, doporučovali jste kemp Stoja. Mohli byste mi někdo poradit kolik by vychazí ubytovaní za 1 stan a 2 osoby/buď za noc nebo na týden. Potřebovala bych kontakt na jeden z těch levnějších smiling smiley)). Moc by mě to pomohlo. Děkuju
Pred tydnem jsem se z Istrie vratil... Byli jsme tam dva a stan. Tady je náš deník: [hr05.wz.cz] :-)

Ke kempu Stoja jsme dosli, ale jenom k recepci. Je to pekny kemp na poloostrove. Plocha je naparcelovana a parcely jsou ve stinu stromu... Ale ceny jsou vysoke. Za jednu noc po nas chteli za nejlevnejsi typ parcely a dve osoby 23 euro (690Kc). A nezalezi na tom, jestli mas auto nebo ne. Nakonec jsme se ubytovali v hostelu ve Verude. Je mensi a tim nam byl prijemnejsi, je hned u plaze, je levnejsi, je se snidani a je ne moc daleko od Stoji. Ve Verude. Za dva lidi a stan 164HRK (650Kc) za prvni noc a za kazdou dalsi noc 144HRK (570Kc). Kdyztak napis, poradim:-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (29. 07. 2005 11:52).
Pašák
Re: Potřebuju poradit cenou v kempech
29. 07. 2005 15:50
Všechny tyhle informace i s ceníkama kempů máš na www.chorvatsko.cz, jen se podívat
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.