Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Barbariga

Autor hasto 
Barbariga
25. 03. 2009 18:41
Zná někdo Barbarigu? Konkrétně apartmány, co nabízí CK Zemek?
Prosím o informace, děkuji
Re: Barbariga
25. 03. 2009 21:27
Barbariga zní zajímavě,proto jsem tam hledal ubytování na prodloužený víkend asi před 3 lety.Ubytování však bylo vzhledem k polovině září dost drahé,proto soudím,že podle cen CK Zemek se jedná zejména o apartmány dál od pláže.Prošli jsme tenkrát 3-4 domy s apartmány,všechny byly moderně zařízeny.Celkově na nás Barbariga působila jako turistické apartmánové městečko.Pláž byla hezká,ale vzhledem k počtu apartmánů byla malá.Vpodstatě jsme odjeli: a) protože na nás městečko působilo hodně komerčně
b) vysoká cena
c) téměř plná pláž

Vše se ale mohlo za tři roky změnit,možná bude mít někdo čerstvé informace.Je to můj osobní názor,třeba vyhledáváte jiné destinace než já.

Karel
Re: Barbariga
01. 04. 2009 15:35
Pokud se nepletu, je to vesnička na Istrii, že? My jsme tam byli v roce 1993smiling smiley))))) Pak pokud vím, to tam nějak z části lehlo plamenem, ale to už nevím jistě. Jinak co si pamatuju, pláže jen z velkých oblázků a korálysad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 116
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.