Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pevnost Klis u Splitu

Autor Rosmarine 
avatar Pevnost Klis u Splitu
22. 03. 2009 12:27
Nikde jsem tu nenašla zmínku a zajímalo by mě, zda jste tam někdo byl?
Hlavně by mě zajímalo, zda je otevřeno každý den? Chceme se tam jet podívat v pondělí a to bývá hodně míst zavřených.
avatar Re: Pevnost Klis u Splitu
22. 03. 2009 14:19
Pevnost Klis je otevřena mimo pondělí od 9 - 19 hodin. Vstupné bylo 10 KN za osobu, děti 5 KN. Nejlepší kombinace je výlet do Solinu na římské vykopávky a návštěva pevnosti Klis.
Z pevnosti je krásný výhled na Split. Parkování před objektem. Nezapomeň si vzít dostatek vody (zejména na na vykopávky).
Re: Pevnost Klis u Splitu
22. 03. 2009 17:42
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fido (18. 12. 2012 18:01).
avatar Re: Pevnost Klis u Splitu
22. 03. 2009 18:29
Ahoj Podgoranine.
Ach jo, tak to jsi mě svými informacemi moc nepotěšil - ale samozřejmě Ti za ně moc děkuji. yawning smiley
V září při cestě na Pelješac chceme totiž jet opět po staré, která nás už loni okouzlila - v neděli odpoledne dojet do Rastoke a zůstat u Vučetů přes noc, v pondělí dojet do Sinj (plánováno bylo podívat se na Klis), přespat, ráno nakoupit v Getru a frčet na Pelješac.
Tak teď hledám něco jiného v blízkosti Sinje (dejme tomu do 30 km), kam by bylo fajn se podívat - poradíš mi? Díky. smileys with beer

Fotky jsou moc hezké a lidičkové z fóra povědomí yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rosmarine (22. 03. 2009 18:30).
Re: Pevnost Klis u Splitu
01. 04. 2009 08:25
rosmarine, taky jsem navštívila klis... jestli chceš, mrkni na fotogalerii [cestovatele....]

my měli ubytko sice na muerteru, ale projeli jsme to cca po split.

jestli je Klis v pondělí zavřený´, to nevím, ale my do něj vstupné neplatili... za to známí, kteří jeli den po nás platili student 30 Kn a dospělý 40 Kn...
avatar Re: Pevnost Klis u Splitu
01. 04. 2009 08:43
Fotky máš krásné, je vidět, že neproležíte dovolenou na pláži smiling smiley Klis asi zkusíme a snad se do pevnosti dostaneme.
Re: Pevnost Klis u Splitu
01. 04. 2009 08:45
ros marine: díky... my to střídáme, den ležíme u moře, den cestujeme...
Klis opravdu stojí za to

navíc to v chorvatských hradech nechodí jako u nás, že dostanete průvodce a musíte chodit s ním... my tam byli 3 hodiny a nikdo nám nic neřekla... to stejné např. Nehaj v Senji
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.