Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Camp ci apartman?

Autor Bedob 
Camp ci apartman?
22. 07. 2005 12:46
Zdravim.
Planujeme toho roku niekedy okolo 25.8 vyrazit do Chorvatska so stanmi.
2 rodiny 5a 3 clenna , autami.
Otazka je kam a ci do campu alebo do apartmanu.
Rozhoduje hlavne cena , ale musi to odpovedat urcitej urovni hlavne socialnych a hygirnickych zariadeni.
Som precital kopec liniek z tohoto fora a som na rozpakoch :-).
Vychadza mi to , ze by sme mali skusit nieco okolo splitu , maly camp a hladat a hladat ....
Neviem , mozno z cestovkou by to bolo s mensimi problemami ?
Da sa v campe rovno dohodnut aj s nejakou cestovkou na ubytovani v stanoch?
Alebo je vyhodnejsie mat svoje stany ?
Alebo hladat apartmany ?
Cena by mala byt do 25eur na rodinu....
Poradte pls



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (22. 07. 2005 12:48).
Veronika.
Re: Camp ci apartman?
22. 07. 2005 13:42
25 EUR na 5ti člennou rodinu se mi zdá i do kempu málo, ale snad někdo poradí. Pokud bych jela do kempu a chtěla to co nejlevněji, tak stany vlastní, platí se za vše.
S cestovkou je to prakticky bez problémů, ale když jsem viděla ceny za app. v katalozích z CK, tak byly podstatně vyšší než při domluvě přímo s majiteli app. v Chorvatsku. Navíc nikdy nevíš, jak app. bude vypadat a jak daleko bude od pláží. Pokud bude mít CK volné stany v kempu, tak snad by se domluvit dalo.
Re: Camp ci apartman?
22. 07. 2005 14:02
No cenu som hodil v ramci campu , pretoze sa mi vidi ze ak je moznost napr mat apartman za 40 eur , tak za 35 camp sa neoplati.
preto sa pytam , v Chorvatsku som bol pred 2rokmi s cedstovkou v campe , bolo super , ale teraz by som chcel skusit na blind.

A neviem sa rozhodnut ci camp ci apartman .... A cena ako pozeram sa oproti roku 2003 zvysila celkom dost :-(, teda rad by som nejaku radu , pripadne tip od skusenych.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (22. 07. 2005 14:03).
Re: Camp ci apartman?
22. 07. 2005 18:12
kemp Adriatic u Primoštenu. Jsou tam 3 české cestovky : jedna má zařízené stany, druhá přívěsy a ta třetí má pěkné sruby. Dá se domluvit s delegáty těch cestovek i na místě.
Re: Camp ci apartman?
04. 08. 2005 21:22
Kupte si vlastní stan a jeďte si kam chcete. Za 35 Eur v kempu - to by jsi mohl mít i s úklidem stanu. :-)

Raději jeďte do apartmánu !!!!!!!
Čím méně lidí v kempu, tím to tam bude čistší.
Veronika.
Re: Camp ci apartman?
05. 08. 2005 10:55
Jen taková "drobnost": pokud nesnášíte noční vedra nebo máte malé děti, tak opravdu dobře zvažujte.
Re: Camp ci apartman?
06. 08. 2005 12:38
Souhlas s Veronikou. Jednou jsme byli v kempu v chorvatsku a vyšlo nás to úplně stejně jako když jsme ubytovaní u známého v apartmánu a to platíme 10 eu na osobu. A to si ještě za náma postavili stany slovinci stany a už od 7 hodin ráno jim tam řvali děti a ve stanu bylo tak 30 stupňů. Takže od té doby jezdíme zase jenom ke známému kde nám tak nanejvýš kokrhá kohout. Nazdárek
Re: Camp ci apartman?
07. 03. 2007 08:30
Prosím poradila by jste mi adresu toho ubytování? Hledáme s manželem levné ubytování sami dva. Děkuji
Re: Camp ci apartman?
07. 03. 2007 09:01
To:Šarmanová
Podívejte se na ....... byli jsme loni a super i cena.
Pošlu meil.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (07. 03. 2007 09:04).
Re: Camp ci apartman?
20. 04. 2007 14:38
Ahojky! Chtěla bych Vás všechny požádat, jestli nevíte o nějakém dobrém kempu přímo v Dubrovníku. Nebo nějaký kemp, odkud je to kousek do rušného města, plného nočního života, ovšem také s nějakými (klidně i rušnými) písečnými nebo oblázkovými plážemi. Děkuji moc! Veronika
Re: Camp ci apartman?
23. 04. 2007 07:18
Pokud chceš, tak mi napiš, dám Ti bezva tip. Kemp je do 1/2 hoďky od města, pláže písečné, oblázkové i malé soukromé
hezké léto
avatar Re: Camp ci apartman?
23. 04. 2007 16:44
jj, ten camp by mne take zajimal, Diks.
avatar Re: Camp ci apartman?
23. 04. 2007 19:21
Taky by mne zajímal,letos tam jedeme také.Díky,stačí kliknout na můj e-mail

MirekŠi
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 224
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.