Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Poraďte kam v Chorvatsku

Autor čopr 
čopr
Poraďte kam v Chorvatsku
22. 06. 2005 18:47
Jedu tento pátek do Chorvatska ,ale ještě nevím kam .Zítra se chci jít podívat na nějaké Last Minute.Jedu sám s klukem také nechci sedět na nějakém pustém ostrově.Dnes jsem našel tohle forum tak to chci vyzkoušet ,třeba mi někdo odepíše.Ctěl bych nějaký zařízený stan od cestovky.
jirkaK
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
22. 06. 2005 19:35
tak to máš ještě dost času na četbu. Tak čti, je toho tady mraky !
fery z telče
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
24. 06. 2005 07:48
Sedni na čopra i s klukem a kašli na cestovky
hezkou dovolenou
Van
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
24. 06. 2005 08:46
do zařízených stanů se jezdí z ck Victoria...zukus mrknout
Táňa
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
28. 06. 2005 20:02
12 let jezdíme do Vrsaru do Turist kempu,který je super čistý-toalety,sprchy atd.Je tam i klid,ale přitom jsi za 5 min.v centru malého města,kde jsou stále nějaké akce-taneč.zábavy,diskotéky,trhy..Zkoušeli jsme jet i jinam-Makarská,Zadar,Krk,ale opět jsme se vrátili sem.Komu jsem Vrsar doporučila,byl spokojen.Jinak radím nestanovat na parcele,ale projet celým kempem ,kde se stanuje absolutně volně.Jinak pěknou dovču!! t.
Veronika
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
29. 06. 2005 11:29
Kemp doporučit nemůžu, protože jezdíme do apartmánu, ale viděla jsem jeden v Podgoře. Hyg.zařízení bylo čisté stejně jako celý kemp, ale toho hmyzu kolem umyvadel a odpadk.košů, žádné soukromí, horko, ...
Když jsem si spočítala cenu (auto, vlastní stan, 2 dospělé osoby, 1 dítě, rekreační poplatek a mám pocit, že ještě něco tam bylo), tak jsem dospěla k tomu, že za apartmán dám něco na víc (30 EUR platíme za nás 3 v Podgoře v klimatizovaném apartmánu s výhledem na moře, 30 m pěšky od moře), ale mám své soukromí, doklady, peníze, kameru i foťák můžu bez obav nechat v pokoji, ...

Ať už si vyberete jakkoliv, pěknou dovču :-)

jirkaK
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
29. 06. 2005 16:44
jo jo děvčata, svatá pravda. Akorát, že ten co se ptal se už pár dní u toho moře válí.
Pašák
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
29. 06. 2005 23:47
Ale maj dobrou vůli, hahaha....
čopr
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
05. 07. 2005 12:59
Tak jsem nakonec jel na ostrov PAG kemp Tomi na Povljaně.Pro jednoho 490 Kč plus 7 kuna na noc pobytová taxa.Nádherné počasí málo lidí v kempu málo lidí.Kultůra sice žádná ,ale pokud máte svoji dopravu tak se dá zajet do Pagu a tam už je živo.Je tam také léčivé blato tak jsem se tam chodil každý den namazat ( tím bahnem). Ještě k cestě tm po staré na Plitvice super cesta ,zpět po dálnici Hrůza dálnice nikdy více.
jirkaK
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
05. 07. 2005 19:57
co blbneš čopr, nešiř tady bludy. Co ti na dálnici vadilo ? I kdyby tam byla zácpa, tak na mašině si to projel kolem, ne? Tak o co go ?
čopr
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
06. 07. 2005 10:36
To máš pravdu ,ale klukovim POLEM to asi moc nešlo.Motorky bez problemu,ale většina jezdí auty .takže to čekání je ne¨mine.čopr
doporucuju kempy v duće (to je asi 30km od splitu a kousek od omiše).v nekterych sou i stany.
Snad nejhorsi kemp je v Basce Vode u Makarske. Hruza a des. Pred tydnem jsem se vratila z Medulinu na jihu Istrie, kemp Fažana(byla jsem s CK TSC Vitkovice) super kempik, udrzovany, super socialky, blizoucko k mori, muzu vrele doporucit, pobrezi je kamenite skalnate, ale v pohode se daji mistecka najit. Muj nazor velmi klidny, navic v sezone a malo lidi. V kempu je obchod, smenarna, restaurace, ziva hudba, do mesta Medulin kousek, do Puly taky.
Mam zkusenosti s kempem na ostrove Rab Padova III (s CK Viktoria), mimo sezonu superni, jinak na malou plaz moc lidi. Ale vecerni prochazky do Rabu nadhera.
Veroniko,kde je v Podgoře apartman za 10euro a jak vypadá?Prosím o e-mail na adresu EvaDordova@seznam.cz
monalyza
Re: Do prdele
25. 05. 2006 12:53
Ahoj,hlavně nejezděte na murter ,byli jsme tam předminuly rok,v katalogu vypadalo super,ale nic moc je tam taky kemp,ja osobně bych do něj nejela.
Skuste se podivat mi jedem letos do chatek,vyjde to cenově skoro stejně ,ale jsou super.
Jsou skoro všude na bašce,solaris-šibenik,fažana kemp je toho moc,možna to ted pletu,my jedem na solaris do těch chatek,někdo píše ,že je tam na nic někdo,že je tam fain.Kamaradka tam ted byla a řikala ,že pro děti je to super bazeny,prulisky,město je sice dale ,ale jezdi tam autobusy pravidelně do města.
Najděte a koukněte i stanu je tam celkem hodně.Zdravim




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 17:26).
monalyza
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
25. 05. 2006 16:09
Všem se omlouvam, ale když mě to tak baví.....




