Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drašnice

Autor liborovsky 
Drašnice
18. 03. 2009 23:13
By jste někdo v oci Drašnice?Rad bych něco zjistil o apartmanu Alen Grinka Roso Hrtič.Jestli to někdo znate zkuste to trochu popsat.Diky.
avatar Re: Drašnice
19. 03. 2009 07:16
Stačí zadat do vyhledávače, vyjede asi 7 stránek o Drašnici.
Re: Drašnice
19. 03. 2009 08:05
Já jsem teď byla v Drašnici po dva roky, je to krásná malá vesnička obklopená pohořím Biokovo, ráno jsme vždy jezdili do Makarské na nákup ryb na grilování - vozili je přímo čerstv´é a z lodě nám je prodávali...Je tam klid, pláže jsou tam asi tři a nejsou přecpané, jeden obchůdek a asi tři restaurace...já doporučuji tu úplně nejsevernější - až na zadní pláži - mají tam i rybí speciality a není drahá...na větší nákupy jsme se stavovali do supermarketu v Makarské - hned na začátku od Drašnice - ceny jsou tam srovnatelné s těmi našimi, možná tak o 15 procent vyšší....na výlet jsme jeli nahoru na Sv. Juru na Biokovo, byli jsme v Dubrovníku, krásná jsou i Bačinská jezera - je tam pitná voda, krásně průzračná - krásné koupání....
Re: Drašnice
19. 03. 2009 16:17
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 18:21).
Re: Drašnice
19. 03. 2009 17:12
Evi diky.
Re: Drašnice
15. 06. 2010 21:01
Jedem letos do Drašnice poprvé. Prosím pár rad od zkušených. Na kterou pláž může pejsek,
kam zajít na jídlo, jestli je nějaká tržnice v městečku, případně pekárna.
Kam mrknout na nějaké pamětihodnosti nebo něco zajímavého. Díky. Můžu výměnou poskytnou tyto rady
v Podgoře nebo na Hvaru Ivan Dolac. Můžete i na mail petulkadrnka@seznam.cz.
Re: Drašnice
16. 06. 2010 10:52
petulkadrnka: pročti si TOHLE VLÁKNOtam je informací.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 197
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.