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 17:26).
monalyza
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
25. 05. 2006 16:11
Přidavala jsem jen pár panáčků pro radost.............




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 17:26).
luboš 2
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
25. 05. 2006 17:08
Mám rád panáčky, pošlete ještě nějaké, jo?




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 17:25).
monalyza
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
25. 05. 2006 17:15
poslouchejte kdo posila za mně ty panačky????????????




Upraveno 2krát. Naposledy upravil (25. 05. 2006 17:25).
Janulka
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
02. 07. 2006 12:02
Ahoj zdravím ráda bych věděla který kemp je podle Vás vhodmý a za dobrý peníz pro bandu 10lidí, kteří nejsou nároční. rádi bychom něco s se sportovním vyžitím. Byli jsme jednou na Stupici, ale stany nebyly nic moc propocené hnusné matrace, ale krásna pláž asi 15 minut od kempu a městečko taky blízko. Chyběl nám tam plážový volejbal. Viděla jsem chválu na kempy: STOJA, MLASKA, BAŠKA, ČIKAT, ŠIMUNI a OMIŠ - DUČE. Je nějaká dobrá duše, která poradí? Chceme jet sami autem a nahjít si něco na místě, vlastní stany nemáme. Moc díky
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
16. 07. 2006 11:48
Rab .Kemp San Marino.Písek paráda.Karel
kyera
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
04. 07. 2007 17:40
Ahoj, poradte, rada bych jela k mori,ale ne zase aby tam bylo hodne lidi, nejake zakouti, nebo misto,kde je cisto a klid... HR je krasna zeme ale kazdy pise jen o znamych mistech, chci neco special smiling smiley Diky moc!!
JARDYS
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
06. 07. 2007 10:13
Janulka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj zdravím ráda bych věděla který kemp je podle
> Vás vhodmý a za dobrý peníz pro bandu 10lidí,
> kteří nejsou nároční. rádi bychom něco s se
> sportovním vyžitím. Byli jsme jednou na Stupici,
> ale stany nebyly nic moc propocené hnusné matrace,
> ale krásna pláž asi 15 minut od kempu a městečko
> taky blízko. Chyběl nám tam plážový volejbal.
> Viděla jsem chválu na kempy: STOJA, MLASKA, BAŠKA,
> ČIKAT, ŠIMUNI a OMIŠ - DUČE. Je nějaká dobrá duše,
> která poradí? Chceme jet sami autem a nahjít si
> něco na místě, vlastní stany nemáme. Moc díky


NA ČIKATU SI VYBEREŠ RECEPCE TĚ NENECHÁ NA HOLIČKÁCH,TO MI VĚŘ
JARDYS
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
06. 07. 2007 10:21
Janulka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj zdravím ráda bych věděla který kemp je podle
> Vás vhodmý a za dobrý peníz pro bandu 10lidí,
> kteří nejsou nároční. rádi bychom něco s se
> sportovním vyžitím. Byli jsme jednou na Stupici,
> ale stany nebyly nic moc propocené hnusné matrace,
> ale krásna pláž asi 15 minut od kempu a městečko
> taky blízko. Chyběl nám tam plážový volejbal.
> Viděla jsem chválu na kempy: STOJA, MLASKA, BAŠKA,
> ČIKAT, ŠIMUNI a OMIŠ - DUČE. Je nějaká dobrá duše,
> která poradí? Chceme jet sami autem a nahjít si
> něco na místě, vlastní stany nemáme. Moc díky


NA ČIKATU SI VYBEREŠ RECEPCE TĚ NENECHÁ NA HOLIČKÁCH,TO MI VĚŘ
KY
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
12. 07. 2007 10:34
zdarvím Vás, chceme jet na cres nebo na lošinj první týden v září (4 lidi-2 páry), máte někdo zkušenost s tím jak je tam plno a případně jestli se dá najít ubytování když pojedeme naslepo autem bez žádný rezervace a jaký jsou přibližně ceny za ubytování (nějaký bungalov, nebo pension,... prostě postel se střechou nad hlavou a nějakým sociálním zařízením)? díky Milan
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
12. 07. 2007 23:36
Bude lepší když se podíváš na diskuzní fórum "Místa v Chorvatsku" a najdeš si tam Cres i Lošinj. Nejspíš tam bude zkušeností dost, a kdyby ne, ptej se raději přímo tam.
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
22. 05. 2008 16:41
ahoj,
byl jsi pěkně draho, já to mám nejdražší v sezoně za 350 Kč/osobu/den
vetroplach
Re: Poraďte kam v Chorvatsku
30. 06. 2008 02:19
ak sa niekto chystá do Chorvátska a nevie kam, na tejto stránke získa kopec info
zažitých na vlastnej koži, samozrejme aj veľa fotiek, nielen mojich, ale aj napr. zábery
z filmov o Winnetuovi
pekné čítanie, trošku som sa s tým potrápil, ale CH. je moja srdcovka

[vetroplachmagazin.sk]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 210
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.